Jump to content
BulForum.com

Каръщина


Recommended Posts

Случвало ли ви се е, да се чуствате като най-големия карък на планетата ? :D

Какво стана тогава ?

Интересно ми е да разбера вашите историики, защотото моите са наистина ненормални.

Нека да започна аз :)

Миналата година на един футболен мач, решихме да заложим по 2 лв. на човек, за да стане по интересна игра.Решихме да съм нападателят на нашия тим и да съм отпред, за да чакам извеждащи пасове.

В този мач ударих 17 греди, а нашият отбор загуби :bgrin:

Беше доста неприятно, но въпреки това на всеки му беше смешно, как е възможно да нацеля 17 пъти гредата... :punk

 

Другият случай е сравнително пресен - на 1-2 месеца...

Учителката ни по история, ни даде 40 въпроса, като на следващата седмица, щеше да ни изпита на 3 от тях, произволно.

Аз тръгнах да уча всичките, но заспах преди за науча последните 4.

Е, кажете ми как е възможно да ме изпита на 2 от тях :angry1

...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

ето :)

 

 

Ако трябва да сме точни онази тема е за СРАМ ... а тази тука е за лош късмет така че можем да приемем че има разлика и не е дублиране на тема

 

П.С. - ебах са модераторското мнение 

ако исках а я затарят щях да я репортна , но там има някой златни изказвания и затова я дадох :)

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да сме точни онази тема е за СРАМ ... а тази тука е за лош късмет така че можем да приемем че има разлика и не е дублиране на тема :)

 

П.С. - ебах са модераторското мнение :)

Link to comment
Share on other sites

Karu6ko e da otide6 do Ba4kovskiq manastir,da pali6 sve6t i da ti padne keremida na glavata :bgrin: Karu6ko e da si zabravi6 kle4kata za u6i v uhoto i da si q zabie6 sled tova...az sum golqm karuk,ama ne si spomnqm slu4ki sega,a i polovinata gi pisah v "sram me e"

Link to comment
Share on other sites

да!каръшко е да станеш в 7 сутринта ,все още пиян ,залян и по някаква случайност първата песен,която чуваш е "Тhe worst hangover ever",posle тотално отказва шиб**** лява слушалка,по пътя си губиш любимата обица(отново лявата),отиваш на изпит,и понеже трябва да влизаш изхвърляш любимия сандви4,да ама изпитта почва след 2 4аса :wacko: само си мислиш колко ти се яде,къв е тъп изпита,излизаш първи,зада се назобаш!и на края изкарваш супер скапана оценка и те наливат 2 века :wacko: :sayjin

Link to comment
Share on other sites

В пети клас в първия ни час при госпожа Белкинова от МГ (по история) , тя каза , че ще ни изпитва ... и всичките супер уплашени . Тя гледа в дневника ... 4ти номер (аз) :lol: . Аз вече пребледнял :P отивам да ме изпитва , а тя вика "сега ще изтеглиш пет номера на ученици , които ще изпитам" . (теглиха се от листчета , които тя беше направила преди часа) И аз вече такъв спокоен няма да ме изпитва , кеф . Тегля първо , второ , трето ... стигам до последното номерче . Гледам едно листче малко настрани от другите и си мисля "ее досега не ме изтеглиха, няма да ме уцелят и сега" и ... 4ти номер ... Бях изтеглил себе си от 20 възможности :( . Поне не ме изпита този час , защото не остана време . Следващите 3 дни отново бях изтеглен от гадните листчета :bgrin: и все не оставаше време . Накрая ми омръзна и станах по желание :blink: .

Link to comment
Share on other sites

Белкинова рулира! Това е учителката, която ме накара да заобичам историята!

Иначе farrell, мога ли да попитам, тоя сандвич на колко години е, че ти е любим? Винаги сте заедно, нали :Р (извинявам се за включването ми а-ла Агресив)

Иначе най-каръшкото нещо, което си спомням беше как ми се пуши зверски, имам една единствена цигара, аз самия май бях доста мат и я запалих наобратно.

Също така си спомням пак така - бяхме с една мадама, и двамата имаме цигари, обаче само един кибрит, почти празен. Пуши ни се и на двамата, последната клечка не помня кой от двамата я изпусна и нямаше как да я намерим!

Link to comment
Share on other sites

Единственото, за което се сещам сега, е, че в началото на изминалата учебна година бях винаги първата изпитана по всички предмети. Какво толкова му харесаха на моя номер?!!! :confused Но като цяло не съм карък, поне така мисля... :)

Link to comment
Share on other sites

Какво по-каръшко от това да те скъсат на всичките ти изпити през редовната и поправителната сесия (втори семестър вече :P ) независимо колко си учил и независимо колко пъти се явяваш :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше един филм за къръци(ама не му помня заглавието),където един за кудош го накараха да седне на стол в кино,където от 100 стола бяха счупени 5.И естествено телето влезна в 5-те процента и падна на земята :sick

Link to comment
Share on other sites

Гръмна бойна граната на около 12 метра от мене....Не беше никак приятно да ми тропат осколки по каската... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Гръмна бойна граната на около 12 метра от мене....Не беше никак приятно да ми тропат осколки по каската... :wacko:

Това звучи по-скоро като нападение, отколкото липса на късмет :D

 

Иначе колкото до мен, непрекъснато се доказва принципа че проблемите не идват сами. Ако например не успея да взема някои изпит.. и след това задължително не ми дават и следващият :)

Link to comment
Share on other sites

Випуск от около 150 човека, сред които единствения останал на матура по литература поради успех по-нисък от 5 бях аз...

Link to comment
Share on other sites

Иначе колкото до мен, непрекъснато се доказва принципа че проблемите не идват сами. Ако например не успея да взема някои изпит.. и след това задължително не ми дават и следващият :)

 

Това е така, защото ти подсъзнателно вече си си го втълпил и един вид правиш всичко възможно да го постигнеш :P

Link to comment
Share on other sites

DaSlayer най-много се доближава до истината със мнението че внушението има голямо отношение към цялата тази работа с лошия късмет :)

Link to comment
Share on other sites

Аз бих казал, че късмет няма. Такова нещо не съществува. Не вярвам също и в случайността - щом нещо става - значи трябва да стане. Случайност и производната му късмет са изкуствено въведени термини, за да обяснят закономерности, в които хората не успяват да вникнат!

Няма по-съвършен ред от хаоса.

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера разбрах за едно момиче, което било отлична плувкиня и се удавило 2 дни преди сватбата. Ужас.......

Link to comment
Share on other sites

Аз бих казал, че късмет няма. Такова нещо не съществува. Не вярвам също и в случайността - щом нещо става - значи трябва да стане. Случайност и производната му късмет са изкуствено въведени термини, за да обяснят закономерности, в които хората не успяват да вникнат!

Няма по-съвършен ред от хаоса.

 

Аз пък бих добавил, че късметът просто си е едно внушение на този, който си мисли, че го притежава :)

Някой си мисли, че е голям късметлия (или карък респекективно) и прави всичко възможно това да стане реалност... и после обяснява, че това било така... просто защото му се е случило в даден момент.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък бих добавил, че късметът просто си е едно внушение на този, който си мисли, че го притежава :)

Някой си мисли, че е голям късметлия (или карък респекективно) и прави всичко възможно това да стане реалност... и после обяснява, че това било така... просто защото му се е случило в даден момент.

На мене май ми се случва в повече :)

Link to comment
Share on other sites

А'е извинявам се, че отново включвам на 5-та, икономична(инфантилна) скорост, ама вчера пръднах пет пъти един след друг, всеки от които гръмък и мелодичен. Това карък ли ме прави, или късметлия? Че тука прочетох, как някой танцувал по главната и сйугурну т'ва го праи карък (кретен)...

Link to comment
Share on other sites

Ония ден се спънах 8 пъти на центъра!  :lol:  B)

Запозна ли се от близо с паважа :P :P :D

 

А'е извинявам се, че отново включвам на 5-та, икономична(инфантилна) скорост, ама вчера пръднах пет пъти един след друг, всеки от които гръмък и мелодичен. Това карък ли ме прави, или късметлия? Че тука прочетох, как някой танцувал по главната и сйугурну т'ва го праи карък (кретен)...

Това ти дава възможност с още повече тренировки да кандидастваш за книгата на Гинес за най - многопръзцкащ скорпион :P :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...