Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз мога да кажа савсем сериозно че във всяка една ситуация всичко ми минава през главата.Може би за това съм и толкова колеблив понеже ми се върти какво ли не в тимберицата :)

Link to comment
Share on other sites

Напоследък колекционирам докосвания до хора... Те идват, спират за пет минути и след това оставят след себе си ефирното усещане за допир до нещо красиво...

Никой не остава, но май така е по-добре...

 

alphaosiris.gif

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че ако продължавам така да живея ша си проспа живота ... бах тоя сън 13 часа спане (след цяла седмица ставане рано сабахлян е нормално) ... ако е така и за напред ще пропусна всичко интересно което един човек може да почувства през своята младост ... баш когато е в разгара на силите си.

Link to comment
Share on other sites

Никому ненужно ДНК. Това съм аз... Никому ненужен носител на ДНК, на всичката тази наследствена информация, която през годините ми е пречила.

Обвинявам родителите си за възпитанието, което съм получила, обвинявам себе си, че бягам, но се връщам назад едновременно...

Мразя се. Повръща ми се.

И... Да. Имам приятелка и нейното име е Омраза...

Хахха... Но аз и нея мразя.  :sick

This is the end, my only friend, the end...

Минава ми през главата че прекалено много се вайкаш.Карай я по-весело.

Link to comment
Share on other sites

Животът ми представлява един от онези жп постове по линията Пловдив - София - малки сгради - енужни, но оставени да се саморазрушат, със зазидани врати и прозорци...

Аз съм там, вътре, свита в ъгъла, а някой прожектира по стените различни филми - животът, който никога няма да живея, който никога няма да разбера...

 

alphaosiris.gif

Link to comment
Share on other sites

Ами сега ми минава през главата че мразя гадната си алергия :sick

Link to comment
Share on other sites

Вървях по булеварда, срещу движението, без да поглеждам колите, без да се интересувам от нищо... Накрая куките ме ме прибраха.

Човек неможе да остане сам, дори когато всички са си отишли.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми минава през главата това,че има много хора тук с болни мозъци и трябва да се консултират с личния си лекар за своето психично състояние ;)

Link to comment
Share on other sites

Вървях по булеварда, срещу движението, без да поглеждам колите, без да се интересувам от нищо... Накрая куките ме ме прибраха.

Човек неможе да остане сам, дори когато всички са си отишли.

Е, има и такива моменти! Да не ти пука. Никой никога не е сам и горе и долу.
Link to comment
Share on other sites

и горе и долу.

 

??? това него разбрах

 

Вървиш със семейсвото си, минава пиян шофьор и размазва всички по тротоара.

Вървиш сам посредата на платното, подминават те пет коли със псувни от шестата слизат и ти теглят един бой.

Това може да се случи само в България.

Link to comment
Share on other sites

Чаша с водка. Или чаша с признания - разбирайте понятието както желаете. Две части болка, една огорчение, лъжичка меланхолия и още две - ярост. Ярост към себе си и света. (Как звучи само... )

Наздраве. Пием аз и Самотата, усещането е почти физическо, реално, както и пулсиращата болка нейде в областта на слънчевия сплит...

Черна дупка - в това съм попаднала, сляла съм се с нея, сега съм едно огромно кълбо от мисли, чувства и изпокъсани нерви.

Черно петно пред очите ми, кръв, много кръв, не рабирам откъде идва и защо... От тук до леглото - три крачки... Много са. Оставам на мястото си, пред компютъра, после потеглям, залитайки към банята. Пускам душа, дори не нагласям топлината на водата, свличам се на земята и оставям водата да се стича по мен... Безвремие. Ставам, спирам водата, събличам се и механично бутам дрехите в пералнята. Навличам тениска и сядам пред заветното РС, нямам намерение да пиша, просто стоя и гледам...

Пия. Жалка гледка - празно същество с хаотични мисли. Някой е свил синонимния речник - не мога да боравя с думите, а малкото, с които разполагам са прекомерно използвани и са загубли значението си далеч преди аз да се родя...

Играя си с цигарата - не пуша, просто я държа в ръка, симулирам някаква мозъчна дейност...

Обзема ме необясним страх - ставам, усещам сърцебиенето, усещам нахлуващата в мен лудост... Махам батерията на стенния часовник, плаши ме, светвам лампата и отваям прозореца - трябва ми сигурност. Сигурност, че някъде там има хора, на които това, което изпитвам, е далечно.

Такива като мен трябва да бъдат убивани още при първите прояви на симптомите в детството...

Страх ме е от себе си. Страх ме е от другите. Страх ме е от думите, които днес изрече едно шест годишно хлапе...

"Искам мама да умре. Кажи и го."

Усетих очакването в очите и, надеждата, че ще го кажа, желанието да нарани по някакъв начин жената, която я е създала...

"Кажи на мама, че искам да умре."

Не мога, усещам, че думите биха строшили зъбите ми, когато ги изрека...

А тя стоеше и чакаше. Чакаше да го кажа...

Понякога искам да разпознавам себе си в огледалото... Развалина съм.

Сещам се за една стара песен... Модифицирам леко думите...

Give me a reason to love you, give me a reason to live...

Животът ми представлява един от онези жп постове по линията Пловдив - София - малки сгради - енужни, но оставени да се саморазрушат, със зазидани врати и прозорци...

Аз съм там, вътре, свита в ъгъла, а някой прожектира по стените различни филми - животът, който никога няма да живея, който никога няма да разбера...

 

 

 

abe kvi sa tiq mra4ni misli i to ot momi4e na 19.

:blink: :argue :argue q se stegni.

Link to comment
Share on other sites

??? това него разбрах

 

Вървиш със семейсвото си, минава пиян шофьор и размазва всички по тротоара.

Вървиш сам посредата на платното, подминават те пет коли със псувни от шестата слизат и ти теглят един бой.

Това може да се случи само в България.

Легенда:

Горе- небе

Долу- земя ;)

Един бой е малко според мен за такива хомо сапиенси.

Както веднъж вече отбелязах - темата е идеална за хора с повечко от нормалното свободно време.

Link to comment
Share on other sites

агресия...пренебрежение към хората...минава ми едно нищо...обажда ми се човек,за когото преди време щях да прекопая света...а аз просто затварям телефона...и нищо...нито чувство на вина или съжаление....

 

такива ми ти глупости...трябва ми да се хвана с нещо сериозно... :unsure:

отивам да копам нивата на село...

Link to comment
Share on other sites

Ами... Свободно време нямам.

Защо не се замислиш, че всичко това може да се дължи на психическа умора? Както и да е. Едва ли ти си човекът, на който трябва да обяснявам каквото и да е.

Категоризирайте на воля. Щастливейте.

 

Изпревари ме. "Щастливейте" хубава дума.

Единственото което мога да добавя е оставете другите да са нещастни, важното вие да се щастливи.

Link to comment
Share on other sites

Ами... Свободно време нямам.

Защо не се замислиш, че всичко това може да се дължи на психическа умора? Както и да е. Едва ли ти си човекът, на който трябва да обяснявам каквото и да е.

Категоризирайте на воля. Щастливейте.

Май към мен се обръщаш и ти отговарям.

1. Нямах предвид теб точно или поне не в частта за свободното време.

2. Помага ли ти на психическата умора, като пишеш депресивни волеизявления?

3. Кога съм категоризирал?

4. Не е лошо да се щастливее нали? Аз също ти го желая най-искрено.

 

Aquila, ти така ли правиш? Не е ли малко егоистично да гледаш само ти да си щастлив?

Edit: Говоря принципно, а не моментно.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата,че ми трябва ново бюро или поне някаква реогранизация на нещата върху старото,защото са прекалено много и място няма,което доведе до обръщането на пълен пепелник на земята и сега трябва да пускам прахосмукачка

Link to comment
Share on other sites

Aquila, ти така ли правиш? Не е ли малко егоистично да гледаш само ти да си щастлив?

 

Вярно е че съм егоист, но кой те излъга, че съм щастлив?

Link to comment
Share on other sites

Амииии много сложно... предимно си мисля за Ф1 и Световния рали шампионат по това време. След малко ще си лягам така че ще си мисля за едно момиче :lol: . Амиии днес цял ден да си кажа честно съм мислил за парламентарната криза и съм си пресмятал как точно трябва да се извъртят нещата така че АТАКА да спечелят предсрочните ( ако има ). Както виждате само България ми е в главата. :)

Link to comment
Share on other sites

цел ден бачкане,бачкане и пак бачкане.минава ми през главата да отида някъде да пия 2-3 студени бири и да си легна.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...