Jump to content
BulForum.com

Фифа 2006


Boev

Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply
хахах то хубаво,ама адски слаби са ги направили

кво им е слабото - 3 звезди. Само Левски, ЦСКА, Литекс и Локо Пд имат по 3 и половина, останалите под 3

Link to comment
Share on other sites

ДА бе локо софия имат 2 звезди а ботев 3(явно тея дето са ги правили са пловдивчани)

По принцип Ботев винаги ги правят по-силни от колкото са :D

Link to comment
Share on other sites

ДА бе локо софия имат 2 звезди а ботев 3(явно тея дето са ги правили са пловдивчани)

пача е правен от софиянци, някви от форума на дата

Link to comment
Share on other sites

пача е правен от софиянци, някви от форума на дата

Явно Локото не са им любимия отбор :D

Link to comment
Share on other sites

Я ме светнете,ама май не може да се играя само в шампионската лига или купата на уефа...

Ако може обяснете от где?

май не можеш доколкото знам,но аз много незнам щото цъкам само на fifa chalanges

Link to comment
Share on other sites

10x

Уф мамка му кво стана бре...от както инсталирах ония пач дето прави вратаря по-силен и играта ми стана много зорна;(

Преди биех на професионалист,а ся не мога да бия амотъор;(Много странно.

Някво решение да ми предложите

от къде си го изтеглил тоя пач за по силен вратар?

Link to comment
Share on other sites

Като си оправя контролите и ги сейвам , другия път като вляза в играта защо не са така както съм ги сейвал :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

тея фифи стават все по-куци и нереални ... разработчиците не знам какво са гледали, ама цялата идея на 2006 - играта с топката, е тотално анахронична, бати. като ги гледам по колко време я задържат и как се въртят около собствената си ос, все едно гледам футбол от 60-те. пълен леш!

тотално съм разочарован :sick

ся ще пробвам и последния pes и ако и той е нещо подобно, е*** съм ти и футболните симулация :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Момчета имам 1 въпрос: Днес си инсталирах играта но цял ден не мога да открия каде и как се промения тактиката на отбора. "Wing, attacking, defence". Нещо са променяли не е както беше в 2005.

Само разбрах че по време на игра като натиснеш бутона "Q" и се сменяли тактиките, но и това не се получава. В някакъв определен момент ли трябва да се натисне това "Q" ?

Link to comment
Share on other sites

Момчета имам 1 въпрос: Днес си инсталирах играта но цял ден не мога да открия каде и как се промения тактиката на отбора. "Wing, attacking, defence". Нещо са променяли не е както беше в 2005.

Само разбрах че по време на игра като натиснеш бутона "Q" и се сменяли тактиките, но и това не се получава. В някакъв определен момент ли трябва да се натисне това "Q" ?

 

по време на мач незнам ама преди да почнеш мача ,кадето си избираш стартовия състав с "c" и "z или x" си променяш схемата на игра

Link to comment
Share on other sites

по време на мач незнам ама преди да почнеш мача ,кадето си избираш стартовия състав с "c" и "z или x" си променяш схемата на игра

 

Не говоря за това. Схемата с която играе отбора е едно, аз имах предвид "манталитета" на отбора. Дали да напада по крилата, през центъра, или да мисли повече за защита. В Fifa 2005 , това се настроиваше отделно и беше много важно, особено в multiplayer-а. Но в 2006 не можах да открия откъде се настроива това. Някой знае ли?

Link to comment
Share on other sites

1.Преди да продължите направете бекъп на .....\FIFA 2006\data\cmn\fifa.db фаила.Това трябва да го направите ако

искате по късно да си довършите кариерата,ако сте започнали такава т.е. слагате бекъпа на мястото на инсталира-

ната fifa.db

 

Айде някой да ми го обясни по-подробно това :confused

Link to comment
Share on other sites

Абе напраих си пача с Бг отборите както е по списъка с нещата които трябва да направя и нямах никакви проблеми.Сичко си е ок.Играя си аз на карира и отново нямам никакви проблеми.НБо сега имам мача с Левски и го играя вече 3 пъти и след края като натинса Продължи блокира сичко.Някой ако може да ми обясни какъв е пролема..... :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

eee, к'во стана с тая задна ножица ве? никой ли не знае ... или поне как се отиграва с крак, че с глава всеки път е много тъпо

Link to comment
Share on other sites

eee, к'во стана с тая задна ножица ве? никой ли не знае ... или поне как се отиграва с крак, че с глава всеки път е много тъпо

 

E, то като ти идва за глава не можеш да очакваш, че ще ти я отиграе с крак. Тва не е Fifa Los Galacticos. Но иначе на предишните фифи ставаше с удар и стрелката нагоре.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...