Jump to content
BulForum.com

Как трябва да приключи една връзка?


Recommended Posts

Именно това имах в предвид. Че няма двама еднакви човека на тоя свят, съответно няма две еднакви връзки (говоря за един човек), съответно всяка връзка си свършва според начина, по който е протекла, не може да има някакви правила като в някоя наука примерно... Тъпа тема!

Link to comment
Share on other sites

mi neznam........spored men edna vryzka se gradi na priqtelstvo i sled kraq na taq vryzka tva priqtelstvo trqbva da si ostane.Prosto taka e nai-dobre pone tva e moito mnenie.Naprimer.......poslednoto momi4e ,s koeto bqh v momenta sme super dobri priqteli hodim si na kafenca au;))

awe nqma smisul ot tupotiite:ai mainata ti ne iskam da te vijdam pove4e i takiva.

Moje i da ne sum mnogo prav,6toto az imam malko po-stranno vijdane na ne6tata.Prosto az si jiveq jivota i si prava kefa(pone se opitvam) i gledam mnogo mnogo da ne se vprqgam koi me reznal koi ne.:))))))))

Link to comment
Share on other sites

Всичко е субективно, двете ми най-добри пряителки са ми бивши гаджета.

 

::ред:: jozo, така е, защото един от двама ви винаги се е чувствал прецакан при финала на връзката. А това, което казваш, "не искам да се скараме, след като скъсаме" е поредното банално оправдание, способно да бъде измислено само от женски мозък, докъто думите рално са "ами не ме кефиш за гадже, но пък и не си ми противен, че да те чупя грубо"...

Link to comment
Share on other sites

Всичко е субективно, двете ми най-добри пряителки са ми бивши гаджета.

 

Aми незнам това как си го постигнал но при мен никога нестава така!!Най-добрите ми приятелки са ми тези с които не съм ходил!!Даже една ми отказа връзка защото неискала да се скара с мен след като скъсаме!!Отначало ми прозвуча абсудно но сега виждам доброто в тези думи :) С тези които съм скъсал никога повече не се разбирам с тях или пък се виждаме за по едно кафе ако изобщо се виждаме и това е :)

Link to comment
Share on other sites

Не мисля,че има нещо,което определя как да свърши една връзка.Свърши ли-свърши.Край.Точка.Не е за теб човека,ходи си търси нов,ако имаш нерви,ако не ще си остарееш сам.Казвате си просто истината в очите за прекараното време (не изкараното,защото всъщност е ПРЕКАРАНО),и разбира се при добра воля си оставате 'приятели' ако мога да се изразя така.Понеже мъжете са на принципа 'скъсаме ли-махай ми се от погледа' ама нищо... :blink: Ако пък продължи какво по-хубаво то това,да се гушкаш с любимия си цял живот :love :) :D

Link to comment
Share on other sites

Аха. Значи аз не съм мъж. Или куп мои приятели, които въпреки прекратяването на връзката си с определено момиче продължават да са приятели с нея.

Благодаря ти, че ме просветли за половата ми непринадлежност и половата непринадлежност на известна част от хората, с които общувам. Та... вече не съм мъж, би ли ми пояснила какъв съм, защото цици още не са ми израстнали, все още мисля логично, току що проверих, не съм се простил с пениса и тестисите си и лицевото окосмяване не е изчезнало от лицето ми... на къде бия, какво съм според Вашето тълкование, г-це intense?

Или всъщност аз просто не съм истински мъж, може би се има в предвид, че съм дал ляв мигач и съм се престроил в най-лявата лента?

Link to comment
Share on other sites

Аха. Значи аз не съм мъж. Или куп мои приятели, които въпреки прекратяването на връзката си с определено момиче продължават да са приятели с нея.

Благодаря ти, че ме просветли за половата ми непринадлежност и половата непринадлежност на известна част от хората, с които общувам. Та... вече не съм мъж, би ли ми пояснила какъв съм, защото цици още не са ми израстнали, все още мисля логично, току що проверих, не съм се простил с пениса и тестисите си и лицевото окосмяване не е изчезнало от лицето ми... на къде бия, какво съм според Вашето тълкование, г-це intense?

Или всъщност аз просто не съм истински мъж, може би се има в предвид, че съм дал ляв мигач и съм се престроил в най-лявата лента?

 

Скорпионче(сега очаквам нападка,че те наричам така),ти защо се хващаш за всяка дума? :confused

Няма смисъл да разтягам локуми....само оффтопик ще направя,а не искам!

А ако държиш да се 'доизясним'..макар че....хм,какво ти доизясняване,нека да ти пиша едно лс...

Link to comment
Share on other sites

О, не, тук сбърка, даже ми звучи сладко ;] (стига да се употребява от представителки на форума ;))

Подразних се на слагането на общ знаменател. *.мъже = едиквоси. Подобно на лафове от сорта на "всички жени са тъпи", и т.н.

А отновно ако се налага да пояснявам - обичам просто да се заяждам, злоба не изпитвам грам. (откакто пропуших :P)

Link to comment
Share on other sites

О, не, тук сбърка, даже ми звучи сладко ;] (стига да се употребява от представителки на форума ;))

Подразних се на слагането на общ знаменател. *.мъже = едиквоси. Подобно на лафове от сорта на "всички жени са тъпи", и т.н.

А отновно ако се налага да пояснявам - обичам просто да се заяждам, злоба не изпитвам грам. (откакто пропуших :P)

Така,да,добре,точно това мислех да кажа,ама ще го кажа по най-краткия начин сега : 80% са голяма част от мъжете мисля.Е,хайде и да са 79,пак.Не мога да преценя точно,но е голяма част от мъжете.Разбира се,че има изкючения! B) Ама те са мънинко.И мен ме дразнят тия общи знаменатели :P Ама го написах без уточнение,от мързел. :D

Ти не си злобен,просто си жаден за друго,ама няма да казвам какво :rolleyes: :D ТОЧИЦА :)

jozo,за да не пиша нов пост,ще си подчертая гореспоменатите думи,че МЕЕ Е ДОМЪРЗЯЛО да поясня ;) B)

Link to comment
Share on other sites

Така,да,добре,точно това мислех да кажа,ама ще го кажа по най-краткия начин сега : 80% са голяма част от мъжете мисля.Е,хайде и да са 79,пак.Не мога да преценя точно,но е голяма част от мъжете.Разбира се,че има изкючения! B) Ама те са мънинко.И мен ме дразнят тия общи знаменатели  :P  Ама го написах без уточнение,от мързел.  :D

Ти не си злобен,просто си жаден за друго,ама няма да казвам какво  :rolleyes:  :D ТОЧИЦА  :)

 

 

Мразиш го това нещо общия знаменател ама всички ни слагаш под един!!И аз мога да казвам много неща за жените които са много вярни но винаги си има и изключения!!Неможе да се говори всички са такива!!Ако беше така света до сега да се е затрил :)

 

Едит:Исках да почертая че уж го мрази пък го използва!!Като мразиш нещо не го правиш нали??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Мацето май точно това се опита да ни каже :))

 

Та май е време да се върнем на темата?

 

Сетих се за нещо, което би обобщило досегашните ми 'разсъждения' - искрени думи!

Link to comment
Share on other sites

Аз по-скоро мога да кажа, как не би трябвало да се къса... От опит :cry ...

Първо - няма такова нещо като взаимно късане. Винаги има някой "ранен", независимо в каква степен. Най-гадно е, когато едната страна знае и иска да скъсате, ама всячески се опитва да забави края, но пък междувременно започва да се държи хладно и неразбираемо... Тогава започват караниците и озлобяването.

Второ - Никога не използвайте измислици или лъжи като причини за края на връзката - истината винаги излиза наяве и това води отново до проблеми или до омраза (Ако все пак държите на човека, с който си знаете и майчиното мляко, не бихте искали да направите раздялата още по-болезнена, нали?). Някой тук сега може да спомене "благородната" лъжа, но според мен, в тези ситуации тя не е уместна... Така ще убиете и малкото останали красиви спомени...

И все пак всичко се свежда до ситуацията и характерите на хората, пък и на самата връзка... А що се отнася до поставянето на дамите под общ знаменател за употрба на клишета - това не е вярно!!! Аз никога не съм късала по този начин, но пък мен са ме късали с думите "Искам да си останем приятели!"

Приятелство след раздялата... Може би е възможно, но се изисква много време и притъпяване на някои чувства... Аз лично не смятам, че може да съществува истинско и пълноценно прителство след приключилата връзка...

Link to comment
Share on other sites

Относно по еднодневните връзки имам друго мнение!!Немога да разбера как едно момиче до прди 5 миниту ми говори колко съм сладък,какъв съм супермен едва ли не и след малко решава виждаш ли нищо няма да излезне между нас!!Чудно ми е от кога баба Ванга има толкова много последователки в България които започнаха да виждат в бъдещето и аз незнам!!Как може без да си опитал нещо и да казваш че нищо няма да излезне!!Е точно по тази причина твърдя че повечето жени незнат какво искат :)

обеснението на тoва е, че като види що за човек е с/у нея и как няма да ти каже "виждаш ли нищо няма да излезне между нас"? :D 5 минути както казваш ти е достатъчно да опознаеш един човек...

Link to comment
Share on other sites

РЯЗКО!!!!

да!правилно-->ако решението е окончателно-колкото по-бързо,толкова по-безболезнено.без някви разговори по цели нощи,по 2 часа по телефона или чрез 20 SMS-а.аривидерчи и туй то.

Link to comment
Share on other sites

То в повечето случай още в началото става ясно ;) Известен период взаимни компромиси и в един момент всеки започва да си търси повод да се откачи ;)

 

НАЙ ГАДНО Е: Някой уж те зарязал а след това не пропуска да ти се обади като те види на улицата :wacko: !!! Внемавайте ей! :devil

Link to comment
Share on other sites

Ами то обждането е въпрос на възпитание май или само така си мисля?

edit:

V tazi tema stava duma za gadjeta mai!?!? XOra koito sa dvijili dalgo vreme zaedno!?  ...A ne kato v nashtia sluchai! Shte se radvam da se obajdash kato me vidish! Az sashto shte se obajdam! SPOKO!

За кой случай само не разбрах говориш?

Гаджета-5, 6, 8, 20 години-колкото и да са минали, а ако питаш мен и един ден да е пак е въпрос на възпитание да се обадиш на някой, който познаваш...

Link to comment
Share on other sites

Ами то абждането е въпрос на възпитание май или само така си мисля?

 

V tazi tema stava duma za gadjeta mai!?!? XOra koito sa dvijili dalgo vreme zaedno!? :woot ...A ne kato v nashtia sluchai! Shte se radvam da se obajdash kato me vidish! Az sashto shte se obajdam! SPOKO! :wub:

 

 

P.S. V protiven sluchai...kato si dvijel s godini s niakoie momiche i vse oshte ispitvash chuvsva kam nego...ti stava kofti kato ti se natrese...takmo si e zabravil i Xop :angry1

Link to comment
Share on other sites

НАЙ ГАДНО Е: Някой уж те зарязал а след това не пропуска да ти се обади като те види на улицата  :wacko: !!! Внемавайте ей!  :devil

da mnogo si praw.Това непременно води до объркване и неяснота относно чувствата на другия.КАто се каже край значи край поне аз така мисла.

.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...