Jump to content
BulForum.com

Каръщина


Recommended Posts

Ебати работите никога не съм се смял толкоз на човешкото нещастие ама така се радвам че направо не мога да изразя с думи.Не че се подигравам , но разказани от друг стават наистина интересни истории , който ако ги изживяваш е егати каръка.

 

Е$ати , а ле тоя пич с телефоните ,дето ги е изпускал колко $$ е дал и наистина е невероятен карък, това да дадеш 600 лева за телефон и да го изтървеш си е наистина .... нямам думи и то да не ти се случва за 1 път

 

Ама има и определен период когато и на мен ми се случват само гадости и въобще не ми върви ама една след друга когато всички са се наговорили срещу мен и имам чувството че аз постоянно съм под ножа .

 

Иначе доста често ми се случват такива изненади,при койо и аз не мога да повярвам . Ето например сега заложих $$$ на 1 мач ,който очаквах да хвана и загубих всичко и в сущото време за таша% пуснах друг и избих половината пари ...

 

туи чи всичко е късмет...

 

а най -гадният ден в живота ми е когато ме оставиха на изпит и за капак на всичко се нааках пред вратата (някакво гадно разтройство) след което учих цяло лято и най накрая на септември след толкоз много разправий и проблеми си взех изпита.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
а най -гадният ден в живота ми е когато ме оставиха на изпит и за капак на всичко се нааках пред вратата (някакво гадно разтройство) след което учих цяло лято и най накрая на септември след толкоз много разправий и проблеми си взех изпита.

толкова не съм се смял от месеци!

Link to comment
Share on other sites

Еми като се е почнало за футбол да кажа и аз. В рамките на 1седмица на всички мачове дето играя аз закопавам 10пъти крака в цимента и то все големия пръст :angry1 :angry1 Тогава беше супер лайняно, пръста беше ми станал като някакъв лилковски картоф :cry И си скъсах гуменетките и накрая ги запалих щото съм си аз малко суеверен и повече не съм закопавал оттогава :P

Link to comment
Share on other sites

абе не искам да ва чувам повече за чупенета на кокали и пукане на глави.

аз кво да кажа кат преди три години се похвалих че дотогава нямах никакъв чупен кокал и седмица след тая приказка ме сгази ТИР? наваксах си счупванията набързо.....

Link to comment
Share on other sites

абе не искам да ва чувам повече за чупенета на кокали и пукане на глави.

аз кво да кажа кат преди три години се похвалих че дотогава нямах никакъв чупен кокал и седмица след тая приказка ме сгази ТИР? наваксах си счупванията набързо.....

 

LoL :blink: Как ша та сгази ТИР ве? Ти как си жив ся :confused

Link to comment
Share on other sites

LoL :blink: Как ша та сгази ТИР ве? Ти как си жив ся :confused

ми жив съм, щото съм кораво копеле. а ТИР-а си беше 20 тонен - камион с ремарке на ОМК, полупразен (все пак и късмет съм имал ;))

Link to comment
Share on other sites

Абре, мобо...Да се смееш ли, да плачеш ли?Сгази ме ТИР вика тцтцтцтц...В първия момент се пръснах от смях, ама след това :( Как така, с колата ли си бил, или пешеходец?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм е бати каръка 7 пъти играя ЕВРО ФУТБОЛ и все фащам на марко тотев жезъла

 

Е ти пък 7 пъти и се оплакваш... Аз играх към 30 докато хвана за сефте...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...