Jump to content
BulForum.com

Афродизиак?


Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply
Мен ми стига да видя нещо голо стегнато и младо и после оная ми работа от тавана не ще да слаза за доста време,

Те т'ва е днешната младеж! Тц, тц! Пръст да й покажеш се възбужда! Нейсе, с времето може да разберете, че има неща дето са по-приятни от това само да извършваш ускорените постъпателно-възвръщателни движения. Ако мога да се изразя така: Фикс малки тайни за невероятен секс! ;) Според мен или ви липсва въображение, или ви трябва наморник. :P

Link to comment
Share on other sites

nai silniq afrodiziak za men e golqma kupa s qgodi i edin flakon smetana

 

ot alkohola za sajalenie nqkolko pati mi se slu4i 4e ne moga da go vdigna kato piq malko pove4e i za tova sega ne prekalqvam, piq malko no ot sarce

belio-ne nqma takava vazmojnost neka da e gola taka pove4e me kefi

nqkvi pro0stotii da mi prikazva - nali 6te i upana mustaka i 6te i go ka4a na zadnika ako mi kaje ne6to nepodhodq6to

emi tova e !!!

sorry 4e pi6a na 6liokavica ama ne mi ba4ka PHONETICA

Link to comment
Share on other sites

XA razmera ima zna4enie edinstveno ako ne6tastnoto dete ima pi6ka s razmera na fastuk ili konski bui :bgrin: Ina4e ostanalite razmeri sa dobre,a i vse pak nali si ima race usta i akul,ta da prehvurli vnimanieto varhu drugi ne6ta..........

Kolkoto do afrodiziak.........hm.................vseki zdrav,prav i korav...............muj.......

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Всяка една жена ли? :confused  Или само тип 'манекенка'  :huh:  :)

 

Не е задължително де е няква супер красавица!!Някой път и само някои части са достатъчни :rolleyes: :rolleyes: Примерно големи и стегнати гърди или пък хубаво дупе :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Не е задължително де е няква супер красавица!!Някой път и само някои части са достатъчни  :rolleyes:  :rolleyes: Примерно големи и стегнати гърди или пък хубаво дупе  :devil  :devil

Уф..... :huh: :wacko: Абе....ами я ми каже например,ако има някакво страхотно красиво лице,а тялото й не е толкова страхотно?пак същото де...повече тип 'манекенка' ;) ама отракана а :unsure: :)

Link to comment
Share on other sites

Всяка една жена ли? :confused  Или само тип 'манекенка'  :huh:  :)

Всяка, която ме привлича достатъчно :P
Link to comment
Share on other sites

Всяка една жена ли? :confused  Или само тип 'манекенка'  :huh:  :)

Не е задължително да са в този "бранш"!Не само визията е определяща,но разбира се,от значение!

Link to comment
Share on other sites

Уф..... :huh:  :wacko: Абе....ами я ми каже например,ако има някакво страхотно красиво лице,а тялото й не е толкова страхотно?пак същото де...повече тип 'манекенка' ;) ама отракана а  :unsure:  :)

 

Ами всяка жена си има някакъв чар!!Ако има хубаво лице пък тялото и не е чак толкова хубаво незнам дали ще ми подейства по същия начин както примерно стегнато дупе!!Ако пък примерно ме впечатли това момиче с интелект и итрересен лаф може да се почуствам и заинтересован сексуално :)

Link to comment
Share on other sites

Сексапилът пичове е излъчване,а не физически данни...!!!

А що се отнася до мен...

С две ръчички съм за мръсотийките...!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

аха...ааааааха,аха!Значи и обикновените момичета имат шанс сред вас  :D

 

При мен определено ДА защото някой път много красивите са супер надути а аз непонасям тази черта от характера!! :angry1 Пък и като е супер хубава пък неможе да върже 2 думи на кръст за какво ми е да спя с нея си е ползвамн само като дръжка и да си се хваля наляво и надясно :angry1 ААми аз тези неща мога да ги правя и с с друго момиче и да пак да си живея щасливо :)

 

Сексапилът пичове е излъчване,а не физически данни...!!!

А що се отнася до мен...

С две ръчички съм за мръсотийките...!!!

 

Ами все пак физическото излъчване на даден човек е важно!!Все пак дадено момиче трябва да се грижи за външноста си за да направи впечатление!Тя и де е супер красива пък смърди на пор кой ще се впечатли от такова момиче!! B)

 

Ами то почти всички жени обичат мръсотийки ама малко си го признават!!Обикновенно тихите води са най-опасни поне в това се убедих :love :punk

Link to comment
Share on other sites

аха...ааааааха,аха!Значи и обикновените момичета имат шанс сред вас  :D

Кво разбираш под обикновени момичета?Може би да нямат пластични операции?

Например гледах един филм на Анджелина Джоли преди 6 или 7 години и разбрах,че лицето и е претърпяло пластична операция.По дефаулт си е по закръглено ;)

За мен всички момичета са обикновени,а тва че са известни актриси не означава,че са богове или са хванали господ за шлифера....

Link to comment
Share on other sites

Еми за всеки случай не съм си помисляла известните хора за необикновени хора! :)

Не знам как реши,че това съм имала предвид :huh: :)

Link to comment
Share on other sites

Еми за всеки случай не съм си помисляла известните хора за необикновени хора!  :)

Не знам как реши,че това съм имала предвид  :huh:   :)

Наистина имаш право,така е може би сгреших малко.Просто дадох някъв пример :love

Link to comment
Share on other sites

Всяка една жена ли? :confused  Или само тип 'манекенка'  :huh:  :)

Само ако изглежда така ....

 

http://info.datacom.bg/aggressiv/bscap0000.jpg

http://info.datacom.bg/aggressiv/bscap0001.jpg

http://info.datacom.bg/aggressiv/bscap0002.jpg

http://info.datacom.bg/aggressiv/zeinac.jpg

 

Ако и ти изглеждаш така имаш пълните шансове при мен :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...