Jump to content
BulForum.com

Фифа 2006


Boev

Recommended Posts

А бе момчета знае ли някой нещо за фифа 2006 кога ще излиза и дали вообще ше излезне вече зех да се отчайвам! Обикновенно по средата на годината излизат.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

нещо си в грешка. Никога не e излизала в средата на годината, ами към края на годината, някъде октомври, ноември. Естествено че ще има FIFA 2006, даже гледах screenshots

Link to comment
Share on other sites

Как да не е излязла, свали си Fifa 2005 и все едно играеш 2006 :)

 

По темата - само знам, че ще излезе за PC,PS2,PS3,Xbox и Xbox360 .. как ще се комбинират новата генерация конзоли и старата такава, че и РС-то .. чувствам как ще играете най-шитавата Fifa от години :) Май наистина ще е по-добре да пуснат направо 2005 под името 2006 ..

Link to comment
Share on other sites

Не е така, който играе фифа знае разликите във всякя една версия. Примерно 2005 е 100 класи над 2004. Просто може да се каже, че е от ново поколение, макар че се намериха доста бъгове (които не липсват и при 2004), но като цяло е много по-добра, раздвижена и обновена

Link to comment
Share on other sites

Незнам. Играх 2004 играх и 2005 и все ми е тая. Единствената разлика е графиката. Просто какво друго може да се слага в тези игри ?!? Те набъкаха всичко вътре и единственото подобрение се надявам да е графиката в 2006. Последната вървеше доста читаво и не бше лоша, но ако ще ми правят някви миксове, по-добре нищо да не очаквам :blink:

Link to comment
Share on other sites

И аз знам, че излиза чак някъде към октомври-ноември :( Иначе между 2004 и 2005 разликата наистина беше основно в графиката и така и ще е вероятно занапред

Link to comment
Share on other sites

И аз знам, че излиза чак някъде към октомври-ноември :( Иначе между 2004 и 2005 разликата наистина беше основно в графиката и така и ще е вероятно занапред

ако не си играл фифа поне 1 месец не можеш да кажеш каква е разликата, но между 2004 и 2005 беше огромна в положителна посока, но те ги редуват през 2 години, между 2002 и 2003 беше огромна едно време, сега предполагам, че чак в 2007 ще има коренна разлика

Link to comment
Share on other sites

ако не си играл фифа поне 1 месец не можеш да кажеш каква е разликата, но между 2004 и 2005 беше огромна в положителна посока, но те ги редуват през 2 години, между 2002 и 2003 беше огромна едно време, сега предполагам, че чак в 2007 ще има коренна разлика

Mai samo ti si na tova mnenie.

Link to comment
Share on other sites

ако не си играл фифа поне 1 месец не можеш да кажеш каква е разликата, но между 2004 и 2005 беше огромна в положителна посока, но те ги редуват през 2 години, между 2002 и 2003 беше огромна едно време, сега предполагам, че чак в 2007 ще има коренна разлика

Играл съм много повече от 1 месец всяка фифа от 99 насам :excl: Ясно е че всяка следваща е по-реалистична от предишната и въобще по-добра в почти всички отношения. :) А 2003 наистина си беше революционна, но иначе разликите между две поредни не кой знае какви ;)

Link to comment
Share on other sites

Играл съм много повече от 1 месец всяка фифа от 99 насам :excl:  Ясно е че всяка следваща е по-реалистична от предишната и въобще по-добра в почти всички отношения. :) А 2003 наистина си беше революционна, но иначе разликите между две поредни не кой знае какви ;)

А какво ще кажете за скока 2000 -> 2001 ? B)

Надявам се скоро да направят още някой такъв удар! :punk

Link to comment
Share on other sites

абе 2005 фифа съм играл мн. малко просто не ми се играе и 2ро същата е като 2004 а 2004 съм е играл много много, да не говорим за предипните фифи... так 2005=2004/разлика - малко графика,трансфери/ дано 2006 да е нещо по-интересно но ме съмнява! фифата няма какво толкова да развие... само графиката може да се подобри

Link to comment
Share on other sites

абе 2005 фифа съм играл мн. малко просто не ми се играе и 2ро същата е като 2004 а 2004 съм е играл много много, да не говорим за предипните фифи... так 2005=2004/разлика - малко графика,трансфери/ дано 2006 да е нещо по-интересно но ме съмнява! фифата няма какво толкова да развие... само графиката може да се подобри

много се дразна като не сте ама изобщо прави. 2005 и 2004 нямат нищо общо, освен сходните менюта. 2005 е в пъти по-радвижена и по-добра. Има много новости и прави по-голям кеф като играеш. Сега 2006 ще е подобна на 2005, чак 2007 ще се различава доста, ако спазват традицията до сега

Link to comment
Share on other sites

абе айде всеки да си има собствено мнение ...! за мен разликата е в графиката за подвижността ако едната има : 4 1/2 другата има 5 /дано сте ме разбрали/ абе имам предвит че не е голяма разликата

Link to comment
Share on other sites

2005 е в пъти по-радвижена и по-добра. Има много новости и прави по-голям кеф като играеш. Сега 2006 ще е подобна на 2005, чак 2007 ще се различава доста, ако спазват традицията до сега

На мен всяка фифа ми правише кеф, докато я играех :P и вярвам, че и занапред ще е така :)

Link to comment
Share on other sites

много се дразна като не сте ама изобщо прави. 2005 и 2004 нямат нищо общо, освен сходните менюта. 2005 е в пъти по-радвижена и по-добра. Има много новости и прави по-голям кеф като играеш. Сега 2006 ще е подобна на 2005, чак 2007 ще се различава доста, ако спазват традицията до сега

 

 

Изглежда не са я овладяли още! Който е овладял фифа 2005 в смисъл да исползва всичките и възможности на 100% може да каже дали има разлика! За мен има и то огромна!

Link to comment
Share on other sites

преди много се кефих на фифа '98 '99, 2002 сащо не беше лоша но от нея на татак се повече за да ми отапява тая игра фифа 2005 ми стоя на компютара точно 2 дена и да ви кажа не мисля и да свалям 2006 като излезне :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Демо на ФИФА 2006

 

BTW :

 

От изискванията :

1.3 GHz Intel Pentium III or equivalent (Athlon/Duron/Celeron)

 

А това ми е обявата :

Заменям AMD64 4800+ за Duron на 1300 Mhz, защото иначе няма да ми тръгне Фифата :cry

 

Майтапя се бе хора ! Стига ми пращайте ПМ-и с оферти! :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Screenshot-ovete изглеждат много добре но се съмнявам играта да се различава много от 2005 като геймплей.Но я чакам с нетърпение :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Играта е много по-добра от 2005, такива финтове и разнообразни голове, че чак се изненадах. А звука е уникален !!! Но това едва ли е изненада. Звука на ЕА винаги е бил на много високо ниво

Link to comment
Share on other sites

Играта е много по-добра от 2005, такива финтове и разнообразни голове, че чак се изненадах. А звука е уникален !!! Но това едва ли е изненада. Звука на ЕА винаги е бил на много високо ниво

kak da e instalna kato po vreme na instala na 22% mi vadi

problem transfer with eauninstall.exe from the media

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...