Jump to content
BulForum.com

Оптична зарибявка


Recommended Posts

Втренчете се в една от жълтите точки и я гледайте без да мигате. След малко другите две точки ще се стопят и изчезнат.

yellowdotdisappear.gif

 

Взето от тук

Link to comment
Share on other sites

men li4no tova me razbi i o6te ne moa mnogo to4no da si go obqsna kak stava

vsa6tnost to4kite sa 4-ri ama kato sam go editval sam go napisal gre6no nqma zna4enie to ne pre4i prosto se vgledaite v 4-te to4ki po sredata

Link to comment
Share on other sites

Хубуу де, ама колкото пъти гледам такива фигурки, направо ми се завива свят :wacko:

Вече наистина няма да погледна подобна зарибявка :excl: :punk ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз се киорих дзверих ама нищо не изчезна можи би защото съм специален :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Еми на мен точките не изчезват напълно ама почват ба бледнеят пак тва на злобил е супер яко направих го точно както трябваше и тоя 4ovek се появи на стената :) Не щеше да изчезне.Направо ми се зави свят вече :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Да . Изчезват , яко е . Значи вгледайте се само в едната (аз гледах най-долната) , НЕ МИГАИТЕ и изчакайте , първо започват да стават черни , а по някое време изчезват :Д . Кърти ;)

Link to comment
Share on other sites

Оле кви са тия брутални раоти олеее много са зарибявам по такива .... :D :punk :lol: Страшно е ... аз много му се накефих :punk ама така и не разбрах тоя номер как изчезват другите две ?

Link to comment
Share on other sites

Optical Illusions

Тест за координация между ръцете и зрението

Тест за цветоусещането

 

Enjoy

Хаха тия са яки :P

Link to comment
Share on other sites

И при мен нищо не изчезва  :confused

Освен да не се мига не трябва и да се премества погледа и на милиметър от точката дето си я избрал....като се втренчиш без да мърдаш и без да мигаш - изчезва....в момента в който лекичко си отклониш погледа пак се появява. :P

Link to comment
Share on other sites

Бахта в изруда!Психопат!Много са яка ама след 1-вото са усетих че и другите са такива :) :tongue А между другото на първия линк тва с шахматното поле и чашата го гледах сигурно 5 минути и още немога да повярвам че е един и същи цвят :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

men li4no tova me razbi i o6te ne moa mnogo to4no da si go obqsna kak stava

vsa6tnost to4kite sa 4-ri ama kato sam go editval sam go napisal gre6no nqma zna4enie to ne pre4i prosto se vgledaite v 4-te to4ki po sredata

 

s tazi kartinka kolko babki sa se poshturi li. :D

 

Хехе :lol: .Да фе представяш ли си как вика бабката:ОООО ЧУДО,ООО Христос ВОСКРЕСЕ :lol: .И в същия този момент се прощава с живота си заради вълнението :cry :laughing: :) :D :P :devil (тая последната иконка май не беше много уместна :lol:

 

Edit: w00x пич ти не си в ред.Бахти откачените са тея :lol: .Тфа първото ми искара ангелите и херовимчетата и сички небесни саздания живеещи в мен :D.Обаче накрая мноо ма кефи как говори нинджата :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...