Jump to content
BulForum.com

Фифа 2006


Boev

Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Значи сложих си пача и давам Плей он-лайн. Натискам да си направя акаунт и пиша си сичко и ми дава да пиша cd key, там има някакъф написан и когато дам ок ми дава че е невалиден :angry: Как да го оправя?

Link to comment
Share on other sites

Игра ли са като са си купили оригиналната игра

Аре стига,уе,все трябва да има и друг начин.бтв и аз имам същият проблем D:

Link to comment
Share on other sites

имам запитване относно FifaX Career Multiplayer Patch 06 някои свалял ли го е и знае ли как се играе? всички казват че играят с няго ама нещо не разбирам как :( . нека, ако някои знае как става да пише. мерси преварително.

Link to comment
Share on other sites

Друг начин? Чувам че и други са играли он лайн :D

 

Друг начин няма.Може да са играли в мрежа ,но онлай с неоргинална ФИФА НЕстава :)

Link to comment
Share on other sites

Може би не е точното масто да питам,обаче не смятах,че е нужно да се отваря нова тема :rolleyes:

Само на мен ли не ми се отваря линка за даунлоад на играта.В смисъл,като кликна на даунлоад на фифа 2006 и ми пише,че няма връзка със сървъра :cry :angry1 .Ако някой друг има подобен проблем моля да сподели :huh:

Link to comment
Share on other sites

Значи имам един МНОГО сериозен проблем.

Значи играех си фифата нормално... докато не реших да подновя драйверите за видеото. (ATI CATALYS 5.12)

Поднових ги нали.. пускам фифата... тръгва.. показва се мишката (стрелката) и се чува звука когато трябва да си избереш на какъв език да ти върви фифата... дотук сичко о.к.

Да ама не... понеже аз виждам САМО мишката и ЧУВАМ звука като местя наляво и надясно или като натисна ентер... Е А SPORTS....ОБАЧЕ НЕВИЖДАМ НИЩО !??!?!!! :huh: :blink:

Ок викам си от драйверите е .. върнах старите.. пак същата боза!

Ок.. викам ще преинсталирам играта .... изтрих я ... свалих я наново.. инсталирах .. играх точно 2 дена и на третия пускам я И ПАК СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ !?!

Викам явно не е от това и си върнах новите драйвери ... обаче пак не се оправи... и тогава реших ПАК да я сваля наново и ПАК да я инсталирам.. направих го И ПАК СЪЩИЯ ШИБАН ПРОБЛЕМ!

Кажете ми някой има ли такъв проблем ... ако да.. има ли оправяне и какво подяволите да правя ?!

Дайте някъв съвет....

МерБи предварително.

 

 

edit:

Като минимизирам играта ... точно преди да ми изкара десктопа ми показва за момент кадри от играта и се минимизира тогава... иначе ЧИСТО черен екран на който се чува всичко и се вижда само мишката.

Link to comment
Share on other sites

Хех...ами аз пък си мисля вече да ънинсталвам фифата :devil

Не съм я играл от доста време,тъй като само ПЕС5 ми е в главата! :punk

 

Иначе наистина е кофти със заменянето на отбор.

Например 'Видолов' е направил някъв як удар и коментатора казва :" OMFG!what a shot by Gerrard" :huh:

Кофти се получава някак си...

Link to comment
Share on other sites

Хех...ами аз пък си мисля вече да ънинсталвам фифата :devil

Не съм я играл от доста време,тъй като само ПЕС5 ми е в главата! :punk

 

Иначе наистина е кофти със заменянето на отбор.

Например 'Видолов' е направил някъв як удар и коментатора казва :" OMFG!what a shot by Gerrard" :huh:

Кофти се получава някак си...

хаха доста кофти бих казал

Link to comment
Share on other sites

Абе някой да има опит с мултиплеър на фифата? Защото когато аз правя сървъра процесора ми се натоварва на 100% и имам чувството, че заради това лагва. Пък ми се струва странно ФИФА да гълта толкова системни ресурси...

Link to comment
Share on other sites

Абе някой да има опит с мултиплеър на фифата? Защото когато аз правя сървъра процесора ми се натоварва на 100% и имам чувството, че заради това лагва. Пък ми се струва странно ФИФА да гълта толкова системни ресурси...

На мене също ми лагва хипер много :( :(

Link to comment
Share on other sites

След като стартирам играта и ми показва този проблем:

Problem.JPG

 

Някой знае ли как да го оправя това, че страшно много ми се играе фифа

 

И аз имам същия проблем...пробвах всякакви варианти и не тръгва...някой да има някакви предложения?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...