Jump to content
BulForum.com

Оргазъм в Прахосмукачката?!


Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply
A днес пък на какъв сайт се натъкнах... :)

http://www.teenspace-bg.net/  и дори май от днес си има и форум. Още никой не е писал нищо в него, ама предчувствам, че ще е подобен на горния. Само да видите на колко секции е разделен форума, ще ви се завъртят очите. Никога не съм предполагал, че може да се изкарат толкова много раздели от такива теми като в "Тя и Той". :lol:

 

Тоя админа се е изчаткал нещо... :D Е дано стане нещо от тоя форум, че да има на какво да се смея! :woot

Link to comment
Share on other sites

олееееееееееееееее смазах са като го четох тва :laughing: :lol: :laughing: тва е направо ............ тоя пич е баси късметлията и баси тъпака в същия случеи .... защото едно , че е спал с момиче и другото , че не е успял да свърши :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: Тва не е истина Днешната младеш е мн деградирала. Прото ми е жал за тия копелеца
Link to comment
Share on other sites

Просто ще сте най-големите тъпанари ако не видите това ХЕХЕ!

Link to comment
Share on other sites

тоя с прахосмукачката ме уби направо :bgrin: уникален аахахха

и колко мн хора му пишат за този проблем, а аз бас хващам че се е базикал

 

Просто ще сте най-големите тъпанари ако не видите това ХЕХЕ!

видяхме... :read: - още ги чета тия постотии и им се радвам с пълно сърце

Ми отиваш в некой квартал с високи блокове, трошиш джама на стълбището и летиш. Поне от 8мия етаж , по нагоре вече е се едно Very Happy . Аз ако тръгна да се самоубивам бих си направил Харакири Wink тва е истинска смърт, ама не секи може да го направи.

ахахах това ме разби мн е тъп ония теен форум такива простотии пишат че си #$&*( мамата :)

ЕДИТ: ето моят отговор -

аз пък квото и да правя не мога да се килна бе *******

Та веднъж скочих от третия етаж и нищо, засилих се с колелото през едни бабунки нищо - освен счупена ръка, скочих от една 3-метрова ограда на цимента - нищо само изкълчен крак, даже и до доктори не ходих, блъскала ме е кола ама оживях, стоях 6 часа в един асансиор ама пак ми няма нищо - даже не бях и гладен, ведъж пък изядох толкова много неща ама пък тоалетата ме спаси, хапчета си пия ПРОТИВ здраве ама и те не помагат, кво още да опитам ми кажете, а и ножовете в къщи са ТЪПИ ама мн тъпи, с нокторизачка пробвах, ама е мн тъпо и ми писна, с наилонов плик пробвах да се задуша, ама той имаше дупки и нищо не стана Crying or Very sad, веднъж пък кат бях малък легнах на релсите и чаках, чаках ама се беше оказало, че ппо тези релси не е минавал влак от години - и пак нямаш късмет,кат съм бил на 2 години съм счупил залепена плочка на стената с главата си и даже не съм ревал (тва и аз не го вярвам ама мама и тати така казаха)

Ай кажете ми как да не се самоубивам вече, че то ми писна

BTW SRY ЗА Оффтопика ама такава лудост ме е хванала, че си нямам на представа,

Link to comment
Share on other sites

Уж младото поколение растяло по-умно от нас ,ама подобни простотии не бях си помислял че ,ще чуя :blink: :blink: Тия просто бе убиха с болни мозъци :blink:

Link to comment
Share on other sites

Уж младото поколение растяло по-умно от нас ,ама подобни простотии не бях си помислял че ,ще чуя :blink:  :blink: Тия просто бе убиха с болни мозъци :blink:

 

Все едно аз съм го писала :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Като прочетох топика и последва тоталното объркване :woot - това истина ли е, (е не, не може да е истина...), и се сетих за нещо:

Попитали радио "Ереван"

- Трябва ли да се говори с децата за секс?

- Да, ако искате да научите нещо...

 

Не е истина какво има за учене... :wacko: Явно децата са поизостанали с материята.

Link to comment
Share on other sites

Пича има наистина голям проблем :) Все пак е на 15.Но не знам.До колкото разбрах пича даже не знае к'во е чекия :confused

Слава Богу аз няаам такъв проблем :rolleyes: Стискам му палци на тоя пич :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

щом като лъска му се припикава значи като се отпусне направо ще се наака

 

Ей т'ва като го прочетох щях да падна.. Според мен някой се базика само , това не може да е истина B)

Link to comment
Share on other sites

"Само две неща на този свят са безкрайни - Вселената и човешката глупост. Като за първото не съм съвсем сигурен." (Albert)

Link to comment
Share on other sites

Пича с прахосмукачката е просто брутален, обърнете внимание по надоло в темата как го съветват да пробва с компресор :)

Все повече стават ненормалните хора !!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...