Jump to content
BulForum.com

Фифа 2006


Boev

Recommended Posts

E, то като ти идва за глава не можеш да очакваш, че ще ти я отиграе с крак. Тва не е Fifa Los Galacticos. Но иначе на предишните фифи ставаше с удар и стрелката нагоре.

 

принципно задните ножиси се правят на равнището на главата .... в 2005 ставаше. с нова просто отиграване с крак при центриране май е невъзможно. освен ако не си я поемеш първо, но не е това целата

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

много пъти ми се е случвало при центриране играча да играе от воле-резултатът е красив гол.така че е възможно,просто не всеки път става,по лесно е с глава за да е с крак играча трябва да е изостанал малко и да тича към топката тогава се получава

Link to comment
Share on other sites

да, ама аз имам предвид при центриране от статично положение, иначе и на мен ми се е случвало когато изостава от траекторията на топката, ако я докопа, да я отиграе с крак ..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
nz dali nqkoi ima sa6tiq problem no kato si naprava carear s nqkoi bg otbor i mi dava nqkva gre6ka ili v kraq na 1voto polovreme ili kat naprava smqna ili v kraq na ma4a nqkoi ako moje da pomogne tva e samo s BG otbori

 

А как в тая ФИФА се слагат БГ отбори :confused И евентуално някакав линк ако може :)

Link to comment
Share on other sites

хора, някой ще ми помогне ли, значи правя всичко, което и другите правят с даемон туулс но като стартирам играта ми пише fifa{0} is not installed correctly, please reinstall 3 пъти вече я реинсталвам и все същото

Link to comment
Share on other sites

Пробвай да копираш вси4ки файлове от двд-то в отделна папка и от там пусни setup.

Link to comment
Share on other sites

Момчета имам 1 въпрос: Днес си инсталирах играта но цял ден не мога да открия каде и как се промения тактиката на отбора. "Wing, attacking, defence". Нещо са променяли не е както беше в 2005.

Само разбрах че по време на игра като натиснеш бутона "Q" и се сменяли тактиките, но и това не се получава. В някакъв определен момент ли трябва да се натисне това "Q" ?

 

 

Тея неща се променят с малката клавиатура!! Тоест с 5 местиш атака или защита и с другите местиш за крила, контра атаки и др., а за деф тактики натискаш Q и тогава някое от 1-9!! Аре успех!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

а е хора свалих си играта и си носех 5 диска, защото нали е 3.5 гб. дисковете са ми по 700 мб точно, но като пуснах да я записвам .......изненада файловете са направени така, че на един диск да може да се записват само 14 (675 мб), което прави по моит просто сметки, че ми е необходим още един диск. Странно, но няма ли някакво рещшени да се запише на 5 диска?????

Link to comment
Share on other sites

айде да напиша още един пост........знам , че има отговра в предишните мнения, но ме мързи да преглеждам толкова голяма тема.

Дайте линк за някъв no cd patch

Link to comment
Share on other sites

а бе бате побърках се с тея пачове.....изтрия ли онея двата файла mds или както беше и не може да потегли играта;( Иска си daemona ;{ Копирам екзето в папката на фиата, но спра ли даемона и не ще

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
как се прави задна ножица? :confused .. или просто удар с крак при центриране :huh: само с глава мога да отигравам топката

И аз не съм правил задна ножица досега.Веднъж направих странична със Стилиан Петров.Иначе играта не е лоша можеше и по-добре ама както и да е изтеглих си пача за бг отбори и станах шампион с ЦСКА като цяло ми харесва.Бербатов можеше да го направят и по силен ама айде :)

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми каже ли къде мога да намеря клавишните комбинации, защото нито знам как да правя по-различни финтове, нито знам как да изкарам менюто за смяна на тактиката (в контролите копчето е нагласено но просто не работи като се натиска в играта), нито знам как да прехвърля вратаря, нито нищо! Някакви Hints или нещо от сорта някой ако знае, нека помогне, защото и без това като се направи трудността по-висока, играта няма побеждаване...

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми каже ли къде мога да намеря клавишните комбинации, защото нито знам как да правя по-различни финтове, нито знам как да изкарам менюто за смяна на тактиката (в контролите копчето е нагласено но просто не работи като се натиска в играта), нито знам как да прехвърля вратаря, нито нищо! Някакви Hints или нещо от сорта някой ако знае, нека помогне, защото и без това като се направи трудността по-висока, играта няма побеждаване...

vratarq se prehvurlq s D+Q. taktikata se smenq s C i Z kogato si v team management ( ne sum siguren dali za tova govori6 ) a ina4e ima i s padovete tam pak se promenqt ne6ta v taktikata. D+Q po vreme na prqk svoboden pravi mnogo silen udar ( koito v pove4eto slu4ai go blokirat ) ina4e i az imam nujda ot nqkakvi kombinacii za fintove

Link to comment
Share on other sites

за тактиката питах това дето се прави с падове, явно. Но съм виждал да се появява и без пад. От пауза, и като се изключи паузата, беше включено това за смяна на тактиката (офанзивна, дефанзивна и още 2...).

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми каже ли къде мога да намеря клавишните комбинации ...

 

- Със C овладяваш играча и го забавяш ако се е затичал много.

- Когато те атакуват ,или изпълняват корнер,задръж Q за да извикаш още един защитник.

- При пряк свободен удър с Shift и някоя от стрелките задаваш фалц на топката.

- От корнер за да изпълниш косо и бързо центриране задържаш Q и тогава центрираш с А.

- Q + W е прехвърлящо извеждащо подаване.

- Q + A е ниско и бързо центриране.

- Q + D прехвърлящ удър.

- Q + S е двойно подаване.

- Преди да поемеш топката когато ти подават, задръж W + Shift за да си я подадеш с пета зад теб и да тръгнеш веднага след нея.

- Ако играчите ти имат вече способности за дриблиране ,задържаш Z и с комбинация от стрелките се правят финтове.Като например "стъпване върху топката" и др. С Shift и стрелките също стават доста неща.

- Задържаш D и после Z за "фалшиф изтрел". S и Z e "фалшив пас", а А и Z е "фалшиво центриране"

 

аа и още нещо - с NumPad 2,4,6 и 8 сменяш тактиките по време на игра :P

Link to comment
Share on other sites

- Със C овладяваш играча и го забавяш ако се е затичал много.

- Когато те атакуват ,или изпълняват корнер,задръж Q за да извикаш още един защитник.

- При пряк свободен удър с Shift и някоя от стрелките задаваш фалц на топката.

- От корнер за да изпълниш косо и бързо центриране задържаш Q и тогава центрираш с А.

- Q + W е прехвърлящо извеждащо подаване.

- Q + A е ниско и бързо центриране.

- Q + D прехвърлящ удър.

- Q + S е двойно подаване.

- Преди да поемеш топката когато ти подават, задръж W + Shift за да си я подадеш с пета зад теб и да тръгнеш веднага след нея.

- Ако играчите ти имат вече способности за дриблиране ,задържаш Z и с комбинация от стрелките се правят финтове.Като например "стъпване върху топката" и др. С Shift и стрелките също стават доста неща.

- Задържаш D и после Z за "фалшиф изтрел". S и Z e "фалшив пас", а А и Z е "фалшиво центриране"

 

аа и още нещо - с NumPad 2,4,6 и 8 сменяш тактиките по време на игра :P

 

 

ха, от тея дето си изброил знам само прехвърлянето и залъгванията с Z, ама доста рядко ги използвам, 'щото бутона ми е много неудобен .... иначе благодаря за полезните разяснения. ще ми са от полза (все още е играя тая тъпа фифа :D )

 

btw не е зле такава полезна информация да се слага още в първия пост, та да не се търси из цялата тема. нека модератора, ако следи тази тема го има на предвид това :)

Link to comment
Share on other sites

- Със C овладяваш играча и го забавяш ако се е затичал много.

- Когато те атакуват ,или изпълняват корнер,задръж Q за да извикаш още един защитник.

- При пряк свободен удър с Shift и някоя от стрелките задаваш фалц на топката.

- От корнер за да изпълниш косо и бързо центриране задържаш Q и тогава центрираш с А.

- Q + W е прехвърлящо извеждащо подаване.

- Q + A е ниско и бързо центриране.

- Q + D прехвърлящ удър.

- Q + S е двойно подаване.

- Преди да поемеш топката когато ти подават, задръж W + Shift за да си я подадеш с пета зад теб и да тръгнеш веднага след нея.

- Ако играчите ти имат вече способности за дриблиране ,задържаш Z и с комбинация от стрелките се правят финтове.Като например "стъпване върху топката" и др. С Shift и стрелките също стават доста неща.

- Задържаш D и после Z за "фалшиф изтрел". S и Z e "фалшив пас", а А и Z е "фалшиво центриране"

 

аа и още нещо - с NumPad 2,4,6 и 8 сменяш тактиките по време на игра :P

 

Това пък от къде го изнамери???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...