Jump to content
BulForum.com

SMS-и от бивш/бивша


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
xax.....edna vruzka se gradi predi vsi4ko na doverie i na priqtelstvo!pone az taka misla

Точно яките преживявания са проблемът.

Аз не поддържам никакви отношения с тези, с които съм имала взимане-даване. Имаше една песен на Георги Минчев и...(името на певицата и самата песен ми убягват), в която се пееше нещо от рода:

Искаш да бъдем само добри приятели

Как е възможно това, как е възможно това?

Устни, които до вчера...

(нещо и текста ми се губи, но ако някой се сети за песничката, нека пусне ЛС за името й)

 

А относно смс-ите, обажданията. Няма нищо лошо. Човек оценява нещо или някого едва, когато го изгуби. Слаб характер? Хайде зарежете тези глупости!

Аз не мисля, че е слабост да признаеш грешката си. Пък и нали човек се учи от грешките си, та и аз така-по-хубаво е да се пробваш, отколкото да си хапеш задника и да се чудиш: какво ли щеше да стане, ако....

edit:

Да ама някой път си хапеш задника и след това  .

Абе то все ще има хапане, но няма да има "АКО"... :) :P

Link to comment
Share on other sites

Пък и нали човек се учи от грешките си, та и аз така-по-хубаво е да се пробваш, отколкото да си хапеш задника и да се чудиш: какво ли щеше да стане, ако....

 

Да ама някой път си хапеш задника и след това :smile: .

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо, много от вас са решили, че ми трябва съвет.. благодаря за съветите, но нямаше нужда.

Любопитно ми беше просто, как реагирате вие на такива неща. ;)

 

Честно казано, силно се изнервих от наглостта, която беше проявена спрямо мен, с тези обаждания, при положение, че я предупредих изрично, че като ми се обади след шест месеца(както и стана), аз няма да съм там...

Link to comment
Share on other sites

Честно казано, силно се изнервих от наглостта, която беше проявена спрямо мен, с тези обаждания, при положение, че я предупредих изрично, че като ми се обади след шест месеца(както и стана), аз няма да съм  там...

 

Много правилно си постъпил според мен!!Така бих постъпил и аз. :) Много мразя на някой да кажа нещо той да ми се смее на среща и после да се окаже че аз съм прав!!Ай сега да духа супата ;)

Link to comment
Share on other sites

как реагирате вие на такива неща. ;)

Аз лично много се замислям първо. Зависи как сме се разделили. Сега-засега нямам лоши отношения с бивше гадже, освен ако напълно не сме прекъснали контакти поради други причини. Но ако всичко е завършило със скандали и т.н. в началото не ща да го гледам. Пък после прощавам. Нъл съм добрата ламя Спаска... blush.gif Бързо се паля и бързо ми минава. Ако седна да мисля сега кой ми е накривил шапката и кого да мразя... ми трябва да се самоубия.

 

Само че определението "просто приятели" малко ме смущава. Ставаме може би много добри познати, никога приятели!

Link to comment
Share on other sites

xax.....edna vruzka se gradi predi vsi4ko na doverie i na priqtelstvo!pone az taka misla

 

Правилно си мислиш. Най-вече на приятелство.

 

Такъв филм нема. Всеки път като я/го видиш ще си спомняш за въпросните изживявания и няма начин да гледаш на нея/го просто като на приятел.

 

те ако са били хубави.. и без да я гледаш пак ще се сещаш за изживяванията.

 

зависи каква е била причината за скъсването. ако е било от омръзване? защо да не останем приятели после? какво пречи?

Link to comment
Share on other sites

те ако са били хубави.. и без да я гледаш пак ще се сещаш за изживяванията.

Да ама на живо е по кофти :(

 

зависи каква е била причината за скъсването. ако е било от омръзване? защо да не останем приятели после? какво пречи?

Е какви приятели след като са си омръзнали? Зависи и какво имаш предвид под "приятели".

Link to comment
Share on other sites

Е какви приятели след като са си омръзнали? Зависи и какво имаш предвид под "приятели".

Ей такива шарени :). С предишната приятелка просто си омръзнахме, скъсахме, но сега сме си добри приятели. Верно не се виждаме много често, но това не означава, че не държим един на друг.

Link to comment
Share on other sites

Няма общ случай, всичко зависи от човека и обстоятелствата, така че да не се наддумваме.

Link to comment
Share on other sites

всъщност ми се е случвало само един път да ми се обадят за да се срещнем. отговора ми беше не - не съжалявам, опитвам се да следвам някакви принципи и никога не бих се върнал при някое момиче. същото се отнася и за момичета, които са ме отрязали. нали се сещате съветите на хората са да не се отказваш и т.н. аз просто си казвам майната му има и други момичета на тоя сват и продължавам напред. не трябва да се правят някакви трагедии :D тва е от мен, такъв съм, може би не е редно, но никога не нарушавам принципите си и досега не съм съжалявал :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ей такива шарени :). С предишната приятелка просто си омръзнахме, скъсахме, но сега сме си добри приятели. Верно не се виждаме много често, но това не означава, че не държим един на друг.

absolutno si prav.:)Ponqkoga ima po-vajni ne6ta ot tova da se mlqska6 s edin 4ovek i da pravish sex s nego.Spored men ako nqma priqtelstvo,doverie i podkrepa prosto e nqmalo smisul da se zahva6tate edin s drug.A ako gi e imalo to zna4i ne pre4i pak da gi ima.Ne pre4i da se vijdate da si spodelqte a u;)pPp

Link to comment
Share on other sites

Има две момичета, които имам чувството, че когато и да ми се обадят, всеки път ще ме хвърлят във дълбоки филми...

Когато обстоятелствата или въобще външни фактори те разделят с човек, с който наистина сте се обичали - защо не?

 

Това само на мен ли ме дразни?!

wtf.gif

Link to comment
Share on other sites

Има две момичета, които имам чувството, че когато и да ми се обадят, всеки път ще ме хвърлят във дълбоки филми...

Когато обстоятелствата или въобще външни фактори те разделят с човек, с който наистина сте се обичали - защо не?

 

Това само на мен ли ме дразни?!

wtf.gif

 

Според мен, това е някакъв емотикон, който го показва, само ако си регистриран във въпросния форум.. и човека, написал поуста, даже не знае как го виждаме ние :)

 

Инак.. по въпроса за девойките, които винаги ще те радват да се чуеш с тях.. аз винаги съм имал супер добри отношения с *бившите* си.. тази е единствената, която не мога да понасям, поради факта, че знаеше че ми пука за нея и се опита да се възползва от този факт.. за да ме направи още по-нещастен :)

Link to comment
Share on other sites

Двете ми най-добри приятелки са първото ми гадже, и първата, с която съм се #!@л...

Тоест и двете бивши гаджета, и ако получа SMS от тях (което се случва) - се радвам и с удоволствие пием по кафе :]

Link to comment
Share on other sites

Az 1 put sam poluchaval takuv sms i otgovorih "v divia" , no mojebi zashtoto tazi vruzka beshe prikluchila kofti.No za edna sreshta s macka s koqto sam prikluchil normalno vruzka nishto protiv da ida da piq kafe ili da ia cukna zavisi ot situaciqta de.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

na men ne mi se e slu4valo no edin fr kato skusa s gadjeto tolkova i be6e qdosan... :angry1 tq mu pi6e6e ne6ty toi q otrqzva6e 6te citiram samo edin sms na moq fr kam biv6ata "Ey gad mrasni6ka!6a mi prai6 svirki cqla no6t za burkan parpika6!' e tva kat migo pokaza se razcepih ot smqh

Link to comment
Share on other sites

Няма ли още някой SMS да ни сподели този твой приятел? Нещо за миш-маш или макарони на фурна не е ли ставало въпрос? Наиситна е забавно... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...