Jump to content
BulForum.com

Фифа 2006


Boev

Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply
А нещо Readme.txt ала-бала?
Инструкции за инсталация на мода

 

1.Преди да продължите направете бекъп на .....\FIFA 2006\data\cmn\fifa.db фаила.Това трябва да го направите ако

искате по късно да си довършите кариерата,ако сте започнали такава т.е. слагате бекъпа на мястото на инсталира-

ната fifa.db

2.Старирайте иконката BFL2006 ,която ще се появи на десктопа ви и изчакайте програмата да приключи със инстали-

рането сама(в зависимост от вашата компютърна конфигурация,може да отнеме между 5-20 мин.)

3.Стартирайте Fatbh Builder , натиснете BUILD и изчакайте да завърши с оправянето на файловете.След като приклю-

чи натиснете ОК и затворете програмата

4.С това приключихте инсталирането на мода BFL2006 и можете да се насладите на БФЛ за ФИФА 2006.Приятна игра!!!

5.За да активирате третите екипи на ЦСКА,Левски и Локо Пд,в играта отивте в Fifa shop и ги активирате срещу 0

точки

Реадме-то се появява по време на инсталацията на пача...

Link to comment
Share on other sites

Имената са ми наред на мен, но на третият екип на Локо ПД пише Wigan в shop-а, иначе CSKA и Левски са написани правилно. Хих, не знам какво стана ама два червени картона ми даде в първите 15 минути при първите два фала хех - вярно отзад бяха, ама бива ли така съдията да орезилява мача ;) Нищо де, аз се подиграх с труда му.... j/k

 

Като цяло нещата не са перфектни, но все пак е забавно. Някой футболисти имат меко казано странни показатели - примерно Стоян Колев има някъде 60 докато Васко Камбуров 70. Трудно се играе FIFA при условие, че съм свикнал на Pro Evolution Soccer 5 / Winning Eleven :P Явно ще чакам патча за PES.

loko_botev.jpg

Link to comment
Share on other sites

А може ли да питам защо играта ми се изключва като свърша мач или като крийтвам играч,мама му д**а?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Търси назад в темата някой беше дал ".mds" файл, с който се стартирва играта

 

Аз имам .mds файл и играта ми се стартира избирам си отбори всичко и т.н. но като почна да играя мач и тогава пак ме изхвърля със същата грешка Don't Send бла бла бла ... някой ако знае да помогне че от месец го мъча това ...

Link to comment
Share on other sites

дайте някой свястен пач или програма,която да оправи дефекта с имената
br />копирай файла mypatch\install\eng.db във fifa 2006\data\cmn\fe и замени новия със стария
Link to comment
Share on other sites

Да питам нещууу :D

В гамеза има някъв пач USB-fix или нещо такова.Той за какво служи и ако го инстална,ще може ли след това да инстална и БФЛ пача?

Link to comment
Share on other sites

може

10x за отговора,но исках да разбера за какво служи тоз пач,щото преди да инсталирах БФЛ пача нямах проблеми....

Link to comment
Share on other sites

Значи имам един МНОГО сериозен проблем.

Значи играех си фифата нормално... докато не реших да подновя драйверите за видеото. (ATI CATALYS 5.12)

Поднових ги нали.. пускам фифата... тръгва.. показва се мишката (стрелката) и се чува звука когато трябва да си избереш на какъв език да ти върви фифата... дотук сичко о.к.

Да ама не... понеже аз виждам САМО мишката и ЧУВАМ звука като местя наляво и надясно или като натисна ентер... Е А SPORTS....ОБАЧЕ НЕВИЖДАМ НИЩО !??!?!!! :huh: :blink:

Ок викам си от драйверите е .. върнах старите.. пак същата боза!

Ок.. викам ще преинсталирам играта .... изтрих я ... свалих я наново.. инсталирах .. играх точно 2 дена и на третия пускам я И ПАК СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ !?!

Викам явно не е от това и си върнах новите драйвери ... обаче пак не се оправи... и тогава реших ПАК да я сваля наново и ПАК да я инсталирам.. направих го И ПАК СЪЩИЯ ШИБАН ПРОБЛЕМ!

Кажете ми някой има ли такъв проблем ... ако да.. има ли оправяне и какво подяволите да правя ?!

Дайте някъв съвет....

Мерси предварително.

edit:

Като минимизирам играта ... точно преди да ми изкара десктопа ми показва за момент кадри от играта и се минимизира тогава... иначе ЧИСТО черен екран на който се чува всичко и се вижда само мишката.

Все още го имам този проблем и даже с реинстал на играта не се оправя..тръгва когато си иска (почти никога)....

Май ще трябва реинстал на винбоуз :С

Някой да предложи нещо.....

Link to comment
Share on other sites

копирай файла mypatch\install\eng.db във fifa 2006\data\cmn\fe и замени новия със стария

10x

 

 

Уф мамка му кво стана бре...от както инсталирах ония пач дето прави вратаря по-силен и играта ми стана много зорна;(

Преди биех на професионалист,а ся не мога да бия амотъор;(Много странно.

Някво решение да ми предложите

Link to comment
Share on other sites

инсталирай го наново като изпълняваш тея стъпки

 

 

1.Сваляте си BFLFIFA2006v1.0

2.Записвате я някаде

3.Записвате някаде fatbhbuilder-a

4.Пускате иконката която ви се е появила на икрана BFL2006

5.Изчаквате да си направи квото прави

6.Влизате в mypatch\install и копирате eng.db

7.Влизате в fifa 06\data\cmn\fe и давате paste

8.Отивате в папката която сте инсталирали FATBHBUILDER

9.Копирате 2-та файла

10.Отивате в fifa 06\data и ги поставяте там

11.Пускате fatbhbuilder-a

12.Натискате BUILD и чакате

13.Като свърши го затваряте

14.Отивате в My documents и триете цялата папка FIFA 06

14.Пускате играта и играете

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...