Jump to content
BulForum.com

Как трябва да приключи една връзка?


Recommended Posts

Като си четях една тема тук и ми дойде на акъла да попитам как точно трябва да свърши една връзка с даден човек?? :confused На мен лично ми е писнало да ми споменават все едни и същи шаблонни реплики,с които се цели някакво тъпо извинение!!Не мислите ли,че е по хубаво да се каже истината в очите на човека отколкото да се ползват някакви малоумни изрази?? :confused

 

Едит:Нарочно не съм конкретизирал!!!Нека обсъдим всички варианти :)

Link to comment
Share on other sites

Разбира се че е по-хубаво да се каже истината но повечето момичета измислят много тъпи причини които после те изнервят срашно много.

Пример:

1. Аз те обичам само като приятел (то верно и приятелите се ебат)

2. Не сме един за друг (да бе то и коня не е за магарето ма мои са ебат)

3. Чувствата ми са много как да го каза "странни" и към теб не мога да изпитвам нищо искам да се върна при бившия ми защото с него ходихме 2 месеца ( а преди това ми разправя че бил олигофрен тапанар и не се отнасял с нея като жена а като с некъф приятел дет са псуват)

 

... после ми говорете жените кви били ... (повечето де има изключения (малки)) ... ни знаят ко искат ( бе искат една пишка ама на някои една не е достатъчна) ...

Link to comment
Share on other sites

zависи какъв човек стои отсреща!зависи какви и за колко дълго са били взаимоотношенията!

конкретизирай малко,че така нещо........ :confused

Link to comment
Share on other sites

Свободата:

Това е чувството под водата

да ти се развяват гордо мадата

 

опс тва е за лирично отклонение ... но там са културни хората ...

Link to comment
Share on other sites

тогава,ако е била сериозна връзка,обяснявам всичко така както е (без тъпи извинения)!естествено боря се до край да останем приятели!(гадно,но факт)!

ако е било нещо........несериозно,пиша SMS който гласи 4е повече не желая да те виждам и чувам!

вариант ,който ми приложиха на мен-смс с думите fuck off!bez нищо повече-ужасссссссссссссссссссс!много гадно!!!

ако знам че има опасност да ме шамаросват-изчезвам от лицето на планетата ЗемЯ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

тогава,ако е била сериозна връзка,обяснявам всичко така както е (без тъпи извинения)!естествено боря се до край да останем приятели!(гадно,но факт)!

ако е било нещо........несериозно,пиша SMS който гласи 4е повече не желая да те виждам и чувам!

вариант ,който ми приложиха на мен-смс с думите fuck off!bez нищо повече-ужасссссссссссссссссссс!много гадно!!!

ако знам че има опасност да ме шамаросват-изчезвам от лицето на планетата ЗемЯ!!!!!!!

 

Е farrell разконспирира ме!! :tongue Точно за по сериозните връзки имах предвид!!Точно това ми е много интересно как така до вчера сме се :hump: и после ще си бъдем само приятели!!Точно това е израза който най-мразя да чувам!! :angry1 Неможе толкова време сме правили какви ли не глупости знаем си кътните зъби както се казва и да сме приятели!!Това е някак си невъзможно!!Аз щом съм скъсал с този човек или респективно тя с мен значи вече му нямам вяра или пък тя на мен!!Тогава каки приятели сме??? :confused Отговора е никакви от тогава ставаме само познати и като се видим може да си казваме едно здравей , здрасти и това е :)

 

Относно по еднодневните връзки имам друго мнение!!Немога да разбера как едно момиче до прди 5 миниту ми говори колко съм сладък,какъв съм супермен едва ли не и след малко решава виждаш ли нищо няма да излезне между нас!!Чудно ми е от кога баба Ванга има толкова много последователки в България които започнаха да виждат в бъдещето и аз незнам!!Как може без да си опитал нещо и да казваш че нищо няма да излезне!!Е точно по тази причина твърдя че повечето жени незнат какво искат :)

Link to comment
Share on other sites

стига с тия глупости,звучиш ми точно като моя най-добър приятел,в момента в който се бяхме разделили и аз му обяснявах,че не може ей така да захвърлиш всичко,и че е единствената промяана е това ,че ве4е няма да си го мушим!!!!

отне му малко време,но успя да дойде на моя акъл!и сега да !най-добри приятели сме след 2 години бъркане по дупките!така ,че не ми разправяй кво е невъзможно и кво не!

нужно ли е да си забиеш игла във вената за да разбереш че ще се пристрастиш????ей,за тва не опитват и решават,че няма да стане,то се усеща просто ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами всичко си е много относително, но съм забелязала, че когато искам да съм изцяло коректна с някого, той се озлобява към мен. Много малко хора умеят да губят подобаващо(не говоря само от собствен опит, а и от наблюдения). Ако нещо не ми харесва, просто си казвам, че ситуацията не ме устройва, без да давам обяснения, защото в противен случай се получава така все едно му държа сметка за това как се е държал(а това ми е най-противното). В общи линии съм стигнала до извода, че е по-добре да ме мрази, защото така ще съм сигурна, че връщане назад няма. Гадничко, но пък колкото по-гадничко, толкова по-сигурно...(колкото и брутално да звучи)

Link to comment
Share on other sites

За нас мъжете поражението е нещо страшно от което всячески се опитваме да избягаме и понякога успяваме ... но рядко. За да избягаме най-често даваме свобода на омразата и ненавистта с което се лишаваме от бъдещо приятелство с дадения индивид за в бъдеще.

Link to comment
Share on other sites

стига с тия глупости,звучиш ми точно като моя най-добър приятел,в момента в който се бяхме разделили и аз му обяснявах,че не може ей така да захвърлиш всичко,и че е единствената промяана е това ,че ве4е няма да си го мушим!!!!

отне му малко време,но успя да дойде на моя акъл!и сега да !най-добри приятели сме след 2 години бъркане по дупките!така ,че не ми разправяй кво е невъзможно и кво не!

нужно ли е да си забиеш игла във вената за да разбереш че ще се пристрастиш????ей,за тва не опитват и решават,че няма да стане,то се усеща просто ;)

 

Както стана в една друга тема дефинирай ми за теб какво е най-добър приятел и се замисли дали точно е такъв??Защото аз за приятел имам някакви разбирания и немисля че като се вдим 1 път на месец и пием по едно кафе да видим как сме що сме и сме най-добри прятели както ме убеждаваш!!

 

Относно това за инжекцията ще ти кажа само едно нещо!!Никога от първата инжекция неставаш зависим!!!Това става след втората третата като вече почнеш да се боцкаш на сила и тогава става пристрастяването!!Така е и с тези връзки!!Трябва да се пробва 1 път да видиш какво е като не става нищо казваш добре нестава и това е !!!Усещало се!!То и аз усещам че ще хвана шестица от тото ама не съм я хванал!! :punk

 

П.С Сега ако ме питаш пробвал ли съм някакви наркотици ще кажа ДА!!Супер голяма гадост са ама от 1 път не съм наркоман!!Има много повече неща в живота които ми доставят много по хубави удоволствия от това да залитам насам натам нагърмян и да незная какво правя!!А пък тревата е възможно най-голямата глупост защото на мен лично ми смърди на ла*** а като си дръпнещ същия вкус ти става и в устата!

Link to comment
Share on other sites

Както стана в една друга тема дефинирай ми за теб какво е най-добър приятел и се замисли дали точно е такъв??Защото аз за приятел имам някакви разбирания и немисля че като се вдим 1 път на месец и пием по едно кафе да видим как сме що сме и сме най-добри прятели както ме убеждаваш!!

 

Относно това за инжекцията ще ти кажа само едно нещо!!Никога от първата инжекция неставаш зависим!!!Това става след втората третата като вече почнеш да се боцкаш на сила и тогава става пристрастяването!!Така е и с тези връзки!!Трябва да се пробва 1 път да видиш какво е като не става нищо казваш добре нестава и това е !!!Усещало се!!То и аз усещам че ще хвана шестица от тото ама не съм я хванал!! :punk

 

П.С Сега ако ме питаш пробвал ли съм някакви наркотици ще кажа ДА!!Супер голяма гадост са ама от 1 път не съм наркоман!!Има много повече неща в живота които ми доставят много по хубави удоволствия от това да залитам насам натам нагърмян и да незная какво правя!!А пък тревата е възможно най-голямата глупост защото на мен лично ми смърди на ла*** а като си дръпнещ същия вкус ти става и в устата!

сега ще те изцитирам едно хубаво и ще ти докажа,че не си прав!!! :P

първо-най-добър приятел,далеч съм от мисълта за едно кафе един път в месеца(тва за мен дори прител не е)!може би е същото понятие каквото е за теб-същото е и за мен!така,че най-добри приятели сме!

ако искаш да нищим темата за конопа и наркотиците-нека е на ПМ,че много се отдалечаваме ;)

и да усеща се!пък и защо трябва да си блъскаш главата в стената,при положение,че знаеш че не стената,а само главата може да си разбиеш ;)

Link to comment
Share on other sites

Ся пнеже днес не съм на себе си и затова ще говоря по по-различен начин.

 

Имам само едно нещо да кажа:

 

 

"Ако обичаш някой, пусни го на свобода. Ако се върне, винаги е бил твой, ако не, никога не е бил." :ph34r: :ph34r: :ph34r:

 

А за шаблоните няма кво да приказвам. Предпочитам вместо игрички зад гърба и шаблонки да дойде да ми го каже в очите.

Link to comment
Share on other sites

Ах, мили мои, не се карайте моля ви!

Струва ми се, че въпросът е зададен некоректно...

"Как трябва да прикючи една връзка?"="Как трябва да се сготви едно пиле?"

Постовете ви дотук само показват, че на този въпрос няма еднозначен отговор.

Ситуацията е сложна, както няма двама еднакви хора, така няма и две еднакви връзки. Не може да се даде универсално решение - едни се намразват, други остават приятели, трети се отчуждават и т.н. Точно както едни препочитат пилето на фурна, други фрикасе и т.н. Всеки има собствен начин за справяне с болката от раздялата. Все пак това не ни пречи да си направим една книга с рецепти, нали?

Само моля ви не спорете кое е по-правилно - няма смисъл!

И оставете наркотиците настрана, да не даваме лоши идеи на младежта!

Link to comment
Share on other sites

zависи какъв човек стои отсреща!зависи какви и за колко дълго са били взаимоотношенията!

Зависи, друг път!!Нищо не зависи - като ти го начукат, се молиш само да излезе по-бързо.И отиваш да търсиш някой, на който да си го изкараш.

Как трябва да приключи?Ако е по взаимно съгласие - добре, без лоши чувства.Ама ако те преебат - бой, ой, бой, ой, бой, ой.И да забравиш след това нещастника(цата) дето се е погаврил с тебе и чувствата ти ;)

Link to comment
Share on other sites

Който я приключва казва нещата такива каквито са,без някакви двусмислени бръщолевения,без искам да си останем добри приятели.Защото този филм го няма.Поне при мен.Не мога да бъда добър приятел с жена,която съм обичал и изведнъж ми е изръсила куп глупости,че трябвало да се разделим.Ай сиктир.Живота ще ми срине,а после да ходим да пием кафенца и прочие глупости.Нали всеки път ще се насирам/не буквално/ като я видя..Това е от личния ми опит.Другото,което ми показва този личен опит е,че въобще не трябва да се търси сериозна връзка с жена под 20 години.Нататък леко се осиферват и им се изясняват желанията,но в крехката тийнейджърска възраст са.....нямам думи.Винаги има изключения/това е за тези,които ще ме нападнат/...за другите,за мен не останаха май

Link to comment
Share on other sites

Нататък леко се осиферват и им се изясняват желанията,но в крехката тийнейджърска възраст са.....нямам думи.

 

Ъхъмн...Както казва Мафията от Пазарджик:"Не знае дали и се пикае, дали и се ебе, или и се прави мост...".

Link to comment
Share on other sites

Ъхъмн...Както казва Мафията от Пазарджик:"Не знае дали и се пикае, дали и се ебе, или и се прави мост...".

Тук е мястото да се почеша неразбиращо по главата и да започна да мигам на парцали.

Една връзка трябва да приключи бързо, без глупави оправдания и прочие.

Не ми хресва идеята "по взаимно съгласие", защото това означава да оставиш една възка на "доизживяване" и при крайния стадий няма да има и спомен от чувства, били те добри или не.

Когато му дойде времето - някой си тръгва, без много обяснения, без излишна мелодрама. Никой няма право да спира човека до себе си; трябва да извлечем максималното от него като емоция, като идеи. Защото... Хората се сменят и наистина едни идват, а други си отиват... Важното е, че накрая оставаш със себе си и трябва да има една увереност в силите си и огромно количество положителна енергия, за да продължиш напред.

Link to comment
Share on other sites

Важното е, че накрая оставаш със себе си и

с дясната си ръка. :P

Права си.Но нали знаеш - разни хора, разни идиоти.

Link to comment
Share on other sites

Ами, да... С дясната си ръка... Ако бившата е отхапала половината ти тяло и го е замъкнала в гората, за да прави разни лоши неща с него...

Както и да е.

Та... По темата - може да има обвързаност и без връзка, така че това са просто формалности - кое как трябвало да приключи.

Link to comment
Share on other sites

Категорично съм убеден, че не може да се каже предварително.

Link to comment
Share on other sites

една връзка трябва да приключи, когато приключи. това е. просто и ясно - изглеждате финалните надписи, виждате красивото " THE END " в края на филма, посягате за дистанционното, гасите телевизора и отивате да си живеете живота.....

Link to comment
Share on other sites

една връзка трябва да приключи, когато приключи. това е. просто и ясно - изглеждате финалните надписи виждате красивото " THE END " в края на филма, посягате за дистанционното, гасите телевизора и отивате да си живеете живота.....

 

Или ако е бил хубав филма го гледаш още няколко пъти. Винаги има моменти, които не си забелязал първия път.

Link to comment
Share on other sites

Може би трябва да напиша определена теорема. Или закон.

Скъпа <името на момичето>, искам да ти кажа, че ти си много готин човек, но <оправдания, вж допълнение>, така че искам да останем приятели!

 

Допълнение: 5-те най-вървежни оправдания:

Ти си супер, но не си мой тип.

Проблема е в мен.

Характерите ни не си пасват

Имам много да уча

Връзката не се вписва в плановете ми за живот

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...