Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply
Еми ти хубаво ще дойдеш ама в неделя е мача на Ботев със Славия и не знам дали ще се съберем... :(

ами ако искате утре, няма никави проблеми за мен, но маи ще вали. иначе на мач на ботев повече НЕ, колкото и да го обичам тоя клуб :cry

Link to comment
Share on other sites

ми дави кажа ся в като го гледам времето ша е някъв як студ ама то до 5 може се оправи ама неми се вярва даите изчакаме до към 1 зада видим ко шае ако е някво такова прачно и ако не вали кавате и одим ако не утре ама утре сугурно ша е същото време

 

 

днес времето не е за мач предлагам да видим утре но маи утре и да е хубаво няма има топка :(

 

 

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Момци, викам, ако не вали повече днес, да ходим да ритаме. С колегите се разбрахме за 17:00 часа пък ако завали, нема да ходим..

васе, вие за един дъжд ли сте :P най-много да играете водна топка, ако завали :)

Link to comment
Share on other sites

Краси, то моя проблем го бях получил преди време, но от мачовете се разви и сега така...Ти иначе връщаш ли си формата, че да може скоро пак да разцъкваме?

Link to comment
Share on other sites

Краси, то моя проблем го бях получил преди време, но от мачовете се разви и сега така...Ти иначе връщаш ли си формата, че да може скоро пак да разцъкваме?

като гледам поне още 2 месеца няма да мога да играя, което значи, че ще се включа пролетния дял, ако не ме вземат войник :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...