Jump to content
BulForum.com

Футболни трансфери


sincity

Recommended Posts

А ето и някои официални новини около ЦСКА:

22 годишният хърватски централен нападател Матия Матко се договори днес с ръководството на ЦСКА и утре в 16:00 часа, ако премине успешно медицински прегледи, ще подпише с клуба договор за 2 години с опция за още 1. Матко е юноша на Хайдук (Сплит), за последно е играл в Чилик (Босна).

Играчът на Литекс Мурад Хидиуед ще подпише договор с ЦСКА за срок от 3 години.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply
Дааа ЦСКА се стяга за Европа, но с Хидиует и Иванович... както и с още половин дузина "световно известни звезди" и пенсионери едва ли ще се получи нещо.

 

EDIT:Сега видях още един нов трансфер - Л.Любенов от Левски в ЦСКА.

Не забравяй и Емерсон :)

Link to comment
Share on other sites

Не, естествено! Друг е! Сега играе в бразилското първенство - бивш играч на Депортиво! С плитки беше преди си спомням! Абе,пенсионер!

Не забравяй и Емерсон :)

Ооо вярно! А sincity не го слушай - става дума за Емерсон от Ювентус. Капело иска Тошко Янчев и го разменя за Емерсон + 2 милиона евро.... Ама от ЦСКА се дърпат. Емерсон няма нужния опит (много е млад за тях) пък и няма техниката на Лео Лима B)

Link to comment
Share on other sites

Байерн Мюнхен и Вердер Бремен са сключили сделка за размяна на Валериен Исмаел срещу Торстен Фрингс.

Шабани Нонда вече е в Рома.

Бунавентуре Калу е пред трансфер от Оксер в ПСЖ

Link to comment
Share on other sites

Евертън е договорил нападателя на Манчестър Юнайтед Луи Саа под наем за целия сезон, съобщи focus-sport.net. И няколко клюки: Давид Розенал иска да премине от Брюж в ПСЖ, Саво Милошевич обмисля завръщане в Партизан.

И малко смях (гъзарите също плачат):

Българският нападател Мартин Петров е готов да доплати със собствени пари разликата между исканото от Волфсбург и предлаганото от Атлетико (Мадрид), разкрива “Волфсбургер алгемайне цайтунг”. Вчера крилото постигна договореност за личните си условия с испанския клуб, но трансфер все още няма. Волфсбург продължава да иска 10 млн. евро за Петров, докато ръководството на “дюшекчиите” не дава повече от 6 млн. евро.
Link to comment
Share on other sites

Кривия подписа официално с Кайзериспор

 

Друг наш национал бе трансфериран в турския клуб. Александър Александров - Кривия сложи подписа си и отново ще бъде в един отбор със своя приятел Иванков. Двамата бяха съотборници в тима на Левски, спечелил три поредни шампионски титли в периода 2000-2002.

Link to comment
Share on other sites

Анди О'Брайън от Нюкасъл в Портсмут за 2 млн. паунда. Сделката е финализирана.

Очаква се Верон да стане играч на Интер до края на седмицата.

Съндърланд взеха в редиците си Джон Стед от Блякбърн за 1.8 млн. паунда.

Нюкасъл чакат Скот Паркър от Челси до края на седмицата и това вероятно ще стане.

Парк забавя малко преговорите си с Юнайтед.

Рой Керъл е подписал с Уест Хям след като е преминал медицинските тестове.

Link to comment
Share on other sites

Катарският клуб Ал Раян прави конкуренция на Ливърпул за подписа на Луиш Фиго :D .

Робер подписа окончателно с Портсмут 3 годишен договор.

Агентът на Кристиано Роналдо е искал от Юнайтед да му подобрят и подновят договора или си тръгва, защото е "за негово добро".

Оуен отказва да се връща на острова, така, че май няма да идва в Юнайтед :).

Link to comment
Share on other sites

Едуин Ван дер Сар от Фулъм - подписа с Манчестър Юнайтед!

Преди 2-3 дни!Това пише в официалния сайт на М.Юнайтед.

Също така Петер Шмайхел се изказва в подкрепа на Ван дер Сар!

 

Мисля ,че М.Юнайтед с това попълнение ще си решат проблемите на този пост! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Този "проблем" го разглеждахме няколко страници по-назад, а и трансфера е отбелязан в първия пост.

Link to comment
Share on other sites

Катарският клуб Ал Раян прави конкуренция на Ливърпул за подписа на Луиш Фиго  :D .

Робер подписа окончателно с Портсмут 3 годишен договор.

Агентът на Кристиано Роналдо е искал от Юнайтед да му подобрят и подновят договора или си тръгва, защото е "за негово добро".

Оуен отказва да се връща на острова, така, че май няма да идва в Юнайтед :).

 

Оуен като не иска да се връща, да седи на скамейката и да си клати краката в отбор дето е пълен със звезди и нищо не правят.

Link to comment
Share on other sites

Ето няколко прекрасни новини:

Парк иска да бъде част от Юнайтед, те също го искат => ще бъде играч на Юнайтед :D .

Кристиано Роналдо ще подпише 5 годишен договор с Юнайтед.

---

Капо преминава под наем от Ювентус в Монако за 1 година. Сделката е осъществена.

Рой Керъл е играч на Уест Хям официално вече.

Скот Паркър премина от Челси в Нюкасъл за 6.5 млн. паунда, подписвайки 5 годишен договор.

Link to comment
Share on other sites

Скот Паркър премина от Челси в Нюкасъл за 6.5 млн. паунда, подписвайки 5 годишен договор.

Много пари са дали моите хора бе :cry Дано си възвърне формата от преди 2 сезона, че да направи добър сезон! Ама като знам, че всеки който дойде в Нюкясъл и се контузва............

Дано купим още 3-4 класни играчи. Надявам се на Емре от Интер!

Link to comment
Share on other sites

Милен Петков премина в Атромитос със свободен траснфер

Бившият халф на ЦСКА и българския национален отбор Милен Петков премина във втородивизионния Атромитос със свободен трансфер, съобщиха гръцките медии. Той подписа с клуба 2-годишен договор. 31-годишният Петков беше пуснат от АЕК (Атина) без финансов иск, като с този жест клуба изрази благодарност към българина за неговия принос към отбора. Атромитос също в тим от столицата Атина и играе на кокетен стадион в западната част на града с капацитет 10,000 зрители.

 

Рейнджърс привлече капитана Олимпик (Марсилия)

Шампионът на Шотландия – Рейнджърс, привлече капитана на Олимпик (Марсилия) – Браим Емдани, предаде “Daily Record”. Той дойде в Глазгоу със свободен трансфер, след като договора му с марсилци изтече. Мениджърът на “рейнджърите” - Алекс МакЛийш, не плати нищо за него, но ще му плати около 4 млн. паунда за четирите години, които бранителя ще остане на “Айброкс”. 27-годишният алжирски национал може да играе както на поста централен защитник, така и като опорен халф. Емдани избра Рейнджърс пред редица европейски клубове, сред които Байер (Леверкузен) и Бетис. МакЛийш преследва алжиреца от година и половина.

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Милен. На мен ми харесваше как играеше едно време, сега не съм го гледал. От АЕК във втора дивизия ми се струва огромна стъпка назад. По-добре да се беше върнал в ЦСКА, но сигурно парите в Гърция са много повече.

Сега гледам, че вихрен подпесал с двама млади португалци - нападателят Ортадо и халфът Серхиньо. Само можем да гадаем колко са добри, за да се забият в Сандански. Въпреки, че нигериците там се справят добре, особенно Ододжи.

 

Гледам също и кви пари искат Левскки за звездите си. Домовчийски - 3 милиона евро, Коприваров - 2 милиона, Чиликов - половин милион. Общо 5,5 за тримата и като прибавим останалите играчи излиза, че по този ценоразпис Левски са имали селекция поне за 15-16 милиона евро през миналият сезон. И кво стана с Беверен... :P няма смисъл да коментираме нито цените, нито игрите им. :lol:

И още една новина "супер звездата" Емерсон искал $500 000 годишна заплата от ЦСКА. :lol: :lol:

Въобще в българския футбол нищо ново - пране на пари, големи таланти, световни звезди и 2 или 3 предварителен кръг в Шампионската лига. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тези двамата португалци са от младежката школа на Порто и преподлагам 100% ще са по-добри от наш'те мързели.

 

Диуф подписа договор с Болтън, след като беше под наем от Ливърпул. Цената и продължителноста обаче още не са ясни.

Link to comment
Share on other sites

левски са живи ташаци и винаги са били... от там да излезне играч към европа е супер невъзможно.пращат всички в турция искат цифри с който в европа може да купиш доказани играчи....както преди няколко години искаша 20милиона долара за гонзо ! хаха.. явно от управата живеят в друг свят...

Link to comment
Share on other sites

левски са живи ташаци и винаги са били... от там да излезне играч към европа е супер невъзможно.пращат всички в турция искат цифри с който в европа може да купиш доказани играчи....както преди няколко години искаша 20милиона долара за гонзо ! хаха.. явно от управата живеят в друг свят...

 

По-полека с обидите ;) Иначе съм съгласен,че водят лоша трансферна политика :)

Най-новата новина е:

'Испанският Атлетико (Мадрид) е изпратил оферта до ръководството на Байер (Леверкузен) за българския нападател Димитър Бербатов, съобщи радио "Гонг".

 

Новината беше потвърдена и от мениджъра на играча Емил Данчев, който вчера е получил обаждане от шефовете на "дюшекчиите" и е бил уведомен за намеренията на клуба.

 

Очаква се до няколко дни Атлетико (М) да започне преговори с немските си колеги за трансфера на национала.

 

Според Данчев, техническият директор на испанците Тони Муньос е oт началото на седмицата в Германия, за да разговаря лично с представители на Байер и Волфсбург.

 

Това означава, че испанският тим не се отказва и от привличането на Мартин Петров и действително смята да започне новия сезон с двама българи в атаката си.'

 

Дано да стане това!Митко и Марто в един отбор....ще бъде страхотно :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз пък разбрах, че Атл. Мадрид нямат квота за чужденци повече :). Пък и Торес не е сигурно дали ще се задържи в клуба тази година.

 

Рикардо преминава от Юнайтед в Осасуна на свободен трансфер, като договора е за 2 години.

Напдателят на Оксер, Калу ще подпише 4 год. договор с ПСЖ след броени дни.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък разбрах, че Атл. Мадрид нямат квота за чужденци повече :). Пък и Торес не е сигурно дали ще се задържи в клуба тази година.

И аз се съмнявам за се осъществи нападатерно трио между Мартин Петров, Бербатов и Фернандо Торес. Не мога да си представя как ще изглеждат Атлетико с Торес и Бербатов един до друг. Че са супер нападатели - супер са си, но са малко еднотипни. Според мен е по-вероятно да продадат Торес, за да вземат Бербо. Пък и заплатите на двамата трудно ще се плащат... Дано Мартин да премине в Атлетико! Той се разви много в последните две години и го заслужава.

Link to comment
Share on other sites

не мисля че на атлетико им трябват едновременно торес и бербатов

според вариантите са 3

1-мартин петров и торес

2 бербатов и торес (в една от статиите пишеше че атлетико се насочват към бербатов поради високата цена на петров което означава че ако ще зимат някой то ще е само един а не и двамата :)

3 мартин и бербатов (торес трябва да бъде продаден)

 

HBK за кое по-полека ? нито съм излъгал нито нищо...така си е така ще е докато тея глупаци управляват отбора и мислят само как да си перат парите а не мислят за играчите...

къде мислите ще играе и чиликов ? :) вариантите разбира се са франция и испания... според мен ще е русия или турция :) (е според мен това са първенства с много класи над нашето ;))

Link to comment
Share on other sites

@Slain,аз даже се чудя дали ще продадат Чиликов.. ;)

Пропадна трансферът на Емерсон в ЦСКА, играчът на Еспаньол идва в събота

 

Окончателно стана ясно, че преговорите за трансфер на бразилеца Емерсон в ЦСКА пропаднали и той няма да премине в редиците на шампионите, предаде радио "Спорт".

 

Причините за това са високите финансови претенции, предявени от двамата му мениджъри пред ръководството на "армейците".

 

Близо час са разговаряли двете страни и в крайна сметка не са постигнали договорка.

 

От ръководството на ЦСКА изтъкнаха като причина още и фактът, че Емерсон не е играл през последните шест месеца.

 

Случаят с него не е като този с Беноа Кое, тъй като французинът все пак е поддържал форма с италианския Интер, а "кариоката" и това не е правел

Коце Хазуров подписа с Литекс за 4+1 години

 

Централният нападател Костадин Хазуров Бложи подписа си под договор за 4+1 години с ловешкия Литекс, съобщи радио "Спорт".

 

Така младият футболист ще бъде в един отбор със своя братовчед Борислав Хазуров.

 

Трансферът на Костадин в тима от града на люляците е част от сделката между "червени" и "оржаневи" за мароканския национал Мурад Хидиуед.

 

Хазуров е талантлив футболист,дано да се развие в Литекс :) Там ще има възможността да играе под ръководството на Л.Петрович,така че може да научи много :) За мен обаче този трансфер е грешка..просто не си заслужава един млад,талантлив футболист да бъде разменян(+ доплащане за Хидиуед ) за 30-годишен мароканец(който мен не ме впечатлява с нищо).Все пак,ръководството на ЦСКА си знае :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...