Jump to content
BulForum.com

Имаш ли пирони в главата??


Recommended Posts

@RottenBrain след всичко което написа ти не си нормален в моите разбирания ... ти акъл имаш ли да се жениш :confused да не си бохал нещо преди малко и за да пишеш такива глупости :confused

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply
@RottenBrain след всичко което написа ти не си нормален в моите разбирания ... ти акъл имаш ли да се жениш  :confused  да не си бохал нещо преди малко и за да пишеш такива глупости  :confused

Защо да са глупости, щом се чувства готов и има възможностите да го направи не виждам проблема :huh:

Link to comment
Share on other sites

Защо да са глупости, щом се чувства готов и има възможностите да го направи не виждам проблема  :huh:

 

Да и да се ожени и да работи и да гледа деца ... на тази възраст хич не е добре ... има време до 27-28 години ...

Link to comment
Share on other sites

Да и да се ожени и да работи и да гледа деца ... на тази възраст хич не е добре ... има време до 27-28 години ...

Не смяташ ли, че за всеки е субективно, при теб този процес може да дойда и на 50 при него на 18 :huh:

Link to comment
Share on other sites

И кой ще го издържа .. майка му и баща му след тва като нема образование ще носи керпич и тухли за по 150 лв на месец и с тва ще храни семейство ... Успех му пожелавам ако е така !

Link to comment
Share on other sites

И кой ще го издържа .. майка му и баща му след тва като нема образование ще носи керпич и тухли за по 150 лв на месец и с тва ще храни семейство ... Успех му пожелавам ако е така !

Само не разбрах вие сериозно ли ме обсъждате :confused или се бъзикате :confused

Link to comment
Share on other sites

И кой ще го издържа .. майка му и баща му след тва като нема образование ще носи керпич и тухли за по 150 лв на месец и с тва ще храни семейство ... Успех му пожелавам ако е така !

Явно не си запознат със ставките в строителния бизнес. И образованието ни най - малко не ти дава сигурност, че може да издържаш семейство. Дава ти повече възможности. За справка на неговите години съм вадил по - добри пари от колкото взимат някои вишисти в момента и бях в твоя бранш. Всичко е въпрос какво може да покажеш, но хайде няма да споря повече :huh:

Link to comment
Share on other sites

Баш сериозно си е !

Еми моя така обсъждан пост беше написанс ирония :huh: ама както и да е...продължавайте да си обсъждате :D

 

+ тва съм решил че по рано от 29 не се давам. Евентуално Анджелина Джоли или Моника Белучи(или и двете накуп :D ) може и да успеят да ме разубедят.

 

Оффффф аре стига вече глупости...

Link to comment
Share on other sites

Всичко е до това как се уредиш или кви приятели имаш да те уредят ... иначе аз пък ся взимам 180 лв ... което е краъно малко !!!

Link to comment
Share on other sites

Еми моя така обсъждан пост беше написанс ирония :huh: ама както и да е...продължавайте да си обсъждате :D

Абе ти както иронично си го написал, може и да го направиш. Вашата възраст е податлива към такива емоционални отклонения :D

Link to comment
Share on other sites

Шшшшшшшшшш айде по-леко викам. То бива податливост на емоции ма чак пък толкова... :crazy:

 

ПП: баси човек да не пусне един по-лигав пост

Link to comment
Share on other sites

Шшшшшшшшшш айде по-леко викам. То бива податливост на емоции ма чак пък толкова... :crazy:

 

ПП: баси човек да не пусне един по-лигав пост

Ами ти може да шъткаш и т.н , но това са фактите, друг въпрос е дали искаш да го приемеш и спирам да коментирам " лигавия " ти пост, то нали знаеш във всяка лъжа има доза истина B) . Айде със здраве :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ясно, виждам, че на всичките яко ви 'лопа дъскътъ!

Просто половината приемат темата много, ама много на сериозно, а другата половина (RottneBrain) - не...И се получава несъответствието,....:)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз сигурно си имам пирони в главата, щото често не ме слуша... Пък може и да нямам, защото не усещам метален вкус, но какво пък общо имат вкусовите рецептори с пироните в главата.... Щом не ми дрънчи главата, значи или нямам пирони, или са заковани здраво, но като се има предвид, че понякого вървя на една страна,т.е. с глава на една страна и то не защото ми е влезнала вода в ухото, значи нещо тежи там-пироните, но пък може да е нещо друго-като схванат врат. Аре стига съм мислила, че и без това не мога да мисля-пречат ми пироните... :woot То за това сигурно приятелите ми често ми казват името с едни такива оцъклени очи и с упрекваща интонация, която на Я-то(т.е. последната буква от името) вече тага прогресиращо нараства във фалцет и да се къдри, че ми иде да си махна Я-то от името и да ги оставя да правят същото със съгласна! Да ги видя тогава...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Не съм нормален, определено.

 

Наречете го индивидуалност :D

 

 

Най-точното определение

 

То по принцип не останаха нормални...

 

А и какво значи "нормален"?

 

Аз със сигурност не съм от тая група

Link to comment
Share on other sites

...нормален, ненормален, истина, лъжа, случайност, късмет - това са само думи, думи без смисъл, без покритие.

Те не съществуват...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

За нормално се счита поведението на мнозинството и ако не си една от овцете на обществото, значи не си в ред.

Според мен всеки си е по своему изчанчен, без значение доколко го показва и дали му личи. Е, някои (като мен) обичат повече от други да подчертават индивидуалността си, което намирам за чаровно и интересно. Кое му е хубавото да си като другите?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...