Jump to content
BulForum.com

Афродизиак?


Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

При мен манекенките нямат шанс :punk /тук сигурно припаднаха няколко човека/.Не ме кефят нещо бе,не мога да чукам нещо,което има мозък колкото гумена кукла,все едно да се самозадоволявам и същевремено да хабя нерви.Благодаря,няма нужда.Иначе жените са ми най-големият афродизиак,но като се замисля..може би гърдите/циците са преди тях-не е от значение размерът,просто циците са ми култ.

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш за мое нещастие не изглеждаш така  :wacko:  :P

Иска да каже,че е по красива-нормално Aggressiv,защо не.Тая не е нещо особено на снимките и нищо чудно,че във форума имаме и по красиви :punk

Не те ли радва това? Мен да ;)

Link to comment
Share on other sites

При мен манекенките нямат шанс :punk /тук сигурно припаднаха няколко човека/.Не ме кефят нещо бе,не мога да чукам нещо,което има мозък колкото гумена кукла,все едно да се самозадоволявам и същевремено да хабя нерви.Благодаря,няма нужда.Иначе жените са  ми най-големият афродизиак,но като се замисля..може би гърдите/циците са преди тях-не е от значение размерът,просто циците са ми култ.

Хехехехе ами ти нали ще я ч:censored2: , няма да си говорите, какво значение има колко мозък има в тиквата :devil

Link to comment
Share on other sites

Иска да каже,че е по красива-нормално Aggressiv,защо не.Тая не е нещо особено на снимките и нищо чудно,че във форума имаме и по красиви  :punk

Не те ли радва това? Мен да  ;)

Според мен си пушил трева, ти ми я дай тази мацка пък ти си гони съфорумките :D :) :P :devil

Link to comment
Share on other sites

Според мен си пушил трева, ти ми я дай тази мацка пък ти си гони съфорумките  :D  :)  :P  :devil

Никога не съм пушил трева през живота си,но се надявам някога да ме почерпиш :love А пък ако зависи от мен за тая от снимките-имаш я :punk

Link to comment
Share on other sites

Само ако изглежда така ....

 

http://info.datacom.bg/aggressiv/bscap0000.jpg

http://info.datacom.bg/aggressiv/bscap0001.jpg

http://info.datacom.bg/aggressiv/bscap0002.jpg

http://info.datacom.bg/aggressiv/zeinac.jpg

 

Ако и ти изглеждаш така имаш пълните шансове при мен  :devil  :devil  :devil

Няма ли да престанеш да се хвалиш с бившите си гаджета по форумите,а? :) :wacko: :laughing:

И при мен има шансове тази девойка, но не с това облекло, че ме напушва на смях! Не знам защо! B)

Link to comment
Share on other sites

ахахаххаха,мен пък ме напушва смях от постчетата ви :lol: :lol: :lol: :lol:

vasil088 не съм искала да кажа,че съм по-красива де :) просто не ми допада тази....хубавица :confused

Link to comment
Share on other sites

ахахаххаха,мен пък ме напушва смях от постчетата ви  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

vasil088 не съм искала да кажа,че съм по-красива де  :)  просто не ми допада тази....хубавица  :confused

Moга да ти кажа, че това е образа на супер кучката, която те изпразва само с поглед, как да не те кефи такова дете :devil , но нормално жени, какво ли ви разбира главата от сръбска музика :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Да не мислиш,че знаеш какво мъдри главичката ми...Това,което е вътре си го знам само аз...  ;)

 

 

Не отричам.И все пак - мечтай си, то не е забранено :P

Link to comment
Share on other sites

Aggressiv,ти забиваш жестоки лафове,тва за супер кучката ме бутна от стола.също така се кефя на жени с детско излъчване/нищо педофилско/

Link to comment
Share on other sites

Moга да ти кажа, че това е образа на супер кучката, която те изпразва само с поглед, как да не те кефи такова дете  :devil , но нормално жени, какво ли ви разбира главата от сръбска музика  :sayjin

Aggressiv стига ве майна и мен ма напушва на смях.Тая прилича на циганка.ама нямам за цел нещо да те обидя де.

Link to comment
Share on other sites

Не отричам.И все пак - мечтай си, то не е забранено  :P

Човек ако загуби мечтите си Гримски..какво ли остава от него...?! :D

Но...да ..и бясна фантазия имам,друг е въпроса,дали ще реша да споделям...

Link to comment
Share on other sites

Aggressiv,ти забиваш жестоки лафове,тва за супер кучката ме бутна  от стола.също така се кефя на жени с детско излъчване/нищо педофилско/

Ученичката е максимум 87! :devil

Link to comment
Share on other sites

Aggressiv стига ве майна и мен ма напушва на смях.Тая прилича на циганка.ама нямам за цел нещо да те обидя де.

Василе това е латиноамеринка братчед и нали ти казах, аз няма да и откажа :hump:

Link to comment
Share on other sites

Искам само до обясня накои неща,щото оставам с впечатление,че съм разбран погрешно:не ме кефят малки мацки по на 15 години.Като казах с детско излъчване,имах предвид жени/18+/,които имат нещо детско в лицето си.Аре стига толкова

Link to comment
Share on other sites

Василе това е латиноамеринка братчед и нали ти казах, аз няма да и откажа  :hump:

Радвам се за теб :punk Не се и съмнявам,че ще я пукнеш от е***е ;)

Ти си ми един от добрите приятели във форума.

Link to comment
Share on other sites

Moга да ти кажа, че това е образа на супер кучката, която те изпразва само с поглед, как да не те кефи такова дете  :devil , но нормално жени, какво ли ви разбира главата от сръбска музика  :sayjin

Аз пък на теб мога да ти кажа Агресив,че имам 100 пъти по-яки приятелки,които и да нямат вид на кучка....ще си умреш от кеф само да ги гледаш :D За какво ти е такава.....латиноамериканка,като има по-яки българки?! :) :huh:

Link to comment
Share on other sites

Радвам се за теб  :punk  Не се и съмнявам,че ще я пукнеш от  ебане ;)

Ти си ми един от добрите приятели във форума.

 

Водя се от една синтенция, която навремето ми направи много яко впечетление

 

" E:censored2: п:censored2: , те за това са създадени :devil

Аз пък на теб мога да ти кажа Агресив,че имам 100 пъти по-яки приятелки,които и да нямат вид на кучка....ще си умреш от кеф само да ги гледаш  :D  За какво ти е такава.....латиноамериканка,като има по-яки българки?!  :)  :huh:

 

Ми като имаш, запознай стария кокъл и колегите съфорумци с тях де , пък ние гаранция няма само да ги гледаме :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз пък на теб мога да ти кажа Агресив,че имам 100 пъти по-яки приятелки,които и да нямат вид на кучка....ще си умреш от кеф само да ги гледаш  :D  За какво ти е такава.....латиноамериканка,като има по-яки българки?!  :)  :huh:

Това за българките е вярно! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...