Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

те нашите мачове понякога са хубави но понякога просто не ни се отдава на мен неска например много ми беше куца играта :P

Link to comment
Share on other sites

те нашите мачове понякога са хубави но понякога просто не ни се отдава на мен неска например много ми беше куца играта :P

Митак, не се оправдавай нали ни бихте с бая голям резултат :P

Link to comment
Share on other sites

те нашите мачове понякога са хубави но понякога просто не ни се отдава на мен неска например много ми беше куца играта :P

 

Що?Отзад си беше стабилен :)

Link to comment
Share on other sites

А пък думата е ЖУЛЕЗЕН! Kenian-ски сериозно не те знам, кой точно си бил...левия ни бек? Щото аз теб съм те забелязал във форума с разни мнения интересни и ми беше интересно да се запознаем. И ми беше странно, че ще те видя на мач, а пък после всички нови ми се стори, че са доведени и някого и съответно си помислих, че не си дошъл...пък си и сме били в един отбор и сега почвам да гадая...

Link to comment
Share on other sites

А пък думата е ЖУЛЕЗЕН! Kenian-ски сериозно не те знам, кой точно си бил...левия ни бек? Щото аз теб съм те забелязал във форума с разни мнения интересни и ми беше интересно да се запознаем. И ми беше странно, че ще те видя на мач, а пък после всички нови ми се стори, че са доведени и някого и съответно си помислих, че не си дошъл...пък си и сме били в един отбор и сега почвам да гадая...

 

 

Ахам,в случая играех ляв бек :)

Link to comment
Share on other sites

Що?Отзад си беше стабилен :)

 

 

то аз и напред одих и за малко гол да вкарам :P то ти осетили кои съм по точно :confused де не се бъркаш с някои от другите :)

Link to comment
Share on other sites

то аз и напред одих и за малко гол да вкарам :P то ти осетили кои съм по точно :confused де не се бъркаш с някои от другите :)

 

Xxaxaxa,нали направихме един сандвич на техен нападател :P

Link to comment
Share on other sites

Xxaxaxa,нали направихме един сандвич на техен нападател :P

Верно яка преса ми направихте :) Ама все пак ви е простено - като не можете да ме спрете по друг начин :bgrin:

 

btw Красьо, нали щеше да си публика :confused Голям мач изпусна :punk

Link to comment
Share on other sites

аа начи несе бъркаш точно тоя съм аз тежкотоварния :P сашко то случаино стана оказа се на неподходящото място и в неподходящото време :P

Link to comment
Share on other sites

Бе я кажете кога се събирате, тая седмица ще се събирате ли...? Че ми се доигра малко може да намина следващия път като играете. ;)

Link to comment
Share on other sites

Бе я кажете кога се събирате, тая седмица ще се събирате ли...? Че ми се доигра малко може да намина следващия път като играете. ;)

 

 

Айде де ... ще ходим ли че и на мен ми се играе много ... :P :D

Link to comment
Share on other sites

Момчета,в събота вечерта местим часовниците с час напред затова викам да играем в:

 

Неделя 16:00 ч

 

Дано този път игрището е свободно,а ако не е ще ходим пак на гумата :)

 

В неделя го дават да се е постопли ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...