Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

Събота е Бъдни вечер...не ме закачайте. Аз предлагам да играем нещо като вторник примерно...сряда...веднага след Коледа. Едва ли ще има такива заклети бачкатори, които да не могат...

аз за сряда ще мога, то и за вторник, но трябва да си отменя часа за зъболекар :)

 

едит: някой да пише на васето в icq, да запази зала, ако не е и той на почивка някъде ;>

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply
Няма да е скоро :(

Залата била в почивка :ph34r:

Еми има и други зали.Например СТАД...въпреки че баща ми каза че вътре е по-студено от вън.

 

Има и няква нова в ТРакия с изкуствена трева ама тя сиурно ще е много скъпа.

Link to comment
Share on other sites

Абе пичове в коя зала ходите вие ?

2 пъти мъчихме да идем в залата дето е на стадион пловдив, но от там се оказаха доста несериозни и 2-та пъти ни прецакаха. сега са били в залата, която се намира малко по надолу от стадиона на тхвп-вхвп нещо ей такова. аз лично не съм бил, но казват, че залата е хубава и вътре не било много студено :)

Link to comment
Share on other sites

2 пъти мъчихме да идем в залата дето е на стадион пловдив, но от там се оказаха доста несериозни и 2-та пъти ни прецакаха. сега са били в залата, която се намира малко по надолу от стадиона на тхвп-вхвп нещо ей такова. аз лично не съм бил, но казват, че залата е хубава и вътре не било много студено :)

Ние щото ходим в една малка зала за 4 кинта на час, но повече от 4 човека не става и се цъка само малки вратички :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Айде пак да се организираме, а? Аз тая седмица съм много зает, но баш от следващата се освобождавам. Ако уредим нещо за събота и неделя, ще съм на линия. Предполагам учениците и те са на такова мнение и хората с по-сериозна работа. Би трябвало вече всичко да си е ОК и отново да е отворена залата и да ни чака.

Link to comment
Share on other sites

Айде пак да се организираме, а? Аз тая седмица съм много зает, но баш от следващата се освобождавам. Ако уредим нещо за събота и неделя, ще съм на линия. Предполагам учениците и те са на такова мнение и хората с по-сериозна работа. Би трябвало вече всичко да си е ОК и отново да е отворена залата и да ни чака.

Ами, виж - учениците трябва да се стягат, защото първият срок приключва:D

 

Сериозно - по принцип още тази събота трябваше да играем, но самото ВХВП не работило...затова евентуално от събота можем да подновим сезона с първи мач за 2006 :)

Link to comment
Share on other sites

То хубаво, ама ще запази ли някой? На мен не ми е особено удобно, а и съм адски зает тая седмица...иначе бих. Айде някой да се организира и да я свърши тая работа, някой по-наблизо там. Иначе хубаво, че имаме навитаци...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За утре се разбрахме с колегите да ритаме навън. Времето е приятно и викам, че моментът е подходящ да открием сезона :)

 

4.02 (събота) от 14:00 часа

Link to comment
Share on other sites

Изисква се покана. Отправям ти я официално...

 

Закриваме ли сезона на залите? На мен нещо много ми пасна и честно казано съм навит да играем през цялата година в зала. Явно тая седмица няма де, та ще се разберем, като се видим... Утре, 2...там...

Link to comment
Share on other sites

Изисква се покана. Отправям ти я официално...

 

Закриваме ли сезона на залите? На мен нещо много ми пасна и честно казано съм навит да играем през цялата година в зала. Явно тая седмица няма де, та ще се разберем, като се видим... Утре, 2...там...

 

 

Утре 14ч къде :confused аз съм свободен и много ми се играе така че ако има място (и желание от ваша страна) мога да дойда :)

Link to comment
Share on other sites

На заграденото прашно игрище точно срещу централния вход на стадион Пловдив. Идвай...нека има хора...

 

Там съм :D имате ли топка или да взимам ? Имам един Адидас само трябва да го напомпя малко и е супер за игра :D :) :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...