Jump to content
BulForum.com

Любов и Омраза


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply
Майната й на сериозната връзка!!!Пак се връщам на сценарии - "Еби и бягай!!"

...майната му на "еби и бягай" -писна ми...искам сериозна връзка :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Майната й на сериозната връзка!!!Пак се връщам на сценарии - "Еби и бягай!!"

само така жени се на 30 и си 6 .... до тогава еби и бягай :D

а и кой е тъпия хаха ,че аз ям от баницата ? или че някой ми я дава.... моля ви се :D

Link to comment
Share on other sites

Абе и на мен последно време ми се е приискало нещо по-сериозно... Дали ще ми мине?

Мен ме сполитат някфи проблясъци,че съм си много добре сам обаче после пак се връщам от "тъмната страна" ... не наистина писна ми тфа еби и бягай и сичките тея женски за една нощ...или за един купон по-скоро :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе и на мен последно време ми се е приискало нещо по-сериозно... Дали ще ми мине?

 

Кога да ти дойда на гости, че да те излекувам?

Link to comment
Share on other sites

Няколко жени за няколко месеца и пак ми се прииска да си взема някоя вкъщи...

Мамка му, човека е адски социално животно...

И все пак жените са кучки. Номерът е да си опитомиш някоя. ;)

Link to comment
Share on other sites

Жоре, тоя път съм доста съгласен... Уви, при последните ми няколко опита да го постигна опитомяването, в края на крайщата си давам сметка, че сутрин нося чехлите, а като ми се припишка захапвам каишката и я нося, скимтейки жално...

 

Ако успееш в опитомяването - искам подробно описание как става! Може и на лично. Обещавам поне каса бира :D

Link to comment
Share on other sites

Не съм успял още и аз...

Успявал съм де, ама не с достатъчно породисти кучки, а с мастии... ;)

 

 

Цитат, Ивайло Петров, Сарайдов, "Преди да се родя и след това" :

 

Жената е куча порода!Почнеш ли да се уригваш на една жена, отвържи и синджира и я пусни в полето.Нали и е мокро под опашката, все ще намери при кой да отиде.

 

 

Та тъй.Аз тая вечер имам среща с мастия.Не повече от две седмици и давам....Ако и толкова я изтрая.

Link to comment
Share on other sites

Та тъй.Аз тая вечер имам среща с мастия.Не повече от две седмици и давам....Ако и толкова я изтрая.

 

Що трябва да се планира период за една връзка ? И защо изобщо планираш връзка? Ходи, поебавай си кат' пич, а то каквото има да става ще стане! И аз едно време към моята булка нямах никакви намерения, освен откровенно да си я опъна един път....... , ама ей на, вече 12 години сме заедно. А бях дива твар.И да ти кажа не съжалявам. А тя дресурата действа и в двете посоки........

Link to comment
Share on other sites

Що трябва да се планира период за една връзка ? И защо изобщо планираш връзка? Ходи, поебавай си кат' пич, а то каквото има да става ще стане!

 

 

Не планирам :) А за по-нататък ще видим. :)

П.П. А твоята булка не чете ли тука? :)

Link to comment
Share on other sites

Не планирам :) А за по-нататък ще видим. :)

П.П. А твоята булка не чете ли тука? :)

 

А, чете разбира се. :devil Тези неща отдавна сме си ги изяснили..... ;) даже в момента нещо се пробва да ме бъзика тънко, ама вече сме си хванали мазол един към друг тааа..... :rolleyes: (пък и си ме знае к'ъв съм си серсемин)

Link to comment
Share on other sites

Убава тема... Убави ора пишат тука... :) А ся аз да ви кажа... Опитвам се от 3 месеца да разкарам куросмука, дето се върти около мен... От година живеем на "семейни начала"... :) Плюх, псувах, бях вулгарен... Пак псувах... Обиждах, само на бой дето не налитам и... няма оправия... Тука е говедото, ся спи и хич ни му пука, че аз съм тръгнал да се развеждам... Евала на "Автор: Димитър Попов"- той поне се е отървал... Ами АЗ?!?! :confused

Link to comment
Share on other sites

Абе и на мен последно време ми се е приискало нещо по-сериозно... Дали ще ми мине?

 

Странно .. и при мен е същото - да не се предава по Интернет тая "болест" :lol: ... даже днес имам среща с една мацка, дето все хубави неща и мисля :P ама ще поживеем, ще видим какво ще излезе

Link to comment
Share on other sites

Плюх, псувах, бях вулгарен... Пак псувах... Обиждах, само на бой дето не налитам и... няма оправия...

 

 

А мило опита ли се да се държиш?Ама идиотски мило, до втръсване и причерняване пред очите? Или пък я изюркай да направите тройка :laughing: Може и да се разкара...Оф, аз пак съм свободен :bgrin: До след две седмици сигурно... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Странно .. и при мен е същото - да не се предава по Интернет тая "болест" :lol: ... даже днес имам среща с една мацка, дето все хубави неща и мисля :P ама ще поживеем, ще видим какво ще излезе

Странното е, че като дойде есента, и мъжете се активизират в търсенето на нещо по-постоянно. Започват да се присещат някакви хора, които от години не си виждал или чувал, че искат да се видите "за по кафе", или пък как последните няколко години са били "влюбени в теб", не са могли да те забравят, как едно време си бил/а зает/а, и затова нищо не са показали тогава...и т.н.

Аз си го обяснявам с нуждата от топлина през зимата. По принцип си е депресиращ сезон, през който гледаме да си стоим на топло вкъщи, а омръзва да се стои сам. Да гледаш постоянно филми, да няма на кого да сготвиш нещо, на кого да носиш кафе в леглото - абе липсва си една половинка до теб, сам не е същото. Освен това има празници, на които е някак "прието" да си с любими хора...И хората започват да се замислят за необходимостта от друг човек, когато започне да се застудява - инстиктивно. Ама е смешно как пробват наред :)

Link to comment
Share on other sites

/me се попипва в областта на чатала

/me си плюе в пазвата

 

Там е, там е... Че зимно време обикновено обикалям като шашав много повече, отколкото лятото. Не съм забелязал да съм се активизирал кой-знае колко... Активизирам се пролетно време.

Link to comment
Share on other sites

:laughing: :laughing: В тоя раздел всеки път попадам на все по-весела тема.. и те така :laughing: :laughing: Чудя се да се изкажа филосфки по въпроса или да се заям с някой напълно невинен човечец? Днеска съм в добро настроение, времето е хубаво за тичане и ще пропусна заядливата част. Ама къв монолог си водя не е истина :lol: Всеки си харесва, това което няма. След последната 3+годишна връзка, която имах и приключи преди около 3-4 месеца, искам просто да си почина. И определено им се чудя на тея, които искат сериозни връзки за къв им е :devil След няколко месеца най-вероятно и аз ще съм от тях, но за сега просто ще цитирам една от любимите ми песни :

I wanna feel so free

I wanna feel so free

This time I'm free

This time I'm free to

do what I want

This time I'm free

This time I'm free to

do what I want

 

edit: опа, пост 6000 от мен, дано форума да го има още дълго и да напиша 100 пъти по толкова :D

Link to comment
Share on other sites

/me се попипва в областта на чатала

/me си плюе в пазвата

 

Там е, там е... Че зимно време обикновено обикалям като шашав много повече, отколкото лятото. Не съм забелязал да съм се активизирал кой-знае колко... Активизирам се пролетно време.

Хайде, моя е грешката, че слагам под общ знаменател всички :)

Просто лични наблюдения...Такава активност по друго време на годината не съм забелязала - даже през пролетта. Пък и се опитвам да обясня нещата "от другата страна" ;)

Link to comment
Share on other sites

.......

 

- Активен съм по всяко време на годината - стига да има някоя, която да си заслужава (даже след като помисля, стигам до извода че лятото ми е по-добрия сезон по отношение на сериозни приятелки). :bgrin:

- Познавам въпросното момиче от 3 седмици и все още някам никакви сериозни мисли относно нея. :rolleyes:

- Подбирам девойките, с които контактувам - трябва да отговаря на определени критерий дори само за да пием кафе заедно. :D

 

Отговора ми се поражда от това, че усетих малка закачка (приятелска естествено) относно мъжкия пол и отношението му към женския през зимата.

 

П.п. Сводобна си да ме поправиш ако греша. :)

Link to comment
Share on other sites

Хъм

/me се дръгне замислено по брадясалата буза...

 

Планове за зимата/или най-общ график/:

1.Работа/почти всеки ден/

2.Курс за пещерняци/4 месеца/

3.Запои с приятели, празници,пълници и пр./ ами зависи колко свободно време имам/

4.Самоусъвършенстване, допълнителни кусрове, занимания с различните хобита/обикновено късно през нощта/

5.Зимни спортове/според времето/

6.Време за търсене "жив вибратор" - колкото остане.

 

 

Това е, естествено, най-общо и грубо казано.Като направя една по-груба сметка, ми излиза че съм прекалено зает за някакви глупости като жени, връзки и п.р. А като се вземат предвид и критериите- да има поне колкото мене акъл в главата, да е идиот, да е навита да практикува поне едно от хобитата ми заедно с мене, да пие, да пуши, да псува, да обича да чете книги, да си пада по правенето на някакви джиджавки, да не е бахти тъпата пача и да ме оставя да си купонясвам с приятелита и т.н......ПО-добре да си карам на краткосрочните ебанета за по една- две седмици.

 

/me пак се почесва замислено по брадата..

Link to comment
Share on other sites

......

Ама как закачка :)

Просто си представи, че идва един месец, в който ненадейно започват да ти звънят разни девойки, да ти пишат постоянно. И всички тези девойки ти обясняват колко много, много искат да са с теб. Някои от тях не са те виждали от много време, значи не може да е защото си се разхубавил, примерно. Просто ей така, всичките по едно и също време решават, че именно с теб искат да са. Естествено, като ги отрежеш, продължават към следващия "единствен" :)

Това се опитах да обясня, нищо лично към мъжете, просто жени много по-рядко ми налитат и нямам наблюдения ;)

Link to comment
Share on other sites

Просто си представи, че идва един месец, в който ненадейно започват да ти звънят разни девойки, да ти пишат постоянно. И всички тези девойки ти обясняват колко много, много искат да са с теб....
Ебаси якото!?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...