Jump to content
BulForum.com

Оргазъм в Прахосмукачката?!


Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Някой да го е преглеждал наскоро да даде линкове с новите творения, защото аз като ровя и направо се отчайвам

Link to comment
Share on other sites

lol тия ме отрепаха отсякъде , на вас ви е сме6но но човека си има проблем

Edit:mnogo e qk toq forum,ne znma ako se pusne tema za devstvenosta 6a e mnogo qko

Link to comment
Share on other sites

lol тия ме отрепаха отсякъде , на вас ви е сме6но но човека си има проблем

Edit:mnogo e qk toq forum,ne znma ako se pusne tema za devstvenosta 6a e mnogo qko

 

То сигурно има, ама просто не си я намерил, разрови са малко повече. Аз май бях видял нещо такова :D

Link to comment
Share on other sites

 

Хахахахахах тая последната рулира ахахахах сечи юздата

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

EDIT: Едно мое творение

Ама ше го делнат, затова

 

Епилаторът ми заседна в гъза като се опитвах да се обезкосмя, какво да правя сега

 

Как да не изцапам чаршафа? - вижте съветите

 

ban6km.th.jpg

Бахти ся как ша чета глупостите :х

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нямам думииии...

Onq den az i gadjeto mi pravihme tui unuio i izvednaj kakto mu be6e 4lena v ustata mi izleze nqkakva bqla te4nost!Toi po4na da pu6ka izvadi i me oblq sus bqloto!Iskam da vi pitam kakvo e tova i trqbva li da otide na lekar?

Az sum na 11 i sum se pritesnila ot onzi den kakvo mu ima!Znam, 4e e ne6to vkusno,dosega nqe bqh opitvala!

Мноо тъпи лапета направо не е истина.

Link to comment
Share on other sites

Нямам думииии...

 

Мноо тъпи лапета направо не е истина.

 

Абе вие очевидно сте по-тъпи и от тях щом им вярвате! Тва не са деца, които не знаят, просто защото е НЕВЪЗМОЖНО да са толкова малоумни. Просто банда идиоти, които се чудят какво да правят в свободното си време и пишат простотии по форумите защото там е безнаказано да си показват магариите. Ако не сте го разбрали тва, просто не знам какво друго трябва да се случи, за да вденете.

Link to comment
Share on other sites

Абе вие очевидно сте по-тъпи и от тях щом им вярвате! Тва не са деца, които не знаят, просто защото е НЕВЪЗМОЖНО да са толкова малоумни. Просто банда идиоти, които се чудят какво да правят в свободното си време и пишат простотии по форумите защото там е безнаказано да си показват магариите. Ако не сте го разбрали тва, просто не знам какво друго трябва да се случи, за да вденете.

Всъщност не е безнаказано ;) аз си отнесах бана. Иначе е мноо смях аххаха нещо бяло и вкусно ахахахаха бати глупаците :punk

Link to comment
Share on other sites

Нямам думииии...

 

Мноо тъпи лапета направо не е истина.

 

Много леш... Прегледайте и мойто постче... :bgrin: (тва за течението)

Хаахаххаахха

И едно от темата за секс фантазиите

iskam da go napravq s priqtelq mi po sledniq na4in :

toi da me 6iba dokato az qm ne6to ne6to sladko i posle kato svur6i v ustata mi da my se izpliuq zqedno sus spermata v negovata i da se celuvame.... celuvame i majem sus sperma icon_redface.gif

Link to comment
Share on other sites

Абе вие очевидно сте по-тъпи и от тях щом им вярвате! Ако не сте го разбрали тва, просто не знам какво друго трябва да се случи, за да вденете.

Relax!!!К'во толкова се палиш? :blink:

 

 

 

@NEO_DDT Хахах! Как го измисли......... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Още една :lol: обърнете внимание на моите ценни обяснения, смятам че ще ги познаете(не се препоръчва да хапвате по същото време)

 

тва също не е за изпускане :lol:

 

Искам да и се изсера в устата на мойта приятелка, после да се избърша, да хвърля тоалетната хартия в устата и, тя да го сдъвчи и да го глътне. После да я взема на рамо, да я потупам за да се уригне и после да подишаме заедно тип "дишай аз черпя"

 

Нещо се зачетох :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ne ne ne ne ne ne ne

tolkova prostoiii ne sam 4al to daje ne zaslujava ida se smee6 vednaj 4etoh kak nqkav si mu6nal pi6*ata v auspuha na bmw i izvednaj BMVto tragnalo i mu izgorlo pi6*ata

 

moga da vi kaja 4e toq forum e na u4ili6te STEFAN KARADJA v pld i nai golemite maloumnici sa adminite abe ne gi 4etete we samo vi smakvat ot IQto

Link to comment
Share on other sites

Леле, как се смях :laughing: :laughing: ЗА последно така се смях на "Сиганската спяща красавица" (не понмя кой го постна). Тва, 15-годишно момче да вземе да се върже на съвета за прохосмукачката...

Не, не няма такъв смях... :lol:

То не бива да се подигравам, ама детето така е описало проблема че всички са го взели на подбив. Освен това не може да се надява да получи адекватен отговор на такова сериозно питане в некав си форум. Даже е обидно да си правят весело на негов гръб. Ако аз имах такъв проблем, никога няма да питам на място, където ще разберат и много такива дето не ги засяга

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prostotii kolkoto iskate:

1

2

3

 

Просто когато си сваля гащите и го погледна а той ме гледа така жално с едното си око и сърце не ми дава да си ударя една чикия
:lol:
Link to comment
Share on other sites

sqkash imah mernik i znaeh tochno koga da natisna spusuka i da izstrelqm porednata grupa spermatozoidi-kamikazeta

ot okolo 1-2 godini veche vse po-rqdko ucelvam momenta na perfektnata sterlba...

Molbata mi e slednta:

Ako nqkoi znae nqkakuv metod ili recepta...ili prosto nachin za vuzvrushtane na strelbata mi,molq da kaje...mnogo shte sum vi zaduljen

Predvaritelno vi blagodarq

 

Наистина е откачено! :blink:

Ами,като няма какво да правят някои хора......

Link to comment
Share on other sites

Цък тва ма разби отвсякъде :) незнам дали темата е за тук или за тя и той, ако е за там модерите да я преместят :D

EDIT:извинявам се за грешката при заглавието, трябва да е оргазъм с прахосмукачката :D неска съм много заблуден :music

 

МАЛИИИИИИИ тоя пич е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ТАП ! ТВА ПРОСТО МА РАЗЦЕПИ ОТВСЯКАДЕ!!!

:lol: :lol: :lol:

 

QUOTE:

ае хора помогнете моля ви... вече сам на 18 и до сега никога не сам правил секс и по лошото не съм лъскал малкия гошко!Просто когато си сваля гащите и го погледна а той ме гледа така жално с едното си око и сърце не ми дава да си ударя една чикия КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА ПРАВЯ

 

 

 

 

:wacko: Е ТВА ВЕЧЕ ТОТАЛНО МА ДОВАРШИ :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...