Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

А за тва в събота в зала ли ще играете или на открито?

Щот ако е в зала аз няма да доида( за залата вие сте си отбрани хора),но ако сте навън на драго сърце ще дойда :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply
А за тва в събота в зала ли ще играете или на открито?

Щот ако е в зала аз няма да доида( за залата вие сте си отбрани хора),но ако сте навън на драго сърце ще дойда :)

Навън ще е - заповядай :)

Link to comment
Share on other sites

Move li da mi obqsnite po-to4no kyde e 4e ot starite obqsnenie ni6to ne razbiram.

Игрището е отстрани на стадион Пловдив - не срещу,зад или нещо подобно - има едни големи червени врати.Няма как да го сбъркаш ;)

 

АЙде утре в 1

Link to comment
Share on other sites

всъщност игрището е точно срещу централния вход на стадион пловдив ;) иначе на мен 1 часа ми е много рано така че ще пропусна :(

Link to comment
Share on other sites

тая седмица ша заигравамели ва я каите кога и де само трябва видим че бяха казали че събота и неделя се разваля времето дано дане се разваля че ми се играе мачле

Link to comment
Share on other sites

Вчера запазих залата на ВИХВП за събота от 15:30 часа. Няма много навити хора за тази седмица, така че, ако някой е навит, да каже със сигурност и ще го приемем с удоволствие. :)

 

Залата струва 22,50лв., така че ако се съберем към 10-12 човека ще ни излезе по около 2лв., което мисля, че е прилично. Намира се в спортния комплекс на ВИХВП до стадиона на гребната (срещу входа на Балона).

Link to comment
Share on other sites

Да, и аз съм много доволен. Накрая вече взеха да ми се схващат прасците, но така е, като съм в такава отвратителна физическа форма. Важното е, че най-накрая се събрахме. Беше готино. Трябва по-често да цъкаме в зала.

Link to comment
Share on other sites

Edit: Deleted

 

@sasho_1989, не се нерви толкова - просто дадох инфо и тук, тъй като не "продавам стоки", а мисля че всеки ще е доволен за 10 лв. да се снабди с чисто нови маркови футболни обувки - когато ми ги донесоха платих за тях 5 пъти повече, но в момента на донасянето вече бях наясно че няма да ми трябват, защото никой в къщи няма да се занимава с футбол. За да можеш да си легнеш да спиш спокойно тази вечер ще си редактирам текста....всъщност и без да пускам тук това инфо вече ми се бяха обадили 4 човека. :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали няма да ме накажат ама ако на някой му трябват оригинални футболни обувки Puma номер 10 1/2, да погледне тази тема. :)

Темата не е Buy/Sell ако още не си разбрал...рекламирай стоките си другаде

Link to comment
Share on other sites

@sasho_1989, не се нерви толкова - просто дадох инфо и тук, тъй като не "продавам стоки", а мисля че всеки ще е доволен за 10 лв. да се снабди с чисто нови маркови футболни обувки - когато ми ги донесоха платих за тях 5 пъти повече, но в момента на донасянето вече бях наясно че няма да ми трябват, защото никой в къщи няма да се занимава с футбол. За да можеш да си легнеш да спиш спокойно тази вечер ще си редактирам текста....всъщност и без да пускам тук това инфо вече ми се бяха обадили 4 човека. :)

Ти хубаво си изтрил спама ама като гледам продължаваш да изтъкваш колко изгодна е сделката (разбирай: да си рекламираш стоката). Чудно ми е аз ако продавам walkman в MP3z форума ли да пиша. И не мога да разбера защо пишеш тука след като вече четири човека са ти се обадили.

Както и да е, недей да редактираш повече, аз и без друго си спя спокойно.

 

 

прод̀авам

1. Какво/кого. Давам срещу заплащане или възнаграждение. Продавам ябълки. Продавам го за роб.

ст̀ока

1. Продукт на човешка дейност, предназначен за продажба или за размяна. Хранителни стоки. Промишлени стоки.

Link to comment
Share on other sites

Събота е Бъдни вечер...не ме закачайте. Аз предлагам да играем нещо като вторник примерно...сряда...веднага след Коледа. Едва ли ще има такива заклети бачкатори, които да не могат...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...