Jump to content
BulForum.com

Имаш ли пирони в главата??


Recommended Posts

Еххххххх сладури, сички са много големи пичове и са ненормални... Аз пък съм нормален! Е когато се чувствам прецакан изплясквам ама...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Ако имаш пирони в главата би следвало да не ти лопа дъската. От друга страна, ако ти лопа дъската, значи са ти разковани пироните. Третият вариант е да ти е паднала дъска с пирони на главата и да са ти се забили в черепа, тогава дъската ще ти е закована и ще имаш пирони в главата.

 

С така приведената аргументация доказах, че не може да имаш пирони в главата и да ти лопа дъската.

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Когато съм превъзбуден и ми се лудее , нещо в главата ми прещраква и изкуфявам...не знам що!?Или пък просто като се сетя нещо,което ми предстой и знам,че ще се размажа,пак нещо изпатквам!

Link to comment
Share on other sites

Когато съм превъзбуден и ми се лудее , нещо в главата ми прещраква и изкуфявам...не знам що!?Или пък просто като се сетя нещо,което ми предстой и знам,че ще се размажа,пак нещо изпатквам!

 

Тая събота и неделя размазването се размина.....

 

Моята дъска хлопа чат-пат ама напоследък и слагам по едно-две пирончета,че ... става лошо!

Link to comment
Share on other sites

Всеки е различен! Кво значи тва "луд"!? Много се дразня на хора, които се мислят за "луди" и си го казват-тва дали си "луд" трябва да го преценят околните. "Вижти мъ-аз съм луд"... :blink:. Бъди си луд, като искаш, т`ва моя работа ли е!?...(ще взема да пусна тема "Лудоста. Има ли фалшиви фенове?"

 

 

ПП. ЛУД навсякъде е в кавички, защото лудите са в лудницата и не са ...кхъ-кхъ...да кажем "готини"

Link to comment
Share on other sites

Всеки е различен! Кво значи тва "луд"!? Много се дразня на хора, които се мислят за "луди" и си го казват-тва дали си "луд" трябва да го преценят околните. "Вижти мъ-аз съм луд"... :blink:. Бъди си луд, като искаш, т`ва моя работа ли е!?...(ще взема да пусна тема "Лудоста. Има ли фалшиви фенове?"

ПП. ЛУД навсякъде е в кавички, защото лудите са в лудницата и не са ...кхъ-кхъ...да кажем "готини"

RESPECT ;)

Link to comment
Share on other sites

Всеки е различен! Кво значи тва "луд"!? Много се дразня на хора, които се мислят за "луди" и си го казват-тва дали си "луд" трябва да го преценят околните. "Вижти мъ-аз съм луд"... :blink: . Бъди си луд, като искаш, т`ва моя работа ли е!?...(ще взема да пусна тема "Лудоста. Има ли фалшиви фенове?"

 

 

ПП. ЛУД навсякъде е в кавички, защото лудите са в лудницата и не са ...кхъ-кхъ...да кажем "готини"

 

Абе от една страна си права, от друга хич. Айде pls кажи ми кой е луд? Дай ми определени. Да, сигурно има и по-субективни неща от понятието луд, но не са много. Луд... лудост - айде виж през прозореца, прочети във вестника. Целия свят е луд. Ай кажи ми кой е лудия сега. Тези, които са неразбрани от обществото или хората, 'овцете' от обществото, диодчетата на тази луда машина наречена човечество. Според мен има два вида лудост:

1) Човек, който обществото не може да разбере и нарича за по-лесно луд. Нека да изпреваря опашката от надъхани, който ще се разскачат и ще се самоопределят като такива. Нека ви разкажа за един човек. Гледаш го - дълъг и хърбав - като кюнец. С два пепелника на очите (очила отгомен дьоптър). Рошав, без каквото и да е подобие на прическа. С девствени мустак и бакембарди. Върви си, спре се до пукнатина в стената. Приказва си, докъто разчопля въпросната кухина, задава си сам въпроси и сам си отговаря. Говори често с научни термини. Част от думите му звучат абсурдни и несвързъни. Но този човек ми даде да прочета неговите разсъждения написани в една тетрадка. Този човек не е луд - гений е. Невероятно умен и интелигентен човек. Аз се смятам за по-умен и интелигентен от повечето. Смятам този човек за няколко класи над мен (хората, които познават егото ми ще оценят за какво иде реч). Този човек е наистина гений. Обаче просто обществото не може да разбере това, каквото е. И често му се присмива....

2) Хора, чийто умове са увредени. Изпушили, дъното им е изгърмяло. Процесора също. И сега само бучат вентилаторите и харчат ток. (образно казано разбира се)

Link to comment
Share on other sites

Всеки е различен! Кво значи тва "луд"!? Много се дразня на хора, които се мислят за "луди" и си го казват-тва дали си "луд" трябва да го преценят околните. "Вижти мъ-аз съм луд"... :blink:. Бъди си луд, като искаш, т`ва моя работа ли е!?...(ще взема да пусна тема "Лудоста. Има ли фалшиви фенове?"

ПП. ЛУД навсякъде е в кавички, защото лудите са в лудницата и не са ...кхъ-кхъ...да кажем "готини"

RESPECT,GERRY :woot

ей,gerry,ти верно ли си на 14?браво.

само че тоя респект дето горе го отбелязах си е само за горе.че като ти видях интересите и лошо ми стана. :tongue

Link to comment
Share on other sites

RESPECT,GERRY :woot

ей,gerry,ти верно ли си на 14?браво.

само че тоя респект дето горе го отбелязах си е само за горе.че като ти видях интересите и лошо ми стана. :tongue

От кое?Защото надявам се си обърнал внимание на иронията.

Абе от една страна си права, от друга хич. Айде pls кажи ми кой е луд? Дай ми определени. Да, сигурно има и по-субективни неща от понятието луд, но не са много. Луд... лудост - айде виж през прозореца, прочети във вестника. Целия свят е луд. Ай кажи ми кой е лудия сега. Тези, които са неразбрани от обществото или хората, 'овцете' от обществото, диодчетата на тази луда машина наречена човечество. Според мен има два вида лудост:

1) Човек, който обществото не може да разбере и нарича за по-лесно луд. Нека да изпреваря опашката от надъхани, който ще се разскачат и ще се самоопределят като такива. Нека ви разкажа за един човек. Гледаш го - дълъг и хърбав - като кюнец. С два пепелника на очите (очила отгомен дьоптър). Рошав, без каквото и да е подобие на прическа. С девствени мустак и бакембарди. Върви си, спре се до пукнатина в стената. Приказва си, докъто разчопля въпросната кухина, задава си сам въпроси и сам си отговаря. Говори често с научни термини. Част от думите му звучат абсурдни и несвързъни. Но този човек ми даде да прочета неговите разсъждения написани в една тетрадка. Този човек не е луд - гений е. Невероятно умен и интелигентен човек. Аз се смятам за по-умен и интелигентен от повечето. Смятам този човек за няколко класи над мен (хората, които познават егото ми ще оценят за какво иде реч). Този човек е наистина гений. Обаче просто обществото не може да разбере това, каквото е. И често му се присмива....

2) Хора, чийто умове са увредени. Изпушили, дъното им е изгърмяло. Процесора също. И сега само бучат вентилаторите и харчат ток. (образно казано разбира се)

Ами ти пък си прав от всички страни,така вече съм съгласна-тва са лудите, а не тея дето се правят на гъзета :)

Link to comment
Share on other sites

От кое?Защото надявам се си обърнал внимание на иронията.

ami vsushnost ne sym.ima li takava?

:huh:

Link to comment
Share on other sites

Здрасти. Full с теми кой нормален, к'во значи нормален, кой какво обича, кой к'во не обича, кой за какво мечтае, кой от къде е и т.н.

Аз ще ви питам друго.

Хлопа ли ти дъската? И що? В какво се изразява твоята лична лудост? Защо не си нормален и харесва ли ти? Равномерно откачен ли си, или просто периодично късаш синджира и си гониш опашката и лаеш по луната (образно казано)?

Ако считаш себе си за нормален - защо не си ненормален :)) Абе всъщност - за нормалните вън от чадъра!

Снощи сигурно около 15 пъти ми беше повторено, нещо, което си знам - "ти не си наред", "ти си ненормален", "ти си откачен"... що ми ги казват тия неща, дето и сам прекрасно си ги знам? Та аз обявих в собствена защита (::lol::), че аз съм равномерно откачен и дойде идеята да го пусна като тема... Ето я!

 

Ми ако съдя по изказванията на познатите и приятелите съм бил чисто луд, откачен, ненормален и т.н. А аз просто правя това което ми е кеф, или си се държа естесвено. Някой път при съвсем логично държание пък ми казват, че съм бил идиот. Аз си се намирам за нормален пък знам ли?

Link to comment
Share on other sites

Ей точно затва говорим! Не е никакво геройство да си луд, или ненормален или къвто и да било там с психични отклонения и нередности. Това да казваш, как другите го повтаряли за теб, е още по-тъпо от това, да го кажеш сам за себе си! Даже направо си е достойно за съжаление. По скромно мое мнение това си е чиста проява на някакъв комплекс за недооцененост или малоценност (горе-долу 1 и също...) Още по-тежки случаи пък са тези, които, за да не изглеждат неподплатени думите им (за това колко са луди ) прибягват до разни ексцесии или по нашему казано "изцепки". УЖАС. Не говоря за теб в частност, не се обижай. Просто някои "Размисли и Страсти" от моя страна

 

Напълно го подкрепям! ;)

Link to comment
Share on other sites

Spored men normalni ne ostanaha...ejednevieto ni podludqva v bukvalniqt smisal na dumata.

 

Az sum lud a vie ?

 

Напълно те подкрепям!!!! Аз също най-спокойно си признавам, че съм тотално изперкала :punk ама не ми пука! Пък и ако се огледаме около нас, няма да открием нищо нормално, така че как се очаква и ние да сме...

 

ПП: Да си лееееееекичко хахо е по-забавно :)

Link to comment
Share on other sites

Dam ima epidemiq ot ludi hora :) Golqm prinos za tva imat narkoticite i elektronnata muzika spored men osobeno pri mladite hora.Ma kvo da pravish ....progres

Link to comment
Share on other sites

Не само електронната музика, за мен и чалгата оказва влияние. Като ме принудят по-дълго да слушам чалга ставам нервен, агресивен и садистичен. Света е луд, огледайте се. Аз иначе съм нормален, при това напълно. Смятам всяко свое действие за нормално и естествено. Ако някой е на друго мнение - негов си проблем. Истината и неистината опира изцяло до гледната точка (гледния хоризонт). Така че - вие си бъдете луди, аз съм нормален. И ако някой мисли противното - да се замисли, дали той не е луд...

Link to comment
Share on other sites

Ми ако съдя по изказванията на познатите и приятелите съм бил чисто луд, откачен, ненормален и т.н. А аз просто правя това което ми е кеф, или си се държа естесвено. Някой път при съвсем логично държание пък ми казват, че съм бил идиот. Аз си се намирам за нормален пък знам ли?

:))))))

Ax, kolko poznato...

Ne sa me nari4ali oste idiot, no sa me gledali mnogo stranno i niakak oblesteno...

Pone e zabavno :)(kato mine malko vreme de)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Хм... добре де, дойдох в София, поулегнах, станах сравнително уравновесен и спокоен човек... Виждам, бая вода е изтекла от времето, когато изядох ония фас и изпих водата от пепелника в "Азия"-та, та ме дамгосахте като откачен и...

...и колегите ми твърдят, че не само, че не съм сам, ами и се чудят колко сме :) Изглежда някои неща просто не се променят :) Променя се само преценката ни за тях. Излиза, че все още нямам пирони в главата...

Та вие как сте? Старите форумни кримки и новопопълненията? Имате ли пирони в главата?

Link to comment
Share on other sites

Има пирони , има.. някои са забити на криво даже :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...