Jump to content
BulForum.com

Фифа 2006


Boev

Recommended Posts

Ляляляляля,ама на АМАТЬОРИ,ляляляляля!!! :laughing: :laughing: :laughing:

еми на аматъор много ясно...все пак играя по 2 минути полувреме;))))ай ай да не ти права сркийн шот на изпълнените мисии...........и да видиш как се бие с 3-4 гола разлика на world clas;s) :lol:

 

 

 

Май тая гледна не е само на фифа,а и в действителния футбол

jufesmexsmex7zc.jpg

 

пс:честито на всички фенове на милан за съботната победа :D (е малко офф топик,но кво да правим)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Някой ще бъде ли така добър да ми даде no-cd крак, търсих в специализираните сайтове относно кракове, но не успях да намеря.

Link to comment
Share on other sites

Някой ще бъде ли така добър да ми даде no-cd крак, търсих в специализираните сайтове относно кракове, но не успях да намеря.

има го в gamecopyworld.com

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как мога евентуално да си "пекна" мдс файла на едно ДВД и да си го играя от него вместо да държа целия имидж файл на харда? Със Roxio нещо не могат да се записват такива... :(

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как мога евентуално да си "пекна" мдс файла на едно ДВД и да си го играя от него вместо да държа целия имидж файл на харда? Със Roxio нещо не могат да се записват такива... :(

изтегли си no cd crack

http://m0002.gamecopyworld.com/games/pc_fifa_2006.shtml

Link to comment
Share on other sites

изтегли си no cd crack

 

Ами аз като гледах описанието на тоя no cd-crack останах с впечатлението, че отново трябва някаква програма за виртуално cd, което ми е проблем, защото вече не мога да инсталирам нито алкохола нито диймън туулс (благодарение на гадния анти бклякс) :angry1

Link to comment
Share on other sites

Оправих си deamon-a от пораженията, които му нанесе Антиблякса. Ако някой има подобен проблем и все още не е открил как се оправя ето моето решение: ънинсталнах и антиблякса и демона и след това при повторната му инсталация му променяте имената на driver нз си какво и другото под него. Те са разни букви и по средата има числото 347, аз го направих на 348 и на двете и сега си работи перфектно.

Link to comment
Share on other sites

абе с коя програма ги вадите тези снимки?

ми тва е скрийн шот...прави се с клавиатурата.

В дясно от F12 има един бутон "PRint Screen" цъкаш там и след тва пускаш пейнт и даваш пейст ( cntr+v)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да обясни стъпка по стъпка как се слага този NO-CD crack :confused

тва не е но сд крак.......прсото аз го направих и след като унмоутнах играта от демона и не щеше да тръгне.Това е пач,който подобрява качествата на вратарите.......

Link to comment
Share on other sites

тва не е но сд крак.......прсото аз го направих и след като унмоутнах играта от демона и не щеше да тръгне.Това е пач,който подобрява качествата на вратарите.......

Става въпрос за NO-CD crack-a който frodo е дал на предишната страница...

Link to comment
Share on other sites

Така няколко прости неща да ви кажа:

1.Спонсори. На 2рия ми сезон се пуснах с Атлетико (М) ала тъй като не гледах спонсорите си избрах по име. И от там нататък на ти фалит. При 16 поредни победи без загубена точка бях уволнен забележете за слаби резултати :confused

2. След злополучното уволнение очаквах да поема друг клуб, който е пред изпадане. Представете си колко бях изненадан когато сезона беше симулиран. Тея от ЕА дето много гонят реалистика не се ли сетиха за друг вариант?

3. Едно нещо, което ме размаза на 4тия (сегашен сезон) най-накрая поех Милан и на третия мач видях скамейката. :wacko: Всички що-годе добри играчи разпродадени останали някви смешки с 1 изключение - Мартин Петров. И още нещо при пряк свободен удар на Българина видях как един крак много жестоко от воле вкарва топката. На replay-a видях че е защитник на гостите, затова го запазих демото . :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Така няколко прости неща да ви кажа:

1.Спонсори. На 2рия ми сезон се пуснах с Атлетико (М) ала тъй като не гледах спонсорите си избрах по име. И от там нататък на ти фалит. При 16 поредни победи без загубена точка бях уволнен забележете за слаби резултати :confused

2. След злополучното уволнение очаквах да поема друг клуб, който е пред изпадане. Представете си колко бях изненадан когато сезона беше симулиран. Тея от ЕА дето много гонят реалистика не се ли сетиха за друг вариант?

3. Едно нещо, което ме размаза на 4тия (сегашен сезон) най-накрая поех Милан и на третия мач видях скамейката. :wacko: Всички що-годе добри играчи разпродадени останали някви смешки с 1 изключение - Мартин Петров. И още нещо при пряк свободен удар на Българина видях как един крак много жестоко от воле вкарва топката. На replay-a видях че е защитник на гостите, затова го запазих демото . :punk :punk

И на мен така..пускам се първи сезон с Ливърпул и започва фалита въпреки че разпродадох играчи.И след 10тия кръг ме уволниха и на мен ми пишеше заради слаби игри а бях 1-ви в Премиершип :confused

И след това поех Барса и изиграх един сезон и после пак в Ливърпул.

Link to comment
Share on other sites

ами не играйте с най добрите отбори,подпишете договор със спонсор който ви дава най много пари на мач и вдигнете цените на билетите така няма да фалирате

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...