Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply
Тюх - за утре имам друга уговорка. Някакъв шанс да направим нещо неделята?

Ам не знам :?

 

Аз като си мисля със сигурност няма да мога в неделя, а пък и с колегите се разбрахме още вчера за утре и не вярвам да им се ходи и в неделя пак. Не знам.. :?

Link to comment
Share on other sites

Да бе, ясно...кофти. Все пак има надежда за мен, ако Пешо уреди мач с неговите хора. Пешо пиши тук бе, дай знак...

Link to comment
Share on other sites

Ами нека тогава да е в:

 

Събота (27.08) от 18:00

 

Взе да се стъмва по-рано, та затова викам от 6. Щото те докато дойдат повечето и пак ще си стане 6 и половина, 7. Пък и не е чак такава жега напоследък.. :)

Link to comment
Share on other sites

И аз не виждам проблем с времето. Хич не е толкова жегаво и 6 си е добре...и по-рано даже може. Аз ше гледам да съм там.

Link to comment
Share on other sites

Предлагам тaзи седмица мачът да е в неделя защото в събота играем с Швеция от 18ч. и много хора ше искат да го гледат.Може да почнем и от 17:30-вече не е такава горещина пък и докато се съберем ще стане поне 6.

 

Дано има навити... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти ако си навит да гледаш...след като се върна от Италия ще ми трябва някой да ме поснима малко. От разни университети ми искат видео от мачове. Супер смешно ще е, но ако ти така и така си там, може да ме поснимаш... А после ще се смеем, като гледаме записа.

Link to comment
Share on other sites

ми аз махнах гипса, ако ми спадне отока до неделя и не ме боли, ша дойда да ви гледам :bgrin:

Е супер, това да се чува!

 

 

Полудявам! Искам да направим поне един мач (да участвам де), преди да замина за тъпата Шопия!

Ела де, и без това се чудим къде се загуби.

 

pi4ove kade igraete i to4no opredeleni xora li se sabirate :confused

Събираме се - ентусиасти с желание да потичат и да поритат. Събираме се на игрището, което е най-близко до стадион Пловдив. Някои от идващите са с фланелки Каменица...така по-лесно да се ориентираш, ако дойдеш.

Link to comment
Share on other sites

а така нови попълнения а аре точно някои каже колко се събираме оставали си 17.30 в събота(3.09)М??

остава за неделя 04.09, защото в събота е българия-швеция :bgrin:

 

edit: жоро, щом трябва ще те снимам бе B)

Link to comment
Share on other sites

От колко-5,5:30,6,6:30 :confused

 

Май 5:30 е най-добре...

ами вие си се разберете, аз просто казвах на митака да не иде в събота. на мен ми е все тая, аз няма да играя, а може би и няма да имам възможност да се дотътря до там :(

Link to comment
Share on other sites

Полудявам! Искам да направим поне един мач (да участвам де), преди да замина за тъпата Шопия!

И аз искам да поиграя с вас за последно, ама за съжаление, точно тази събота и неделя не мога...а другата вече ме няма :(

 

Иначе, The`ScorpioN, може да си ритаме в София :)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам мач от 13.00, така че е много вероятно да остана да пораитам и с вас.

 

Коментари след последния warez мач: Отборът на warez претърпя загуба със 7:3(7:4) от отбора на спортен клуб Царацово, подвизаващ се във регионалната Б група. Мачът беше почти оспорван и настъпи обрат, когато схемата на игра на warez се промени и до тогава подпиращия дясната греда на собтствения си отбор футболист Петър Стоянов смени поста си в подпиращ дясната греда на противниковия отбор, от което настъпи суматоха, позволила на тима на warez да вкара два безответни гола. За нещастие времето не достигна на мобилизиралия се warez отбор да обърне мача. Мачът беше почти интересен и без много грубости, като изключим факта, че гореспоменатият помощник-греда си охлузи коляното на две места при опитите си да умъртви противникови играчи със шпагат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...