Jump to content
BulForum.com

Оргазъм в Прахосмукачката?!


Recommended Posts

Мухахаха тая тема за самоубийствата е уникална просто. Няква решила да се самоубива с огромното количество от цели 4 валериана! :laughing: :laughing: :laughing:

Тука още някъв:

az vednuj sum pravila opit za samoubiistvo.izpix dva valeriana.

 

Бива ли толкова глупости на едно място - опитвали да се самоубиват - абе вие на колко години сте??? На 15? Подарили са ви живот,а вие? Не че сте го заслужили - за едната чикия или цигара живеят.Кво сте тръгнали по форуми да ми се хвалите - за лекари да сте чували? Добре,че аз не съм ви родител - щяхте да съжалявате,че не сте сполучили!!! И кво - на гаджето не можете да му дигнете оная работа ли? Или мама и тати не дават парички за ново телефонче? Или може би не дават обичка да си сложите,или пък татуйровчица на дупенцето? Така се отчайвам от глупостите,които ми поднасяте,че наистина можете да ме доведете до тва...

Боже,колко простотия има по тоя свят,Боже...Наистина не го заслужавате тоя живот !!!

Гудо ако си го писал ти признай си!!! :P

 

И най-разцепващото "gangsta" изказване:

В деня когато моето момиче ме разкара,ми казаха още 2 много лошо новини,скарах се с наште,с някои приятели и останах сам унас.За тия 30-40 минути какви ли не мисли ми минаха през главата.Патлака стоеше до мен и си помислих да се гръмна в главата и го взех,заредих го и тоя момент в чата ми се включи един приятел и му казах какво ще правя и че няма смисъл и няма изход.Той ми каза "ми като си п♛тка гръмни се,ма ти казвам че няма смисъл ела ще пием една бира и ще видиш".Послушах го,но сега като че ли съжалявам малко
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Абе вие акъл имате ли? Не виждате ли, че това я някакъв 30-35 годишен чичка, който се гаври с тинейджърите та се връзвате? Баси лапетата!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:D :D :D

Определено сте ценители на добрия секс (но не на добрия вкус)

Съвсем нормално е , дори мога да кажа, че изживяването не е толкова лошо, и не е рядко срещано може би не точно като Вашият случай. Все пак внимавайте защото има един особен момент - да не почнете да си серете в устите, че тогава много ще мирише .... !

Наистина ще се побъркам от смях вече :wir

Link to comment
Share on other sites

Вземете да преименувате темата Teen Problems СМЯХ!!! или нещо подобно че тоя с прахосмукачката е като виц на Къци в сравнение с другите теми!!!

Link to comment
Share on other sites

Тоя форум взе да ми става любим :laughing: :laughing: :laughing: :P Още едно :laughing: Ааааа не мога... паднах от стола! Забележете заглавието :laughing: :laughing:

:D xaxa mai i na men :D

 

Тоя форум взе да ми става любим :laughing: :laughing: :laughing: :P Още едно :laughing: Ааааа не мога... паднах от стола! Забележете заглавието :laughing: :laughing:

xaxaxaxaxaxaxaxa maina!!!i az sam supe tqsen-hhhhaaahhahaha :laughing: :laughing: :punk

Link to comment
Share on other sites

Опа...

 

Ахааааа... каква била работата... :P

 

Гледай и чети на собствена отговорност!!!

Link to comment
Share on other sites

олеееее....

как може да има такива идиоти,перверзници и други такиа изчадия на мойте години... :D :P

Децата изтъпяват секи ден.ДОкато четях тоя форум и щях да се напикая от смях.

ПОчвам да се чъвствам задръстен :D :punk

Link to comment
Share on other sites

това може би е най-загубеният форум, който някога съм виждал

толкова глупости на едно място.....човек се пука от смях

Link to comment
Share on other sites

Един пъпеш!

Пробих дупка в пъпеша и там си го ...... ...... .......!!!

Мн е яко,меко и стегнато!!!

 

 

Един път се задоволих с един рапан в къщи... ......

 

нЕма думи... :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Край край. Като го прочетох това за прахосмукачката и за другите хитри съвети как пича да си го лъска припаднах от смях. Сигурно и съседите са ме чули как се ХИЛЯ. Побърках се чесно.

Link to comment
Share on other sites

Един пъпеш!

Пробих дупка в пъпеша и там си го ...... ...... .......!!!

Мн е яко,меко и стегнато!!!

 

Един път се задоволих с един рапан в къщи... ......

 

Оле оле няма такав смях...Ахах напваро се разбивам ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...