Jump to content
BulForum.com

Любов и Омраза


Recommended Posts

Де го чукаш, де се пука...Карай...

Пак се почна вечния спор... :angry1

И все пак - всичко описано горе е истина.Вярно - без жени не може,ама идва момент в който ти писва от всичко, дето пикае клекнало и си грабваш шапката нанякъде.

 

Флъфи - като искаш женска компания, защо не пишеш във форумите на bgmama?

И не видях някой някъде да е споменал, че плюе жените или че ще става педал.

Dadoh ideq da si napravite edna tema za jenomrazci.....tam da si sipete prostotiite,nima iska6 da kaje6,4e ne osirate vsqka tema s obidi za jenite???Az skupi mi.......Grimjaure ne vidqh nikade ne6to hubavo za jenite,osven 4e bez tqh ne mojelo.....ne 4e ne6to,no i BEZ KENEF NE MOJE taka 4e tva ne e osoben kompliment!Kakto kazah-eto 4e pak se razrazi ve4niq spor!Mom4eta,a i momi4eta-NE ZABRAVQITE 4E EDNA TUPA,SLABOHARAKTERNA,PROSTA,NEPREDSKAZUEMA,CICORESTA,GUZORESTA.....i tnt ........JENA VI E RODILA-taka 4e stiga ste ni pliuli,beeeeeeeeeeeee!

A i nikade ne sam kazala 4e tursq samo jenska kompaniq,no mai kato vi gledam s teq izkazvaniq mai vie si tursite izcqlo ko4ovska kompaniq!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

http://www.deviantart.com/deviation/18743225/

 

 

флъфи я виж тука. И така като те чета, ми приличаш на незадоволена феминистка :P

Тема за женомразци поне аз няма да направя, най-малкото, първо защото не съм женомразец, нито педераст;второ, защото не искам да угаждам на акъла на подобни тебе настроени "обичливо" представителки на нежния пол,дето не понасят всичко, що има провиснало черво между краката.

И ще те помоля да не намесваме родители от женски пол.

Link to comment
Share on other sites

http://www.deviantart.com/deviation/18743225/

флъфи я виж тука. И така като те чета, ми приличаш на незадоволена феминистка  :P

Тема за женомразци поне аз няма да направя, най-малкото, първо защото не съм женомразец, нито педераст;второ, защото не искам да угаждам на акъла на подобни тебе настроени "обичливо" представителки на нежния пол,дето не понасят всичко, що има провиснало черво между краката.

И ще те помоля да не намесваме родители от женски пол.

Aide bez obidi,a! :angry1 I za6to da ne namesvame roditeli ot jenski pol???Ne go kazah za da obidq nqkoi,a za da razberete 4e ne vsqko sa6testvo s dupka m/u krakata,a ne provisnalo 4ervo e tupo i kuho i tnt.I pro4eti podpisa mi-napisala sum go specialno za takiva kato tebe!

Link to comment
Share on other sites

hug.gif

 

Наистина всяка тема се превръща в спор мъже/жени. На това трябва да се сложи някакъв край като просто приемем че всичко си има както положителни така и отрицателни страни. Не мисля че крайните мнения са нещо добро.

Link to comment
Share on other sites

hug.gif

 

Наистина всяка тема се превръща в спор мъже/жени. На това трябва да се сложи някакъв край като просто приемем че всичко си има както положителни така и отрицателни страни. Не мисля че крайните мнения са нещо добро.

Evala-nai-nakraq nqkoi da se suglasi s men!Imenno tva imah predvid,a ne 4e sum feministka ili nqkoq druga prostotiq-hora vsqkakvi......

Link to comment
Share on other sites

Ами флъфи, аз пък за такива като тебе съм добавил последното редче с червеничко в подписа.Няма да те напсувам, най-малкото, защото съм културен(аз?!).И погледна ли линка?Май не си, защото нямаше да отговориш в тоя дух...Карай да върви.И съм съгласен, че не всяко същество с дупки е тъпо и кухо.Така че спри да търсиш конфликт с мене или с който да било писал по темата.Защото самата идея на писанието е, че мъжа все пак трябва да си намери жена.Дори самото писание, написано шеговито е един вид възхвала на жената.Ама ти не четеш като хората(между редовете) и не гледаш внимателно.

Link to comment
Share on other sites

Grimjaure-napisanoto mi haresa-qko e!Az s nikoi ne tursq konflikt,nai-malko puk s tebe!No e glupavo vsqka hubava tema da se svejda do takuv spor!Az za razlika ot tebe nikoi ne sum obidila i nqmam i namerenie da obijdam nikoi!I pak ti kazvam da izpolzva6 PM kogato iska6 da mi kaje6 ne6to-tva ne e 4at,ta da pulnim foruma s prazni prikazki!

PEACE :)

Link to comment
Share on other sites

аз си взех колело и сега се кефя максимално :Р после ще си купя мотор .. алабала ... по-добре колело отколкото крем против целулит. тра-ла-ла ще стана и гей ако си искам ..

Link to comment
Share on other sites

Тая работа за спора коч-серсеми vs. жени става най-често щот повече от 80% от хората във форуми, чатове и тем подобни простотии са самотни и когато се опитат да потърсят някаква близост с някоя жена са вечно отритвани. Пример имам 1 познат от IRC в канал в който си обсъждаме Linux-a и има 2-3 момичте които влизат заради някои техни приятели там та пича като пише нещо в канала и някое момиче му тоговори каквото и да е започват изказвания от негова страна ти там си гледай гримовете/сли**** и различни подобни простотии и вика "Ти си жена значи не си човек, а аз питам хората тука така че животните да мълчат" ... за мен това е образа на женомразеца а пича е на над 20 години (не знам с точност забравих). Примера, който дадох е за човек, който дирекно се изрязява без задръжки без да му пука, а колкото до форума ни нападките към "нежния" пол (колко е нежен можем да поспорим, но на друго място) са по-косвени и не са отправени с някакъв получател, но за в бъдеще няма да се очудя ако попадна на нещо подобно.

Link to comment
Share on other sites

За секс най-много говорят тези, които най-малко го практикуват. Често мъжете крият слабостта си и липсата на увереност при общуването с жени именно с агресивното и арогантно поведение. Имам един такъв познат.

Не мразя жените. Обичам ги. Обичам компанията им. Често я предпочитам, или поне ми е по-приятна от мъжката. Не мога без тях и не го крия. Трудно преживявам продължителните периоди без нежна компания в сърцето си.

Но мразя, когато някоя жена вири нос и се държи арогантно и надменно, показвайки огромното си самочувствие, покрито единствено от тънката кора на красивата си външност, (нещо, което ще има максимум още 20-30 години). И мразя такива индивидки да ми обясняват колко са тъпи, нещастни и слаби мъжете. Мразя да бъда въвлечен в такива спорове, но огромното ми желание да водя спорове по принцип ме въвлича в такива глупави дебати. Не са равностойни двата пола. Всеки си има плюсовете в една област и минусите в друга, като взаимно се допълват. Така че дай да спрем да се плюем за глупости, ами да се обичаме, да правим любов (говоря принципно), неща, които са приятни и на двете страни и да спрем да си търсим кусурите - идеално човешко същество няма.

 

Edit: Благодаря за корекцията, веднага е поправено, точно това исках да кажа!!!!

Edit2: Аз не се срамувам от това, което съм. Осъзнавам си голяма част от кусурите, а останалите търся. Също така се старая и да се осъвършенствам, тоест да коригирам недостатъците си.

Link to comment
Share on other sites

огромното ми желание да водя спорове по принцип ме въвлича в такива глупави дебати.

Поздравления, поне си признаваш !
Link to comment
Share on other sites

Да си поспорим за идеята,а?! :devil

Мъжете признавам са силни физически..което е противопоставено много ярко на силната психика при жените..И колкото и да се възприемаме..за самодостатъчни(говоря и за двата пола),ние сме допълващи се един друг..

Виж Скорпи..на мен нещата за еднаквостта и взаимозависимостта между мъже и жени ми е ясна...Но бях провокирана от бясната емоционалност на мъжете,която е и абсурдно краткотрайна...А за заглавието на темата не ми се говори...За подзаглавието...НЯМАМ ДУМИ....!!! :D

Не е приемливо за мен да се търси някаква..фантазна вина само в едната страна и не защото тази страна е "моя"-полово...

Да не отваряме тема -"Мъжкото господство...-неумиращия АБСУРД"(нямам за цел да засягам който и да било с това).... ;)

Когато се получи нещо подобно изпитвам бясна вътрешна потребност да си кажа..какво виждам/чувствам/мисля...

И тъй като аз поставих безумното начало на спора...моля всички да спрат,че.....ше вземем да се избием накрая... :argue :starwars:

Link to comment
Share on other sites

Hora,za6to ne si napravite edna otdelna tema,v koqto da si pliuete jenite spokoino?

 

 

Тогава престани да търсиш смисъла във всяко нещо...мило същество..!!! :D

Чара ни е именно във факта,че сме неразгадаеми......можем да ви спипаме неподготвени по всяко време... :devil

Жените не сме слабохарактерни...!!!

Не подценявайте "врага"!!! :devil

Тук е основната грешка която допускате спрямо нас....

Грубаааа грешка...

 

 

Флъфи - като искаш женска компания, защо не пишеш във форумите на bgmama?

 

 

...  i BEZ KENEF NE MOJE ... ... NE ZABRAVQITE 4E EDNA TUPA,SLABOHARAKTERNA,PROSTA,NEPREDSKAZUEMA,CICORESTA,GUZORESTA.....i tnt ........JENA VI E RODILA-taka 4e stiga ste ni pliuli,beeeeeeeeeeeee!

 

Докато четях първата страница ми излезнаха сумати мисли в главата и това са постовете които смятах да коментирам, но на втора страница видях, че нещата поутихват и мисля, да не разгарям спора отново, защото отново ще бъда обявен за тъп, прост, задръстен, заядлив, загорял, комплексиран, нищо не разбиращ и какво ли още не.

Link to comment
Share on other sites

За секс най-много говорят тези, които най-малко го практикуват. Често мъжете крият слабостта си и липсата на увереност при общуването с жени именно с агресивното и арогантно поведение. Имам един такъв познат.

Не мразя жените. Обичам ги. Обичам компанията им. Често я предпочитам, или поне ми е по-приятна от мъжката. Не мога без тях и не го крия. Трудно преживявам продължителните периоди без нежна компания в сърцето си.

Но мразя, когато някоя жена вири нос и се държи арогантно и надменно, показвайки огромното си самочувствие, покрито единствено от тънката кора на красивата си външност, (нещо, което ще има максимум още 20-30 години). И мразя такива индивидки да ми обясняват колко са тъпи, нещастни и слаби мъжете. Мразя да бъда въвлечен в такива спорове, но огромното ми желание да водя спорове по принцип ме въвлича в такива глупави дебати. Не са равностойни двата пола. Всеки си има плюсовете в една област и минусите в друга, като взаимно се допълват. Така че дай да спрем да се плюем за глупости, ами да се обичаме, да правим любов (говоря принципно), неща, които са приятни и на двете страни и да спрем да си търсим кусурите - идеално човешко същество няма.

 

Edit: Благодаря за корекцията, веднага е поправено, точно това исках да кажа!!!!

Edit2: Аз не се срамувам от това, което съм. Осъзнавам си голяма част от кусурите, а останалите търся. Също така се старая и да се осъвършенствам, тоест да коригирам недостатъците си.

 

Radvam se 4e ima takiva muje-DAITE DA SPREM S TEQ SPOROVE MUJE/JENI!Mujete obi4at jenite,jenite obi4at mujete,sledovatelno se obi4ame vzaimno :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Aз си го признавам бре хора, за мен той е 50% от връзката, няма ли качествен секс, рано или късно като знам какво говедо съм почвам да го търся другаде :wacko:

 

fluffy незнаех че ме обичаш ;) , с риск обаче да ти разбия сърцето аз не те обичам :devil

Link to comment
Share on other sites

fluffy незнаех че ме обичаш  ;) , с риск обаче да ти разбия сърцето аз не те обичам  :devil

 

ХАХахаххаа сърцеразбивач такъв :P И това за секса е вярно.Особено на определена възраст - просто .....мъка ...

Link to comment
Share on other sites

Aз си го признавам бре хора, за мен той е 50% от връзката, няма ли качествен секс, рано или късно като знам какво говедо съм почвам да го търся другаде  :wacko:

 

fluffy незнаех че ме обичаш  ;) , с риск обаче да ти разбия сърцето аз не те обичам  :devil

Az vse si mislih 4e sexa e 80% ot vruzkata......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...