Jump to content
BulForum.com

Оргазъм в Прахосмукачката?!


Recommended Posts

simbata,

ми то имаше преди години едно момче дет в казармата са го надули с компресор през гъза и му бяха скъсали дебелото черво. едвам го зашиха после хайвана. та вместо само да им се радвате на молумните идеи да вземете да ги вразумите малко, а?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply
simbata,

ми то имаше преди години едно момче дет в казармата са го надули с компресор през гъза и му бяха скъсали дебелото черво. едвам го зашиха после хайвана. та вместо само да им се радвате на молумните идеи да вземете да ги вразумите малко, а?

Разгледай темата и ще видиш, че сме го вразумили... ;)

Link to comment
Share on other sites

Боже мили не мога да повярвам че може да има такива лапета . :confused

Не знам дали да се смея или да плача. Разбиха ме малчуганите. Особено тая дето са е еб*ли в ушите и по точно съвета който и дават - да се ебе в носа .

 

Според мен всичко това идва от прекалено бързото им "порастване".

 

И все пак темата ми дойде добре - събуди ме. Четох я на работата , щях да падна от смях :laughing: :D . Луди са лапетата .

Link to comment
Share on other sites

simbata,

ми то имаше преди години едно момче дет в казармата са го надули с компресор през гъза и му бяха скъсали дебелото черво. едвам го зашиха после хайвана. та вместо само да им се радвате на молумните идеи да вземете да ги вразумите малко, а?

Е-еее тва е гадно бе представи си на тебе да ти спукат дебелото черво и лайната ти да се разпространят по целия организъм..гадна работа...тва не е за смях. :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Е-еее тва е гадно бе представи си на тебе да ти спукат дебелото черво и лайната ти да се разпространят по целия организъм..гадна работа...тва не е за смях. :cry  :cry

да си ме видял да се смея?

Link to comment
Share on other sites

ЦЪК2 вече го нема :D

Усетих ето ЦЪК3

ама ша я делнат и затва ше я постна тука

Хора както си бия чекии в нас и изведнъж хоп пишката ми изчезна  няма я просто? ся имам там само някви косми, сериозно ли е това? 
EDIT:Сега се появи п♛тка Бляк станах момиче, сигурно е щото вчера минах под дъгата

Link to comment
Share on other sites

То вярно бая смях вкарва тва, но съм сигурен, че нито един от тея не говори сериозно.Всички се бъзикат както Весо е направил ;)

Link to comment
Share on other sites

То вярно бая смях вкарва тва, но съм сигурен, че нито един от тея не говори сериозно.Всички се бъзикат както Весо е направил ;)

Аз съм напълно сериозен :lol: жалко че ми изтриха оная, дет писах че ми тече зелена сперма :D някъф глупак писа, че тва е от анаболите :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тва ПОМАГА аз кат малък ползвах подобна машина (руски Тайфун) и си праих много густо ... мноо е яко да си го засмучеш с прахосмукачката обаче ако фанеш ташака болката е много лоша особено когато ташаците ти не са стегнати и са отпуснати такива и си висят тогава ... малииии един път направо са насрах помислих си аре останах без поколение ташака тряя го търся неаде из филтъра на праосмукачката ... добре че успях бързо да я спра и не успя да ми го откъсне ... на мен първото ми изпразване беше докат срах един път в кенефа и взех да си жуля басрунеца обърсах са а-у и реших да си докарам до кеф цялата чекия и за моя радост текна нещо беличко майкооо нема да ви разправям ква радост беше все едно кат сефте да си направиш ... вече почнах си мисля аз съм мъж (бях келеш 5-ти клас с 12 см пишка все още) и така не можах да й се нарадвам на тая моя пишка тогава и стана големото шоу кат фанах си жуля бастуна и оцапах пердето и килима то малко фърляше ама достатъчно за да оцапа работата .... няма по-голяма радост от тва да видиш че можеш да създаваш живот тогава не пиех (почти) и не се напих от радост но нивга нема забравя този момент ... пишока ми през следващите дни беше постоянно на работа ха с Лилито (лявата ръка) ха с Десито (дясната) направо се откъртих от кеф ;) пожелавам на всички '91 '90 '89 да почне да тече па тогава да са правят на ебачи и да дават компетентни мнения във форума ;) ... от пишка дет не е телко нема убаво нещо да излезе ....

AHAHAHHAHHAHHAHAHAHHAHA :) :D :P

Ti ne si 4ovek be,ma6ina si :D

Basi razcepih sa ot smqh na toq post :) )))))))) Napravo gi zasen4i si4ki ot onq forum :D

Link to comment
Share on other sites

ЩЕ СЕ САМОУБИЯ! В 2 часа чета тази тема и се хиля като идиот(горките съседи) :woot как може да има такива хора ве...не е истина майна как простотията завлядява все повече хора а някой от предните постове беше за някъф дет си пъхнал бастуна в ауспуха на БМВ...не мога да кажа нищо защото думите са излишни.Бог да му е на помощ :huh: :ghost

Link to comment
Share on other sites

ole ole ole oel ne moga da spa seriozno vi kazvam awe toq forum na teen problemite da ne e nqkav forum na bolnica za teen oligofreni

 

 

nai me izkefi oniq tapanar deto si vkaral pi6kata v auspuha aahahahahah ne ne ne moga pro4etete go pak onaq tema da vidite za kvo staaa na vapros

 

ima6e ne6to ako ne go impotirat i tebe 6te izgubim a pi4a vika pomagaite 4e do 10 min trqqq da go nadarvq 4e 6e eba axaxaxxxaxxaax

Link to comment
Share on other sites

Aghahahhah vijte kakvo zasqkox v sashtiq forum predi 15 minuti....

 

ahHha

ahHha must see 2

ААААА е не.Тфа първото напрао ме разби.Как така ша си навреш пиш''та в ауспуха на кола.И ся се оплаква че не му става и е черен.Е не кфи хора има на тоя свят :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A днес пък на какъв сайт се натъкнах... :)

http://www.teenspace-bg.net/ и дори май от днес си има и форум. Още никой не е писал нищо в него, ама предчувствам, че ще е подобен на горния. Само да видите на колко секции е разделен форума, ще ви се завъртят очите. Никога не съм предполагал, че може да се изкарат толкова много раздели от такива теми като в "Тя и Той". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...