Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Тия с камерата бяха баща ми и един приятел. Трябват ми малко записи от мачове за разни университети. Ако го приемаш така, ОК...търсят роналдовци, ама гледат основно мен... А пък играем на гребната на заграденото игрище точно срещу централния вход на ст. Пловдив. Ако ти се играе, заповядай.

Link to comment
Share on other sites

трябва може яко да нареждаш иначе не може да играеш трябва да знаеш пълната колекция от бисери на Ицето Стоичков тва да тие е като библия тогава вече може да играеш

 

 

иначе заповядаи свежи попълнения няма дае лошо да има

 

тая седмица аз ша почивам

Link to comment
Share on other sites

Май средната възраст е около мойта - 20. Групата от ПУ-то (аз не се броя там) са около 23-4, но пък другите са на около 18-19, та се уравновесява общо взето. Поне така мисля. Ето ти го Сашо, той е 89 и мисля, че няма такова значение възрастта вече...

Link to comment
Share on other sites

А бе, rez, малко е бахър вече навънка, не мислиш ли? Сега таман се разбрахме за събота и ти веднага внасяш смут. Къде ще играем навън. То вънка сняг вали, ти викаш да играем вън..

 

Да не си гледал няква прогноза за времето. Какво го дават? Ако го дават към 15 градуса, може и да се замислим, ама ако вали сняг, за какво говорим...

 

Няма много връзка с темата, ама, Rez, винаги съм искал да те питам какъв е тоя на аватара ти? Преди му беше сложил няква друга снимка, ся е тая. :)

Link to comment
Share on other sites

A kyde e taq zala...shtot iskam toq pyt do doida,da vidq dali sym vi v kategoriqta :D .

I plashta li se neshto?

 

p.s.-nqmah vreme da procheta cqlata tema za tova moje da zadavam glupavi vyprosi... :D

за залата се плаща 30лв на час. ако сме 12 души се пада по 2,50 на човек, но не знам дали има свободни места за да дойдеш :huh:

Link to comment
Share on other sites

Честно казано като знам каква ни е организацията...все е добре да дойде още един. От друга страна поне от една година никой нов не е идвал от форума, а се изредиха супер много навитаци. Мисля, че нищо не губим.

Link to comment
Share on other sites

За събота остава, но аз имам лекции и ще пропусна. А в неделя го дават да се затопли времето, дано познаят този път.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...