Jump to content
BulForum.com

Афродизиак?


Recommended Posts

А като си говорим за бради - нямам намерение да се бръсна до първия ми изпит, после няма да се бръсна до следващия, после до следващия.

Ще видя, може и да реша да не се бръсна целия месец и с моята смешна четина обещавам да ви забавлявам на някоя warez среща :Р

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply
Например серията на Рефан дават доста добър аромат  ;)  :P

Ти сега бъзикаш ли ме или случайно го спомена?? :blink: :D

Link to comment
Share on other sites

Васко голата жена си е гола жена,факт неоспорим, но друго си е да има нещо което да ти човърка съзнанието :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Васко голата жена си е гола жена,факт неоспорим, но друго си е да има нещо което да ти човърка съзнанието  :rolleyes:

 

Друго е да се чудиш какво има отдолу :)

Link to comment
Share on other sites

На мен прияелката ми си ми е достатчен афродизиак. Само да я погледна...

Бе дай да помириша една бъчва с домашна ракия па после ми разправяйте глупости ... напрао с онаЪ работа тавана изоравам ...

Link to comment
Share on other sites

Бе дай да помириша една бъчва с домашна ракия па после ми разправяйте глупости ...  напрао с онаЪ работа тавана изоравам ...

Ми ако е така ела че на село има една нива за оранае. И ракийка ще се намери....

Link to comment
Share on other sites

Зависи в какво настроение съм. Много неща ми действат, но единственото безотказно нещо това е хубавия мъжки глас с плътен тембър. И една думичка ми е достатъчна. Пък за малко по-силно дишане да не говорим.... :blush:

edit:

Жужи, вземи си оперен певец, те и мен са разтрепервали като ми кажат "бау" в ушенцето

Той оперния певец като ми каже:"бау" на ушенцето, че ще се разтреперям, ще се разтреперям, но май ще ми трябва лекар УНГ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Зависи в какво настроение съм. Много неща ми действат, но единственото безотказно нещо това е хубавия мъжки глас с плътен тембър. И една думичка ми е достатъчна. Пък за малко по-силно дишане да не говорим.... :blush:

Жужи, вземи си оперен певец, те и мен са разтрепервали като ми кажат "бау" в ушенцето :P

Link to comment
Share on other sites

Жужи, вземи си оперен певец, те и мен са разтрепервали като ми кажат "бау" в ушенцето :P

А за мен оставете флейтистката :laughing: :laughing:

Имам и резервен вариант - валдхорнистката ( в случай, че първата ми бие шута) !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...