Jump to content
BulForum.com

Афродизиак?


Recommended Posts

Мисля, че темата е интерсна? Всеки има нещо специално, което го кара да налита като бик на червено. :devil Нещо, което му вдъхва "полова мощ". :hump: Какво е вашето? Еротично бельо, спаначена супа, опиати, риска да ви хванат "на калъп", мръснишки приказки, космати мишници или...?

Споделете вашите фетиши и рецепти! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply
Всеки има нещо специално  - БИРА!!!!

Нещо, което му вдъхва "полова мощ" - БИРА!!!

Еротично бельо - мне, не ма кефи.

спаначена супа - по-скоро шкембе-чорба - мноо е яко и двамата да си смрадим на чесън.

опиати - не, благодаря, все още ми става и сам.

риска да ви хванат "на калъп" - че к'во от туй?

мръснишки приказки - че аз тряя да ходя непрекъснато надървен!!!

космати мишници или...? - ее...може...ама ако са моите.Иначе - тц!!Косматите крака рулз!!

Link to comment
Share on other sites

Жените са най-силният афродизиак! Друго не ми е нужно!(засега)

Link to comment
Share on other sites

самата мисъл за един,голям,дебел и пулсиращ член е повече от достатъчна :love

@Grimjaur -Бира rulez-за всичко и на всякъде :punk

Link to comment
Share on other sites

Напълно съгласен с Grimjaur. Бира - е това е, след бирена вечер имам желание и съм в състояние да правя секс до сутринта. Мастиката също има подобен ефект над мен, но ми се губи желанието...и обикновено заспивам :zzz

 

С една дума - бира, ха познайте каква :woot

 

самата мисъл за един,голям,дебел и пулсиращ член е повече от достатъчна :love

Ех... :)

Link to comment
Share on other sites

@Grimjaur -Бира rulez-за всичко и на всякъде :punk

 

In beer we trust!

Между другото, мастиката комбинирана със нещо сладко дава желания ефект ;)

Link to comment
Share on other sites

самата мисъл за един,голям,дебел и пулсиращ член е повече от достатъчна :love

 

 

Малиии! Ми купи си кон, няма да сбъркаш! :P

Аз трябва да си призная, че много ме кефят всякакви прилепнали по тялото й лъскави материи! Особено онези тясни кожени панталони! :love

И топлото време. То сигурно за това и лятото е такъв разврат. Като ме удари слънцето и.... Както се пееше в онази песен: Get up! Stay on the scene, like a SEX machine! Ride on, ride on! :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

самата мисъл за един,голям,дебел и пулсиращ член е повече от достатъчна :love

 

:D Хахаха.. така не се бях смял отдавна :)

Иначе те разбирам прекрасно. .. е.. в моя случай става въпрос за вагина ама .. като идея е същото :) :devil

Link to comment
Share on other sites

ами как да ви кажа,винаги съм била против "че размерът има значение",но за нещастие се убедих,колко голяяяяяяяяяяямо значение има :(

Link to comment
Share on other sites

От храните...шоколад.

Пиене...почти всякакъв алкохол, но не по много.

За останалите неща ще си замълча, че ще ме обявите за перверзница ;)

 

Да...за нещастие размерът наистина има значение.

 

Забравих да спомена най-силния афродизиак...поне за мен...това е успехът в професията на партньора. Нищо не ме привлича повече от това човекът да е постигнал нещо в живота си, да е добре реализиран.

Link to comment
Share on other sites

Има, един ми се оплакваше, че след като си го напълнил с парафин няколко като го видели и му отказали ;)

Най-силния афродизиак е пролетта при мен, като дойде нямам спирачки просто.

Link to comment
Share on other sites

Малко оффтопик, но:

 

размерът има значение, само тогава, когато не можеш да го използваш пълноценно и го докарваш само от клатене. Жени, гладни за големи пишки са просто незадоволени жени...причини, колкото искаш.

 

Няма малка пишка, има слаб е**ч :P

Link to comment
Share on other sites

самата мисъл за един,голям,дебел и пулсиращ член е повече от достатъчна :love

Хахахаха бахти им мръсницата дето си, тебе отдавна съм те признал :P

 

Нещо, което му вдъхва "полова мощ" - дълги бедра, качени до сливиците :love

Еротично бельо - по възможност черничко ... ммммм.

опиати - не газете тревата, пушете я :devil

риска да ви хванат "на калъп" - моят дом е мойта крепост , няма такава опасност ;)

мръснишки приказки - мда звучи апетитно ако и пъшка като дизелов локомотив перфекция :tongue

космати мишници или...? Е стига де , отФрат ;)

Link to comment
Share on other sites

От храните...шоколад.

Пиене...почти всякакъв алкохол, но не по много.

За останалите неща ще си замълча, че ще ме обявите за перверзница ;)

 

Да...за нещастие размерът наистина има значение.

XA razmera ima zna4enie edinstveno ako ne6tastnoto dete ima pi6ka s razmera na fastuk ili konski bui :bgrin: Ina4e ostanalite razmeri sa dobre,a i vse pak nali si ima race usta i akul,ta da prehvurli vnimanieto varhu drugi ne6ta..........

Kolkoto do afrodiziak.........hm.................vseki zdrav,prav i korav...............muj.......

Link to comment
Share on other sites

Мен ми стига да видя нещо голо стегнато и младо и после оная ми работа от тавана не ще да слаза за доста време, а ако я тръкна малко и ставам много щастлив :) е па и доволен съм :)

Link to comment
Share on other sites

Мен ми стига да видя нещо голо стегнато и младо и после оная ми работа от тавана не ще да слаза за доста време, а ако я тръкна малко и ставам много щастлив :) е па и доволен съм :)

 

Оная си работа да тръкнеш, или младото ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Червено вино+"You can leave your hat on"=на опасна сиуация,в която гаджето трябва да е наблизо! ;) Какво да направа като на тази песен не мога да издържа без да правя стриптийз?!

Link to comment
Share on other sites

Червено вино+"You can leave your hat on"=на опасна сиуация,в която гаджето трябва да е наблизо! ;) Какво да направа като на тази песен не мога да издържа без да правя стриптийз?!

Ако някой друг е наблизо, а не гаджето какво става :P ;)

Link to comment
Share on other sites

Не съществува такова нещо. Или ще ми стане - или не. А, виното веднъж помогна да усъществя акт с индивид, в който физически не намирах нищо (но който намирах лесно, ако зацепвате) :))

Link to comment
Share on other sites

Ами хапвам обилно количество магданоз и готово ;)

 

По същество много ми харесват стегнати дупета и напръщяли гърди!!Това ме побърква и ставам дзверо :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...