Jump to content
BulForum.com

Каръщина


Recommended Posts

Да и като дойдат експертите от Гинес и зема да се насера...

Това сигурно спокойно ще мога да го впиша като каръщина.

А ако зема кинтите - за късмет.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
Да и като дойдат експертите от Гинес и зема да се насера...

Това сигурно спокойно ще мога да го впиша като каръщина.

А ако зема кинтите - за късмет.

Ето виждаш ли как достигна до същността .. Горд съм с теб :D :D :)

Link to comment
Share on other sites

Отивам да се изпикая или изсера, каквото дойде. След това задачи...

А вие ми стискайте изпити на 13-ти - имам изпит тогава. Стискайте палци да 'изкарам късмет', а не да 'бъда карък'...

Link to comment
Share on other sites

Ония ден се спънах 8 пъти на центъра!  :lol:  B)

аз пък тамън излизам от макдоналдс с един голям ванилов шейк (уха :P ) и к'во се спънах , к'во стана... половината шейк се изсипа върху блузата на едно 15-16 годишно момиче....баси как ме изгледа , а аз казах само "закъснявам , съжелявам" и си тръгнах а тя си стоеше като закована...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Хайде и аз да се впиша в клуба.

По принцип си зная, че не мога да разчитам на късмета си и не разчитам на него...Най-лошо е, когато уча за изпити... Уча така за един. Имаше малко въпроси-май бяха трийсетина. Мързеше ме да мина два, защото ми бяха най-скучни. Отивам аз на изпита, тегля билет и какво да видя? И двата въпроса в този гаден, долен билет! Направо ми идеше да оскубя преподавателката, че ги е лепнала на едно място...

Link to comment
Share on other sites

Хайде и аз да се впиша в клуба.

По принцип си зная, че не мога да разчитам на късмета си и не разчитам на него...Най-лошо е, когато уча за изпити... Уча така за един. Имаше малко въпроси-май бяха трийсетина. Мързеше ме да мина два, защото ми бяха най-скучни. Отивам аз на изпита, тегля билет и какво да видя? И двата въпроса в този гаден, долен билет! Направо ми идеше да оскубя преподавателката, че ги е лепнала на едно място...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: това не е нищо.

Операционни Системи, последен изпит, не съм учил 3 въпроса от конспекта. Отивам, тегля единия, обаче този изпит е с "втори тото шанс", а аз тегля отново въпрос който несъм учил. Втора дата. Тегля въпрос, който не съм учил, отново тегля въпрос, отново не го знам. Тръгвам си а асистента вика тегли пак, аз му казах да изтегли вместо мен... вади въпрос който не съм учил. Даскала вади трите билета с въпроси, които не съм учил и дава на една колежка да тегли. Изкарвам 5 на колежката, а на мен 6.

Link to comment
Share on other sites

Ако всичко около тебе се руши и ако отчасти и ти имаш вина, това дали е карък или е съдба? А може би призвание? Няма да пиша за каръшките си истории, защото за мен може да са много драматични за други не. И все пак, за да пиша по темата: за една седмица се изгубих документите, компютъра на работа и у нас се развали и още много "дребни" нещица се случиха :D А каръците свързани със следването вече не ми правят впечатление :punk

EDIT:@AuReOluS :D благодаря и аз си го харесвам :punk

Link to comment
Share on other sites

Дали ми се е случвало късметът да изневери...О ДАААААААААА!!!Но беше забавно...закъсахме с кола някъде насред нищото...беше 4 след полунощ...в пустоща не минаваше нищо/никой,който да помолим за помощ....Някъде към 6:30,рано сутрин започнаха да се нижат,макар и нарядко коли,които яко се стряскаха от компанията ни ...никой не спря...още чакане и чакане...след около час и половина един пич ни измъкна от влудяващата ситуация...поне наблизо да имаше населено място?!Да,ама не...

Как няма да ми се случи подобно нещо,след като тръгнах на път с ясната мисъл,че съм кофти талисман за компанията...Толкова ме молеха да тръгна с тях,затова и не отказах...но идеята ми е друга...

Стряскащо,но на човек му се случва това,което той сам "предизвика" да се случи...мога да забия на енергийно ниво,но не знам,дали има смисъл да спусна завеса над така или иначе замъглените ви съзнанийца(с някои изключения)...Подчертано не се опитвам да засегна никой...но замислете се...

Не говоря за някакви предопределености...но за излъчваните от нас инфо-вълни,които малко или много могат да ни понесат на Вълната,или да разбият живота ни вследствие на наш избор...дори само един...,но стига съм ви обърквала..

ПС:Neovampirism,много здрав аватар...!!!С поздрав... :D

Link to comment
Share on other sites

Ох краръкщина...толкова много ме обича че не ме е напускала от както се помня!

 

1.Весел решавам да си взема нов телефон Нокия 6600,но нещеш ли се връщам от магазина и нетърпелив да му изпробвам функцийте решавам да отида да изпразня бойлера ама като влизам с едната ръка затварям вратата с другата вдигам капака на кенефа ама изпускам Нокята вътре.....нали разбирате 600 лева(току що беше излезнала по магазините) гледам как падат славно в кенефа и кво да правя изкарвам го и давам 150 лева за поправка и го продадох за 350...направете си сметка колко съм на загуба!

 

2.След злополуката си взех Самсунг Е300...ама нещеш ли няколко дена след като го купих се вращам в къщи изморен леко пийнал и го оставям в дънките като казвам на майка ми да ги пусне да се перат...а през това време си мисля "ооо дай да видя новите снимки дет направих...или я утре че ся ми се спи" утре ама вече е късно изпран,чист,развален....100 лева поправка на двата дисплея!Ебати...

 

3.Преди година си взимам чисто ново пц перфекно за времето си пускам го и първата игра която стартирам беше Splinter Cell(скоро беше излезнала и исках да видя какво представлява)и само чувам бз..бз...бз и Мониторчето изгаря!Аре още 100 лева за нов и 3 седмици без възможност да тествам пц-то!

 

4.Преди няколко месеца решавам да изчистя пц-то щот издава звуци отварям го весел ама нали ме мързи да го изчистя със специалната четка и почвам да духам прахта...без да искам съм отделил слюнка която заедно с прахта се е смесила вентилатора запецва и ХОП без видео карта...добре че и без тва щях да я сменям ама все пак ебати каръкщината!

 

5.Преди 5-6 години първия ми gsm Сименс М35I мноо як за времето си ограбиха ме на Коледа тъкмо се прибирах весел да празнувам с наще...бях малък оплашен и лесна плячка д**ба мангалите....

 

6.Вървя си весело по главната и общо се спънах 7 пъти и един път се изпрасках в ония сладоледени машини като разлях всичката глазура по мен...

 

7.А да и като говорих за пц-та ВСЯКА ама ВСЯКА игра която искам да играя не ми тръгва...отне ми 3 месеца да намеря Батъл Фор Мидъл Ърт така става с почти всяка игра дет искам....

 

Това се сещам малко дълго ама просто историйте са каръ...каръкщени незнам как точно да го кажа ама просто нямам късмет с нова техника и тва е...ооо да не забравя преди 3-4 години всеки ден бях на Цар Симеоновата градина и ВСЕКИ път пуках гума на колелото ама без пропуск за 1 седмица 7 пъти я спуках и просто се отказах....АЗ СЪМ КРАЛЯ НА КАРЪКЩИНАТА!!!!Защо АЗ?!?! :unsure: :wacko: :huh: :confused :blink:

Link to comment
Share on other sites

абе ако щете вярвайте ама и аз бях голям карък. все още съм известен сред приятелите си като такъв. например ако седнем дружно с компанията на маса и поръчаме всички моята поръчка или ще я объркат или ще я забравят. ако има 3 стола в стаята аз винаги сядам на счупения. абе много странен талант съм си. и бях решил че съм най- ама най- ама съвсем по-по-по-най-големия карък.

ама то номера не било постоянно да имаш късмет. и малко стига ама на момента. та от момента,когато заради едно съвсем случайно извъняване на телефона ми докторите са решили, че си струва да ме реанимират на 7-та минута от клиничната смърт вече не употребявам думата карък за себе си в сегашно време. никакъв карък не съм, даже съм си късметлия.

та и вие продължавайте да се оплаквате от дреболиите, щом се чувствате по-добре. и дано имате малко късмет в нужния момент.

Link to comment
Share on other sites

закъсахме с кола някъде насред нищото...

Сетих се за слънчевото затъмнение преди няколко години. Работех на южното черноморие и организирахме екскурзия за чужденци - и за нас де - да отидем до Каварна да го гледаме - оттам щеше да се вижда най-добре. Обаче някъде преди Варна нашият автобус нещо взе да закъсва. Спряхме на едно крайпътно ресторантче да видят шофьорите какво става. Оказа се,че феродото му не било читаво - забравила съм какво точно му стана. Започнаха да се опитват да го поправят, после другият автобус тръгна, защото затъмнението беше около 2 следобед, а трябваше да се стигне до мястото преди началото. Ние останахме, шофьорът и единият екскурзовод бяха свалили гумата и се опитваха да направят нещо, аз звънях във фирмата, която се опитваше да намери от Варна друг автобус да претоварим туристите, но нямаше свободни, защото по вестниците бяха написали простотии, че по време на затъмненията имало повече катастрофи от нормалното и който не беше нает до момента, не искаше да пътува. Сложиха колелото и казаха, че може да се кара само много бавно. Обяснихме на туристите, че ще тръгнем в посока на север и ще спрем възможно най-далече и оттам каквото се вижда - това.

 

Качихме се на автобуса, седнах на една седалка отпред и до мене седна един поляк на около 40 години. Разглеждаше едно лъскаво списание, в което видях снимки от затъмнения. Помолих го да го разгледам и той ми разказа, че е фотограф и се готви да снима това затъмнение от 5 години - всичките му фази. Затова и е дошъл на почивка в България с цялото си семейство. Като чух как това е една от големите му мечти в живота, се изпотих от ужас, защото - представяте ли си - заради скапания автобус на скапаната фирма човекът си пропуска шанса на живота - няма да има друга такава възможност, не и в този живот. Той беше абсолютно спокоен и не каза и дума да наплюе фирмата, България или каквото и да било.

 

Като наближи времето, взехме вече да избираме място на пътя, където можем да спрем и откъдето може да се гледа. Спряхме на едно разклонение, затъмнението вече беше започнало. Той беше подготвил и апарата, и триножник и разни други джаджи, които не знаех за какво са. Единият от екскурзоводите точно тогава реши да държи реч за безопасността, как не трябва да се разхождат по пътя и т.н. Изкрещях му да се маха оттам, защото полякът го чакаше търпеливо да се махне от вратата, за да слезе и да започне да снима. Скочи от автобуса и за секунди сложи триножника, апарата и взе да го наглася. Хвана повечето от първата част, пълното затъмнение (за щастие и там беше пълно) и после увеличаващия се сърп от другата страна. Никога няма да забравя с какво хладнокръвие посрещна лошия късмет да попадне в разваления автобус...

 

Изживяването беше страхотно, между другото. После с мравешка скорост се довлачихме до Балчик, трябваше да търсим свестен ресторант да нахраним един автобус хора за прилични пари, защото резервацията ни в Каварна, естествено пропадна, а беше пълно с чужденци и българи, дошли заради затъмнението.

 

Разгледахме двореца в Балчик и тръгнахме да се връщаме. Все със същата охлювска скорост. Стъмни се. Насред нищото изведнъж - колона от спрели коли. Не можем да продължим. Имало катастрофа някъде напред и полицията се опитвала да разчисти пътя, защото беше много тесен. Слязохме от автобуса и гледах най-страхотния метеоритен дъжд в живота си - насред пустошта, в едно такова черно небе пълно с толкова много звезди, които не могат да се видят от никой град. Беше като да си в космоса. Пристигнахме обратно след 2 часа през нощта.

 

Каръци ли бяхме или късметлии...? :)

Link to comment
Share on other sites

Robi_89 :

Имам оферта към теб - когато си купиш телефон, веднага ела при мен и ми го продай на половин цена ! По - добре така, иначе ще загубиш повече пари :)

Само гледай като се прибираш, да не ти изпаднат парите някъде в някоя шахта или пък да се окаже, че ти е скъсан джоба :bgrin:

 

Иначе, днес за пореден път доказах, че съм гига-карък :blink:

 

Поправих си рекорда за най - много ударени греди в един мач - днес ударих 18 :huh:

 

На вечерта отидох към любимото кафе, но...нямаше места... :huh:

 

Тръгнах да вечерям в една пицария, но неочаквано свършила майонезата - казват ми го след като са ми дали вече пицата :angry1

 

След като излезнах от пицарията си изкълчих крака - още ме боли (3-4 часа по - късно)

 

По - късно, когато си тръгвах към вкъщи съм чакал тролея час и половина - явно се е получила някаква авария :unsure: , след което си заминах с такси...естествено, че чаках и за такси - изведнъж спряха да минават по тази улица :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

оня ден отивам да играя карти.никви карти не ми влизаха,2 пъти излях бира,счупих чинийката с ядките после ги оставих на една кърпа и ядях от там но се оказа че с нея са бърсали пикнята на кучето...

Link to comment
Share on other sites

Преди три години ме оперираха от апандисит, който бил някак си увъртян, пък много сложно можел да се извади, пък тва ти, пък онва ти (седях 2 месеца в хирургиите). В стаята, която бях идваха някви, дето ги оперират седят 6 дена и ги изписват. Идваха и си отиваха, идваха и си отиваха, а аз каръка стоя два месеца в гадната болница...

Изписват ме..

месец по-късно паднах от една люлка и си пукнах главата отивам пак в хирургиите по неква случайност попадам на същия лекар ( тоя като ме видя и почна да се смее) мене ме боли тая глава, тече кръв, той се смее на среща ми ужас..

миналата година отивам на тепето една вечер пушиме некви зелени работи и на слизане от тепето падам аз по стълбите, направих некви много странни движения - тръгвам да ставам не мога бе, не си усещам крака - ай хвани тоя счупен крак, айде пак в хирургиите (добре, че беше при друг лекар)

тва лято пък на морето си счупих ръката - понеже аз съм доста добър нападател на футбол (пу, да се таковам в пийналата глава мач ще играя) и как паднах при некъв удар не знам, ама си паднах на ръката та така...

кво по каръшко

главата ми отделно я пукнах отново преди 13 дена :)

Link to comment
Share on other sites

Рени ти ме мина. (може би не пия колкото теб :Р)

Моята статистика е 2 пъти пукана глава в периода от 1ви до 5-ти клас. Едното - при акробатично изпълнение върху парапет се люшвам назад правя един оборот назад около парапета и тила ми среща циментовия ръб. Второто - пак акробатика върху простор, и когато увиснах с главата надолу простора се скъса. Два пъти съм пукал ръка (за втория път не беше 100% сигурно спукване ли е) падайки при футболен мач върху нея, а в МГ-то 95-та година влезнах с гипсова джапанка, понеже един пич по време на мач при един шпагат ми засрещна големия пръст на десния крак...

 

Ма ти си шампион :]

 

 

Редакция: Рени напиването беше у нас и други работи ставаха тогава, като например Пешо направи един плонж на пода в хола и с изпънати показалци започна да "стреля" по нас викайки "гиш, гиш, гиш"... А иначе беше без повод или по-скоро по повод идването на Ники-то :) Да, малко мат бяхме сички тогава...

Link to comment
Share on other sites

Ooo, Pesho, za pieneto nqma da govorim malko li sme se sybirali...

i nali znaesh, che predi biah taka - niama sredno polojenie,ili ne piya ili sam 'chao' :D

 

Mejdu drugoto po temata se setih na edno zapivane u Vas (ako ne se lyja na tvoi rojden den, ili prosto taka, ne se seshtam) v kuhniata venci me noseshe na konche i dvamata padnahme - samo deto toi beshe dobre na mene mi se razkurvavi rykata togava..

ah, pust alkohol...

 

dobre, che veche ne piya :D

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да се включа малко към каръците :D

 

1. Малко преди началото на пролетния полусезон се прибирам от тренировки и точно пред блока падам и си удрям ръката обаче реших, че нищо ми няма и така 1 седмица ме боля. След това отиваме с отбора на преглед и се оказва, че ръката ми е била счупена, а аз около 1 седмица съм седял без гипс :blink:

 

2. През другата година лятото вече сме свършили първенството и правим последната си тренировка в петък, а в неделя заминавах за Испания. Точно тренера вика: " Айде край" и аз в този момент падам и си чупа ръката. Така яко си изкарах в Испания със счупеа ръка :(

 

3. В турнира за Купата на България играем на 1/4 финал срещу Светкавица (Търговище) на 2 май. Първият мач на Лаута завърши 6:0 за нас и отиваме до Търговище само ей така за протокола. След мача трябваще от там да ида на почивка на морето понеже имаше около 1 седмица почивни дни. 10 мин. преди края на мача както бях на скорост и в крачка един мазен селянин ми влиза със страшна балтия отзад и ми чупи крака на 2 места. Пропуснах и полуфинала и финала, където победихме ЦСКА и станахме шампиони, но най-голямата ми мъка беше (и още е), че не играх на този финал :( :cry

Ето и една малка статия от този мач

А тази статия е за спечелването на самата купа

Link to comment
Share on other sites

В този мач ударих 17 греди, а нашият отбор загуби :bgrin:

Беше доста неприятно, но въпреки това на всеки му беше смешно, как е възможно да нацеля 17 пъти гредата... :punk

Ахахахаха а аз си мислех,че аз съм нямал късмет :P .На един мач се бяхме събрали към 16 човека,аз защитник естествено :punk ,но бия корнерите на отбора,и след 4 корнера от отрицателен ъгъл :pirate ,уцелих 5 греди :lol: :tongue .Направо паднах от смях,защото мача не беше толкова сериозен.Отделно от тези греди праснах и още една от около 20-тина метра с невероятна тупалка :bgrin: .Все пак момчетата се смилиха над мен,и ми дадоха да бия дузпата на края на мача,където пак уцелих гредата,но този път топката влезе :P :punk

Link to comment
Share on other sites

Хайде и аз да се впиша в клуба.

По принцип си зная, че не мога да разчитам на късмета си и не разчитам на него...Най-лошо е, когато уча за изпити... Уча така за един. Имаше малко въпроси-май бяха трийсетина. Мързеше ме да мина два, защото ми бяха най-скучни. Отивам аз на изпита, тегля билет и какво да видя? И двата въпроса в този гаден, долен билет! Направо ми идеше да оскубя преподавателката, че ги е лепнала на едно място...

 

 

Като спомена това си спомних за една друга случка. Имам изпит на 30 въпроса, от които ще се паднат 3. Научих 4 които най-много ми допадаха, и си казах, берекет да е, балсъмму майката. Отивам там, паднаха се 3 от тези 4 които бях научил... Та до ден днешен ме е яд дето го учих тоя четвъртия въпрос B)

Link to comment
Share on other sites

Като спомена това си спомних за една друга случка. Имам изпит на 30 въпроса, от които ще се паднат 3. Научих 4 които най-много ми допадаха, и си казах, берекет да е, балсъмму майката. Отивам там, паднаха се 3 от тези 4 които бях научил... Та до ден днешен ме е яд дето го учих тоя четвъртия въпрос B)

Хах ти си ебати и "къръка"!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Като спомена това си спомних за една друга случка. Имам изпит на 30 въпроса, от които ще се паднат 3. Научих 4 които най-много ми допадаха, и си казах, берекет да е, балсъмму майката. Отивам там, паднаха се 3 от тези 4 които бях научил... Та до ден днешен ме е яд дето го учих тоя четвъртия въпрос B)

Е ся вече, ако те намеря някъде ще те одуша :D

Погледни първия поуст... :bgrin:

 

И невероятно как съм забравил да кажа, че изпуснах супер-джакпота на Еврофутбол за 1 мач с фиш от 60 стотинки.И ме пре*ба най-сигурният мач, Франция - Швейцария, бях писал, че Франция ще победи, мача свърши Х, а Трезеге изпусна сам срещу вратаря в 81-вата минута :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мух мух това и на мен ми се случи покрай Великден.Бях си написал мачовете за суперджакпота на програмката и отивам аз към пункта,ама по пътя срещам едни познати-та се разприказвахме и аз тъпака съвсем забравих за еврофутбола.По едно време се усетих ,ама беше късно и си викам еби му майката и без тфа нема да излезе.На друдият ден вечерта си преглеждам програмката и като видях че сичко излизах си счупих клавиатурата,мишката ритнах леглото от яд и не можех да ходя една седмица.А на всичко отгоре суперджакпотът беше 16 бона и само двама го бяха познали.Изкарах една седмица на легло и си псувах късмета. :cry

Link to comment
Share on other sites

ми като сме започнали на футболна тематика ..... един път играх мач и изпуснах 3-4 пъти на празна врата, но си спомням, че бихме поне.

по отношение на залаганията... най-много ме беше яд когато спечелих 20лв, но си бях изгубил фиша

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...