Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply
И аз ще дойда,но според мен в 4 часа ще е заето игрището...

Еми ако е така ще ходим на гумата - там има и трева,и гумена настилка :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ще задам един глупав.....въпрос.....

 

На гребната ли продължавате да се събирате, на чуковете или другаде.....????

Link to comment
Share on other sites

предлагам да направим мача по-рано например в 14.00

ако искаш в 8 часа сутринта да го направим :wir някой хора обичат да си поспиват все пак :P

Link to comment
Share on other sites

Красьо, ако идваш не забравяй за бирата, която ми дължиш :D

сашо, няма да идвам, но за бирата не съм забравил, като се видим ще те черпя :P

Link to comment
Share on other sites

Че вие не ги ли опукахте, аз като тръгнах? Останах с впечатлението, че много ви се оправи играта без мен. Ама айде да не задълбаваме, че после няма да ме искате...

Link to comment
Share on other sites

Абе какво става за неделя 16:00 остава ли си

ми то неделя мина, хората играха ти ся питаш :tongue иначе може и тая неделя да е от 4 знае ли човек :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Айде ,айде да играем да ви покажа бат Марто как я бара топката хаха.Обикновено по колко човека се събирате?

ами различно, по някой път едвам се събираме 10 души (обикновено зимата се получава това), а сме стигали и до към 30 човека, но мен лично ме дразни като се съберем толкова хора, щото бараш топката по веднъж на 5 мин и то ако имаш късмет :lol: естествено никой не ме чува да се разделим на 2 и да направим едно турнирче :angry:

Link to comment
Share on other sites

Би било готино това с турнирчето-тъкмо в почивката ще събера въздух за 30-на минути тичане хах.А тази неделя ще се играе ли.Аз досега не съм идвал,но много ми се играе напоследъка и издивявам. :)

Link to comment
Share on other sites

Ами стенли аз за неделя се бях сетил ходих и играхме......и се разбрахме тази неделя 2-ри пак от 16 часа затова питам....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...