Jump to content
BulForum.com

Имаш ли пирони в главата??


Recommended Posts

Тя самата тема е в коша и тя вече...

Обществото успява да смачка тези, които позволят да бъдат смачкани. Винаги по-лесния вариант е да си нормален - тоест в релсите, в коловоза.

Желая ви успех!

 

Ами темата е в коша, защото ти ме прати там :) Ако не беше реагирал като 13 годишен ирц маняк изобщо нямаше да се меся повече.

 

Добре да не я изместваме.Сподели личните си възгледи за нормално човешко същество.Ние споделихме нашите за ненормални и неморални социопати :)

 

Затрудняваш ме ;) Не мисля, че има такова нещо като нормални хора в нашето общество. Просто едните имат числено превъзходство, знаеш кои. Та моите възгледи не са по-различни от вашите. Просто гледам да балансирам нещата, понеже както някой беше написал в една друга тема цял живот плащаме данък обществено мнение.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply
Просто гледам да балансирам нещата, понеже както някой беше написал в една друга тема цял живот плащаме данък обществено мнение.

 

 

Сивата среда!!Златнате среда!!!Никакви крайности!!!!Уравниловка!!!!!

 

Това е от една песничка на Ь-малък.

Link to comment
Share on other sites

Златната е , но не е сива - сивата е обратната на вашето - ако си до такава степен зависим от мнението на другите, че всяка твоя постъпка да е съобразена с това мнение. Поне за мен.

Link to comment
Share on other sites

Никой никъде не съм пращал. Те хората са си там, аз само им издадох координатите. Ама като гледам активните участници в тази тема тази вечер ще идем на по бира, така че спокойно можем да се разберем кой е прав, кой е крив във чист и честен юмручен бой :))

Не обичам сивия цвят, златото за мен е неприятен метал. Въпреки, че и аз търся за себе си златната среда...

Link to comment
Share on other sites

Ами пожелавам ти да я намериш. Също ти пожелавам да не си толкова краен в изказванията си, защото нищо не печелиш. И по-оригинално да обиждаш, защото така не вървиш.

Link to comment
Share on other sites

Ами ако ни платиш добре може и да се сбием ;)

 

Нормалните не оцеляват. Stefan, ако толкова държиш да се покажеш като мъж - тази вечер 17.6.2005 между 18.30 и 19 часа ще съм срещу часовника на пощата - ще ме познаеш по колелото - обещавам да ти се смея много.

Винаги съм се кефел на такива задръстени селски пранги. Извинявам се на съфорумците ми, че бяха принудени да четат глупостите на stefan, но не съм виновен за IQ-то му. Виновен съм, че не обичам да си трая в такива ситуации.

 

Редакция: aph3x, точно там е истината - леко да си сверим часовниците към различните гледни точки, така имаме малко по-голям шанс да живеем в света, който обитават и другите...

Сега ти видях поста, ами от това което си написал само твоето IQ може да се постави под съмнение, а ако не бях толкова културен нямаше да се смееш изобщо, защото щях да ти избия зъбите ;) А може би трябваше да си потраеш малко, излагаш се, не ти отиват на годините, нито на това, за което претендираш че си.

И да добавя- аз не се опитвам да се правя на мъж, това където трябва съм го доказал, изказвам си мнението, като не ти харесва знаеш къде е бутончето ignore.

Link to comment
Share on other sites

off/ОК, вече имам и един с пирони в главата :)) Имам искрена молба, в случай, че желаш да продължаваш в същия дух - използвай бутончето ЛС.

В контекста на самата тема се чудя само като нормален или ненормален се проявявам, като се връзвам на такива идиотщини :)) Май е по-скоро нормално, да се правя и аз на мъж, заплахи, а у. /off

 

Винаги съм се замислял върху понятието луд. Съвсем малък съм бил, когато ми хрумна, че всъщност луди хора няма. Всичко това си е предразсъдък и от там идва и самото понятие. Всеки човек, малко или много си живее във собствен микро-свят и в зависимост от различните индивид има различна като сила връзка с останалия свят. А света, в който живеем е донякъде съвкупност от микросветовете, които ние обитаваме. Но, когато си живея в свят, коренно различен от останалия, когато начина ми на действие, на разсъждение е прекалено различен - хората трудно ме разбират, не пасвам в критериите за нормален, с които те са свикнали и ето ти термина луд. Същото се получава и когато отказвам да се съобразявам с нормите въведени от обществото.

Много често да си луд - означава да си свободен. Случвало ми се е да имам пристъпи на чиста лудост - вървя си сам, приказвам си сам на глас, псувам стената, пиша неща, които в последствие ме шашкат. Но в самия момент това действа изключително облекчаващо.

На последната warez среща, на която бях сдъвках един фас. Принзавам - неприятен ми беше на вкус, гадно беше, но пък въобще не е толкова противно, колкото хората си представят. Тук нещата опират до възприятия. Болката също е нещо относително - гасил съм си по една цигара във двете ръце, единия белег още ми е червен. Да, болката е страхотна, но е нещо, което можеш да преживееш. Боли, но тази болка отминава, не е толкова страшна, страшен е страха от болката. Подобно е и с този термин, с който толкова се спекулира. Вече като че ли е по-cool да си луд... Не е това причината при мен поне да се държа, както ми идва от вътре!

Металодетектора показва празно...

Link to comment
Share on other sites

off/ОК, вече имам и един с пирони в главата :)) Имам искрена молба, в случай, че желаш да продължаваш в същия дух - използвай бутончето ЛС.

В контекста на самата тема се чудя само като нормален или ненормален се проявявам, като се връзвам на такива идиотщини :)) Май е по-скоро нормално, да се правя и аз на мъж, заплахи, а у. /off

 

Винаги съм се замислял върху понятието луд. Съвсем малък съм бил, когато ми хрумна, че всъщност луди хора няма. Всичко това си е предразсъдък и от там идва и самото понятие. Всеки човек, малко или много си живее във собствен микро-свят и в зависимост от различните индивид има различна като сила връзка с останалия свят. А света, в който живеем е донякъде съвкупност от микросветовете, които ние обитаваме. Но, когато си живея в свят, коренно различен от останалия, когато начина ми на действие, на разсъждение е прекалено различен - хората трудно ме разбират, не пасвам в критериите за нормален, с които те са свикнали и ето ти термина луд. Същото се получава и когато отказвам да се съобразявам с нормите въведени от обществото.

Много често да си луд - означава да си свободен. Случвало ми се е да имам пристъпи на чиста лудост - вървя си сам, приказвам си сам на глас, псувам стената, пиша неща, които в последствие ме шашкат. Но в самия момент това действа изключително облекчаващо.

На последната warez среща, на която бях сдъвках един фас. Принзавам - неприятен ми беше на вкус, гадно беше, но пък въобще не е толкова противно, колкото хората си представят. Тук нещата опират до възприятия. Болката също е нещо относително - гасил съм си по една цигара във двете ръце, единия белег още ми е червен. Да, болката е страхотна, но е нещо, което можеш да преживееш. Боли, но тази болка отминава, не е толкова страшна, страшен е страха от болката. Подобно е и с този термин, с който толкова се спекулира. Вече като че ли е по-cool да си луд... Не е това причината при мен поне да се държа, както ми идва от вътре!

Металодетектора показва празно...

абе така като те слушам(чета) не ми се виждаш ненормален!!!! ;) относно болката....най-накрая някой друг да предаде моите мисли :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз съм нормален, света не е... представях нещата от 'гледната точка' на света, тоест мнозинството хора.

А за болката - тя все пак се явява смисъла от съществуванието ни - чрез преживяването и изпитването й да се осъвършенстваме. Понякога болката, която изпитвам прераства в екстаз... Опива ме...

Link to comment
Share on other sites

Всеки човек е различен...следователно е и малко луд по един свой хмммм романтичен начин (ако правилно използвам думата романтика) ,със всичките си дребни навици...

Link to comment
Share on other sites

Любимите ми думи... "нормален", "луд",(зарязвам си темата, щот намерих отговорите на въпросите)

Вече имам горе-доло добра представа какво мислят хората за нормално:

Да имаш "гадже" още от 1ви клас(ако може и по-рано);

Да излизаш по кафенета и да имаш мнооооооого познати/приятели;

Вече и да пиеш е пренормално, дори ако не го правиш могат да те изкарат "немъж"/"луд";

Да си с една кофа гел на главата и да си я боядисал в черно и русо(ако може и малко розово);

Да мясаш на пилот от "Формула 1";

Да си културен и ученолюбив... и подобни комунистически морали

Ако наистина това са критериите на обществото ни и вписвайки се в тях, няма да Ви гледат умно по улиците, то тогава Вие сте "ненормалник" и "ще горите в ада за греховете си"

Лично аз хлопам отвсякъде, освен от страна на алкохола :rolleyes: ...

Половината неща ги разбрах от баба ми, когато при липса на сериал за отнемане на всниманието й, тя ме разпитва и опреква, че "не съм представителен", "нямам мома", другите момчета са постигнали повече от мен, учили са повече, по-далече са щели да стигнат от мен и т.н.

...

Имаше преди време едно момиче, което направи живота ми особено объркан и в последствие станах анархист(почти пълен). Нямаше да и се вържа, ако не я бях "обичал", ама... Та след като излезнахме компанията(и тя дойде с нас) полафихме и са разотидохме(тогава се запознахме лице в лице(от mirc са знаехме преди тва)). Няколко дни по-късно си "чатим" и от дума на дума тя ми казва, че съм изглеждал "самотен", че ми имало нещо(само за пояснение: тя е "нормална")

Ставаха разни неща след тва, и реших да ставам и аз "нормален"... Просто не ми се отдава! И от тогава съм си такъв, какъвто ви пиша сега

Link to comment
Share on other sites

***

Ставаха разни неща след тва, и реших да ставам и аз "нормален"... Просто не ми се отдава! И от тогава съм си такъв, какъвто ви пиша сега

Човек никога не трябва да се прави на това, което не e, защото рядко успява и резултата обикновено е плачевен. Интересно, много хора се окачествяват като "луди", "не на място" и т.н. В повечето случаи това е само плод на изчанчено въображение, без капка покритие. Всеки се стреми съзнателно или не да бъде различен, луд или както там си мисли. Разбира се в това няма нищо лошо, абсолютно нормално е.

 

stefan хубаво свърза лудостта с глупостта, може поста му да не е бил точно на място, но в него има голяма доза истина.

 

Извод: бъди какъвто си, ще се намерят хора, които да го оценят.

 

P.S. Говоря общо по темата, не става въпрос конкретно за UncivilizeD. И ако някой си мисли, че е правил наистина луди работи, можем много да поспорим ;)

Link to comment
Share on other sites

Всеки който сам си казва, че е луд, не е. Никой луд не осъзнава, че е луд защото за него другите са луди. Така че, ако може да спрете с изказванията аз съм много луд - тва и тва съм правил. Ако си луд си луд постоянно.Тва не става по желание. Иначе вие говрите за временна невменяемост, която се поява когато напрежението стане прекалено много и мозъка просто изключва.

И друго лудостта няма нищо общо с желанието да си различен, индивидуален и т.н. Тва е просто чувството за уникалност на всеки, защото всеки е бог в собствената си вселена и не може да приеме, че има хиляди и хиляди, които са точно като него.

 

И аз съм мислел за това какво точно означава да си луд. И стигнах до извода, че това е човек, който е скъсал всичките си връзки с реалността на другите. Тоест той изцяло се е преселил в друг, свой си свят.

Link to comment
Share on other sites

Всеки който сам си казва, че е луд, не е. Никой луд не осъзнава, че е луд защото за него другите са луди. Така че, ако може да спрете с изказванията аз съм много луд - тва и тва съм правил. Ако си луд си луд постоянно.Тва не става по желание. Иначе вие говрите за временна невменяемост, която се поява когато напрежението стане прекалено много и мозъка просто изключва.

И друго лудостта няма нищо общо с желанието да си различен, индивидуален и т.н. Тва е просто чувството за уникалност на всеки, защото всеки е бог в собствената си вселена и не може да приеме, че има хиляди и хиляди, които са точно като него.

 

И аз съм мислел за това какво точно означава да си луд. И стигнах до извода, че това е човек, който е скъсал всичките си връзки с реалността на другите. Тоест той  изцяло се е преселил в друг, свой си свят.

:bgrin: А забелязвал ли си колко често, говорейки с другия , той не те слуша или ти говори и той, при това нещо , нямащо общо с темата.....От негова гледна точка ти също не го слушаш ....Всеки живее в свой собствен свят , вижда нещата в различни цветове и шарки, за всеки всичко има различна важност....И дали светът в очите на другите е същия, какъвто е в твоите? Силно се съмнявам. Но допирът на две(или повече) такива реалности, наричан от нас "комуникация" също е възможен, следователно има поне нещо общо в начините на световъзприемане на повечето от нас. Но както ти си казал, светът на лудия се отличава от този на повечето от нас , затова и е окачествен като луд. Доста открития са правени именно от мислени от съвременниците си за луди хора,което навежда на въпроса дали начинът, по който вижда мнозинството, не е грещен от начина на инакомислещия? ....иначе и аз съм лекичко луд и странен , но в това ми е чарът :)

офТопик: Гоше, голям философ са извъди бе ,кога ша пием пак лимонадка ? :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз лично смятам, че съм нормална. Друг е въпросът, че хората ме смятат за ненормална, поради големите ми амбиции. Това да си ненормален, в голяма степен зависи и от толерантността на хората около теб, от техните разбирания. Никой не може да каже какво е нормално и какво не, защото всеки има различно мнение от другите. Следователно и никой не може да каже със сигурност какво точно е ненормално, защото пак няма да се вписва с мнението и вижданията на другите. А какво може да ми разхлопа дъската? - някой товарен влак като този на любовта, например :P

Link to comment
Share on other sites

Мен ми казват всеки ден най-малко по три пъти, че нещо не съм наред, ама мен така си ма кефи ;) Защо трябва да съм като всички останали?! :devil

Link to comment
Share on other sites

Простотия AT ALL !!! За тъпи въпроси като ... абе ти нормален ли си и луд ли си повечето ми приятели знаят че няма смисъл да ми задават щот отговора е достатъчно ясен ... ич не сам наред луд съм и т.н. Много често правя простотии, глупави неща и уникални изказвания чрез които избивам рибата от смях ;) някои сами са видяли изказванията ми е този раздел ... :) и сами са се досетили че много не съм в час ;)

Link to comment
Share on other sites

ZAvisi kakvo razbirash pod ludost...Minalata sedmica si sedq s edna pr na peika v gradskata gradina i idva edin chovek sqda no nas i kazva: Problemi v jivota ,nikoi ne razbira....Az:Ami nie nqmame takiva problemi...Toi:NE!Az gi imam!/sledva spoglejdane m/u men i <neq> i tq tihichko se zasmiva...Obache az slusham s interes....:Az sym svetoven shampion po shahmat..Gospod mi e otnel edna darba ,no me e nadaril s druga..zatova i ne rabotq profesiqta ,za koqto sym uchil..<sledva edna dylgo bezsmisleno izrechenie>..sled tova..sega pisha v edni vestnici, publikuvam statii ,davam gi na jurnalisti../az s prodyljavam da lsusham s interes ,a onva do men si umira ot smqh/...Az:A ,kak vi e imeto ,ako vidim nqkyde da prochetem vasha statiq...Toi si podava rykata i se zapoznava pyrvo s men/ v toq moment nz dali da si kaja istinskoto ime,....e,kazah si go..i moqta pr sy6to/...Mojeh chasova da slusham choveka,ako ne beshe <tq> :AaA,tuk nablizo nqmashe li voda...Az:mi ,da imashe,...sajalqvam imame rabota...Toi:A!Zaeti li ste..rabota imate,nqmate vreme...Nie:ami da...ot tam veche sme samo dvete ...tq:Oo! tva beshe mn gadno ...Az:AXxAXAxxAXaXAXaXaxaxxaXaXaXaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxAxaxaaX....i taka 10min se smeq "kato" nenormalna..horata me zqpat i se chudqt kakvo stava,a az se privivam...I vse pak namirah nqkakyv smisyl v dumite mu...Granicata Normalen-Lud.. nz kakvo da kaja poveche:P pri "sreshtata s ludostta" dvata svqta ,dvete "protivopolojnosti"/dokolkoto mogat da bydat takiva/ se slivat... :)))A samoopredelqneto na vseki nezavisimo kato "lud" ili "normalen" mnogo me drazni... Vseki e razlichen

Link to comment
Share on other sites

Аз съм горе долу нормален.Само дето от време на време ми минават разни мисли през главата та за тва и пуснах оная тема за мислите.За собствено успокоение евентуално.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм горе долу нормален.Само дето от време на време ми минават разни мисли през главата та за тва и пуснах оная тема за мислите.За собствено успокоение евентуално.

ти ли уе майнаааааа!! :P не ме разсмивай :bgrin: :blink: :bgrin: :wir :wacko: :unsure: ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми аз съм нормален. Всички ме обичат. Много съм popular. Баба и дядо смятат че съм най-сладкото същество на света. Мама се хвали пред приятелките си колко прекрасен син има. Татко ме води в зоологическата градина като съм послушен т.е. винаги, щото аз съм кротък. Всички много ме обичат, завиждат ми и искат да са като мен. Имам прекрасна приятелка. Догодина ще се женим, а мислим максимум до 2 години да имаме поне 1 дете. Живота ми е прекрасен щото съм нормален. Завиждайте ми, щото вие не сте добре и живота ви никога няма да е толкова готин. Be like me! :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...