Jump to content
BulForum.com

Фифа 2006


Boev

Recommended Posts

само една поправка за двойното подаване - Q(държи се) + S + S ... т.е. 2 пъти се натиска S, като се задържа Q

... а комбинация Q + A поне на мен ми е много неудобна

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

след като сложих FIFA 06 v1.1 [ENGLISH] No-DVD не мога да играя с по IP-то. другата страна също го сложи. що така се получава :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Малко странен въпрос имам..така искам да се праа на пич и си свалих няколко трейнъра единственото което е искам е в Manager Mode да ми ръсне малко кредити от горе защото все не ми достигат и ме режат някакви salary.. .но нито 1 от тях не действа всички ме изхвърлят от играта..някой да знае работещ такъф ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

може ли да се update-не играта така, че например да са отразени последните трансфери т.е. да си е 1:1 към настоящия момент?

Link to comment
Share on other sites

Тук има доста пачове ,трейнъри и всякви други работи за играта. А сега да ви покажа нещо което направих преди малко :)

Arsenal-Preston.jpg

 

Държа да отбележа, че резултата е на World Class и аз съм с Арсенал :D

Link to comment
Share on other sites

Тук има доста пачове ,трейнъри и всякви други работи за играта. А сега да ви покажа нещо което направих преди малко :)

Arsenal-Preston.jpg

 

Държа да отбележа, че резултата е на World Class и аз съм с Арсенал :D

дръпнах това, но ми прецака частично фифата :sick ... или изобщо не виждам листите, или направо ми крашва преди мач, когато се опитам да направя промени в тях

Link to comment
Share on other sites

Ами незнам ,аз от този сайт съм слагал единствено пача за компютъра да може да прави смени ,и онова дето оправя бъга в косите на играчите и не съм имал проблеми с играта. Смятам знаеш, че е нормално да се прецака нещо като се слагат неофицялни юзерски fixes and patches :)

Още един резултат на World Class ,полувремето е пак на 6 мин и аз отново съм с Арсенал :D

Charlton-Arsenal.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...