Jump to content
BulForum.com

SMS-и от бивш/бивша


Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

току що получих такова съобщение, доста се посмях, но ако може някой да ми каже дали е правилен поне "I am miss you !" който разбира повече от граматиката на английския нека да ми каже поне да се смея още от сърце, иначе не съм я виждал тази личност близо 2 години :ghost

 

I miss you е правилният израз и значи Липсваш ми

 

е значи със право съм се смял :laughing: ( нямам нищо против момичето , само да не ми се мярка :pirate )

Link to comment
Share on other sites

току що получих такова съобщение, доста се посмях, но ако може някой да ми каже дали е правилен поне "I am miss you !" който разбира повече от граматиката на английския нека да ми каже поне да се смея още от сърце, иначе не съм я виждал тази личност близо 2 години :ghost

I miss you е правилното :D

Link to comment
Share on other sites

Аз мноого имам да се изказвам по въпроса, ама кофтито е, че бившата знае къде си губя времето и чат-пат влиза и тука да почете малко. Последното нещо, за което съжалявах беше, че бях писал в някаква тема за минали връзки... нещо подобно... беше дъълга нощ...

 

Иначе, душко: "В Русия съм, в Русия съм!!"

Link to comment
Share on other sites

Зависи какво е направил. Аз лично съжалявам много, ама нищо не мога да направя.

Link to comment
Share on other sites

Именно по тази причина.

 

Е, все пак не си от камък направен... Вярно, че с времето минава всичко, ама кофтито е че това време нещо върви доста бавно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...