Jump to content
BulForum.com

Любов и Омраза


Recommended Posts

Почвам да се замислям дали не сме родени един за друг, ти си жена мечта бе няма да излизаме от леглото  :P  :devil  :devil  :devil

 

 

 

Да ще си стоите в леглото ще ядете боб с кисело зеле и люти чушки ... може и прас и наистина няма да излизате от "леглото" :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply
Да ще си стоите в леглото ще ядете боб с кисело зеле и люти чушки ... може и прас и наистина няма да излизате от "леглото"  :devil  :devil  :devil

Браво бе Гудо нещо по-гадно да ти се върти в главата :devil :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е как се правят свирки с газ.....Или как ще се целувате....През дихателите?Трябват ви бая езици тогава :devil :lol:

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е как се правят свирки с газ.....Или как ще се целувате....През дихателите?Трябват ви бая езици тогава  :devil  :lol:

Моя е доволно дълъг и игрив, за нейния незнам , тя трябва да каже :blink: :D :)

Link to comment
Share on other sites

Моя е доволно дълъг и игрив, за нейния незнам , тя трябва да каже  :blink:  :D  :)

Човече, ако ти е половин метър и игрив зарязвам всичко и се отдавам на агресивен разврат :P

Link to comment
Share on other sites

Човече, ако ти е половин метър и игрив зарязвам всичко и се отдавам на агресивен разврат :P

Tрябва да си запишеш час, че графика в последно време е много натоварен :P :)

Link to comment
Share on other sites

@Aggressiv сега ако кажеш, че езика ти СТАВА вече те признавам ... ама искам и снимки за да поверваме ;)

 

ЕДИТ: Натоварен с какво ? Цепене на сливи или след обилното присъствие на боб в хараната ти трябва да посещаваш едно място ;)

 

 

П.С. Нищо лично просто малко базикня да има B)

Link to comment
Share on other sites

@Aggressiv сега ако кажеш, че езика ти СТАВА вече те признавам ... ама искам и снимки за да поверваме ;)

Айде като за последно че много офф стана, мултифукционален е, снимки утре че сега не ми се занимава с фотошопа :D :)

Link to comment
Share on other sites

Много пъти прочетох текста горе и доста помислих... понеже имам сериозна връзка и не искам приятеля ми да се чувства като затворник с мен... опитвам се да му давам максимална свобода. Направи ми впечатление, че доста се различавам от жената, описана горе:аз не бих изневерила на приятеля си; не изхвърлям любимите мГ неща/дрехи; не харесвам Сандра Бълок :) ; гледам футбол повече от него; нищо не съм му забранила; не искам да ми купува разни неща... И много се надявам да се чувства добре с мен!

 

Така че не мисля, че всички жени сме еднакви ;)

 

EDIT:Хаха :) Ами аз не си се харесвам - надявам се мъжа ми да ме харесва ;)

Link to comment
Share on other sites

@Salida голям филм се получи ... изкара се перфектната жена за всеки мъж ... освен ако нямаш прекалено отблъскващ вид

Link to comment
Share on other sites

Така че не мисля, че всички жени сме еднакви  ;)

 

 

 

ТцЪЪ! Не сте!!За голямо съжаление на мъжката половина от човечеството.

Link to comment
Share on other sites

За един повърхностен човек, чиито възприятия се обобщават с цици, гъз, и джуки - да, за него всички жени са еднакви.

За жените не можеш да използваш принципите за еднаквост на тригълник - две бедра и ъгъл заключен между тях :P

Link to comment
Share on other sites

За един повърхностен човек, чиито възприятия се обобщават с цици, гъз, и джуки - да, за него всички жени са еднакви.

За жените не можеш да използваш принципите за еднаквост на тригълник - две бедра и ъгъл заключен между тях  :P

Да, първи признак за еднаквост не важи за нежната част на човечеството, както междувпрочем и много други правила. Жените не могат да бъдат вкарани в стереотипи, както вие се мъчите, закономерности няма. И все пак замислете се на кого е по-добре- на повърхностния човек от последния пост, който се задоволява с малко-за него да си пие биричка и да яде салатка, гледайки междувременно, доволно изтегнат на креслото, мач , е върхът на съществуването, или на друг, не толкова повърхностен , с будна натура , която не му позволява да изпадне в плен на бита . Тези два архетипа се различават и по своите предпочитания относно жените. Вторият никога не би се задоволил просто с красива

жена, той би търсил в нея и духовна близост, което , за съжаление рядко ще намира.....Въобще, тежка е съдбата на интелектуалците.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Въобще, тежка е съдбата на интелектуалците.... :lol:

Говори ми... :( :angry: :confused :bgrin: :huh:

Понякога се чудя, дали нямаше да ми е по-лесно ако съм от първия стереотип. Веднъж дори се опитах - доказателството беше категорично - вълкът козината си мени, нрава - НЕ!

Link to comment
Share on other sites

Говори ми...  :(

 

Мда.. това ми напомня за едно пиене на бира в Пожарната където на мене ми беше кофти заради една жена :cry и споделих мъката с двама добри приятели и бира :)

Получи се един много смислен разговор и бях много доволен от вечерта. Та значи прокрадна се следното от единия приятел: понякога ми се е искало да бъда някой от така наречените .. "селски бекове" да си е*а наред и да съм щастлив.. да ама не мога. Аз съм си такъв и не мога да се променя. Не мога да бъда по ниско от това което съм.

 

Така че ми е ясно за какво става въпрос: ето и две близки то темата сентенции: "блажени са невежите" и "познанието е печал". Мда... :devil

Link to comment
Share on other sites

Значи хората, които търсят неангажиращи връзки, за по един-два пъти са селски бекове, малоумници, кретени и повърхностни ? Абе я се събудете...

Link to comment
Share on other sites

Значи хората, които търсят неангажиращи връзки, за по един-два пъти са селски бекове, малоумници, кретени и повърхностни ? Абе я се събудете...

 

:angry: Смятах да наблегна на това което каза The`ScorpioN. Не съм искал да обидя никой а просто цитирах.

 

Едит: също така нека отбележа че нямам предвид конкретно хората търсещи неангажиращи връзки. Грубо казано: става въпрос тези които не влагат никакви чувства и просто се плющят като зайци. Няма да ме разбереш затова спирам..

Link to comment
Share on other sites

Значи хората, които търсят неангажиращи връзки, за по един-два пъти са селски бекове, малоумници, кретени и повърхностни ? Абе я се събудете...

Както се казва и аз те обичам :love Ако си човек на крайностите, понякога ти писва да правиш нещо сериозно и обръщаш другата страна на медала не е ли така :confused , но това не е задължително и достатъчно условие да бъдеш наречен повърхностен, кретен и т.н :D :)

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласен. Предполагам, че ap4ix визираше хората, за които това е същността на една връзка. За мен поне, ако всичките ценности в живота на един човек са да се наяде, да има кинти и да нае*е - той е повърхностен и с такъв човек нямам кой-знае колко реални теми за разговор...

Аз поне не съм целял да обидя никой, нито пък конфронтация с който и да е било.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...