Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Аз съм ЗА. В събота не мога, защото трябва да донаправим един канал, дето го изкопахме миналата събота и неделя (та затова ме нямаше). В неделя дано да не остане още работа, но ще гледам да дойда.

Link to comment
Share on other sites

Абе много взехте да сменяте темите и все някой се натяга да направи нова, за да обновява първия...после изчезва. В крайна сметка е все тая...

Link to comment
Share on other sites

Абе много взехте да сменяте темите и все някой се натяга да направи нова, за да обновява първия...после изчезва. В крайна сметка е все тая...

и на кой се натягам?!

Link to comment
Share on other sites

Викам да играем в:

 

Неделя(30 октомври) от 15:00 ч.

 

защото ако не се лъжа в събота срещу неделя местим часовниците с един час назад и ще се стъмва по-рано

 

Ако не е удобно на повечето - предложете друг час ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз и така съм навитак, но един час нататък, ще е съвсем идеално. В 4 за мен е по-удобно. За смяната на времето не знам...може и сега да е, ама пак няма да е проблем мисля. Абе в крайна сметка и 3 става...

Link to comment
Share on other sites

Тая седмица е доста по-топло от миналата. Мисля, че ще позволи... Дано де. Мен може пак да ме снимат... Така или иначе ще гледам да дойда.

Link to comment
Share on other sites

Така и не разбрах каква беше тая камера миналия път :blink: Може ли да разясниш малко за какво точно става въпрос - тва да не бяха някакви скаути следящи за бъдещи роналдовци :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...