Jump to content
BulForum.com

Футболни трансфери


sincity

Recommended Posts

къде мислите ще играе и чиликов ? :) вариантите разбира се са франция и испания... според мен ще е русия или турция :) (е според мен това са първенства с много класи над нашето ;))

Забравяш един вариант за Чиликов - ЦСКА! Като се замислиш, че не е толкова невъзможно:

1.Чиликов не може да вкарва дузпи - ще пасне на отбора :P

2.Феновете на Левски и без това го мразят.

3.Иска да е титуляр, а ЦСКА търсят таран, освен това е приятел на Сакалиев.

4.Опитен е и както би казал Орманджиев - той е 7-8 години по-млад от Кое.

 

За мен обаче този трансфер е грешка..просто не си заслужава един млад,талантлив футболист да бъде разменян(+ доплащане за Хидиуед ) за 30-годишен мароканец(който мен не ме впечатлява с нищо).Все пак,ръководството на ЦСКА си знае :)

Напълно съм съгласен. Йешич просто него хареса, а изглежда, че сърбина се е ориентирал към по-опитни играчи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Едва ли ще Чиликов ще иде в ЦСКА...просто не ми се вярва,по-вероятно е и той да се присъедини към Литекс :) Аз съм фен на Левски и не го мразя-просто ме дразни,че пропусна една МНОГО важна дузпа срещу Динамо Киев,и се покри при изпълнението на дузпите срещу Щурм ;)

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали сте го писали,но капитана на Аякс Ван Дер Ваарт е вече играч на Хамбургер

 

 

Ами като не знаеш, дали сме го писали, какво направи, за да разбереш? Писали сме го...

Освен това е писано преди много страници => трансверът не е от най-новите ;).

Link to comment
Share on other sites

Джовани Трапатони е новият треньор на Щутгарт

 

Италианецът Джовани Трапатони е новият треньор на Щутгарт, съобщи немската преса. Той заема поста на уволнения преди около две седмици Матиас Замер.

 

Специалистът е подписал договор за една година с "швабите". Припомняме, че бившият селекционер на "Скуадра Адзура" изведе бившия си тим Бенфика до титлата в Португалия след 11-годишна пауза.

 

Любопитно е, че Трапатони напусна португалците, заради неотложни ангажименти в родината си.

 

Сега обаче той ще работи в Германия, с което слага сериозна въпросителна пред мотивите за решението си да подаде оставка като наставник на Бенфика.

 

Спряган за поста беше и бившият капитан на националния ни отбор Красимир Балъков, който преди кандидатурата на Трапатони бе сочен от пресата като фаворит за поста.

Link to comment
Share on other sites

Честито им остаряло дърво

 

Че е стар,стар е.Обаче е нужен ;) Играч с огромен опит,който може да научи младите на някои неща :) .А като стана въпрос за старо-как е Коцето Видолов? ;)

Link to comment
Share on other sites

Дам,знам ;)

 

Санти Ескеро вече официално е футболист на Барселона

 

Нападателят Санти Ескеро финализира трансфера си от Атлетик (Билбао) в шампиона на Испания Барселона, след като днес премина успешно медицинските прегледи.

 

Ескеро идва на "Ноу Камп" като свободен агент. Той подписа тригодишен договор с каталунците, който влиза в сила на 1 юли.

 

Нападателят ще носи номер "14" и дефакто е второто ново попълнение в клуба след Марк ван Бомел от ПСВ Айндховен.

 

 

[/b]И трансферът на Хлеб в Арсенал пред провал

 

Трансферът на полузащитника на Щутгарт Александър Хлеб в Арсенал може и да се провали, съобщава английската преса.

 

Ръководството на швабите отново промени исканата за беларусина цена и тя вече достига 11 милиона паунда.

 

Първоначално двата клуба се бяха споразумели за 9 милиона, но от Щутгарт отново промениха уговорката.

 

Иначе самият играч вече уговори личните си условия с "топчиите", като още преди седмица премина успешно медицински тестове на "Хайбъри" и се чакаше само споразумението между двата клуба.

 

Милан Барош остава в Ливърпул

 

 

Чешкият национален нападател Милан Барош реши да остане в тима на Ливърпул, съобщи "Ройтерс".

 

Той мотивира решението си с желанието си да помогне на "червените" за защитата на титлата им от турнира на Шампионската лига.

 

Припомняме, че футболистът вече отхвърли офертата на френския шампион Лион, който се води от бившия му наставник Жерар Улие. Именно французинът навремето привлече Барош на "Анфийлд".

 

Ливърпул освободи Маурисио Пелегрино

 

Аржентинският защитник Маурисио Пелегрино бе освободен от европейския клубен шампион Ливърпул, съобщиха от клуба.

 

Както е известно, 33-годишният централен бранител бе привлечен от мениджъра Рафа Бенитес от Валенсия преди шест месеца.

 

Той обаче така и не успя да се наложи при "червените" и изигра само 12 мача във Висшата лига на Англия.

 

Пелегрино не взе участие в триумфа на Ливърпул в Шампионската лига, тъй като нямаше право заради мачове с Валенсия в лигата в началото на сезона.

 

Бранителят Георги Марков разтрогна с Левски

 

Ветеранът Георги Марков е прекратил договора си с Левски по взаимно съгласие, съобщи радио "Гонг". Ветеранът, който преди година дойде от Локомотив (Сф), не попада в списъка на нужните на "сините" играчи.

 

Беноа Педрети отиде в Лион

 

Полузащитникът Беноа Педрети премина в Лион. 27-годишният френски национал игра през последния сезон в Марсилия. Трансферната сума е в размер на €7 млн. Договорът е за четири години. Лион стана шампион на Франция за 2004/2005

Link to comment
Share on other sites

Фъргюсън е предложил 7 млн. паунда за Дженас и така се включва в наддаването. Ясно е, че човека си търси халфове, но ми се щеше Жуниньо да е на негово място...

Link to comment
Share on other sites

Младият френски национал Беноа Педрети преминава от Марсилия в шампиона Лион след дълги преговори! Той е първото ново попълнение на треньора Жерар Улие!

Link to comment
Share on other sites

ей така си чета и изведнъж - Улие треньор на Лион! :angry1

язък за хубавия отбор! сори за офтопика, ама не издържах!

Link to comment
Share on other sites

Хлафът на Милан, Кристиано Броки се присъедни към Фиорентина под наем.

Link to comment
Share on other sites

Хановер , където ще се съзтезава и Чавдар-чо, са купили Бърдайч от Леверкузен (не съм сигурен) и някакъв си Бобич със свободен трансвер. Незнам сумата в 1-вия трансвер

Link to comment
Share on other sites

Хлафът на Милан, Кристиано Броки се присъедни към Фиорентина под наем.

Това е добре, Фиорентинци трябва да се засилят малко, ако искат поне зона УЕФА.

Има слухове, за Ван Дер Мейде -> Фиорентина, но нищо не е сигурно...

Link to comment
Share on other sites

Луиш Фиго подписва с Валенсия до няколко дни

 

Португалският полузащитник на вицешампиона в Примера дивисион Реал Мадрид - Луиш Фиго, се разбра с Валенсия за трансфера си.

 

Халфът на Реал Мадрид се бе разбрал с треньора на "кралския" клуб Вандерлей Люксембурго и с президента Флотентино Перес още преди 6 месеца, че ще може да напусне тима, ако се намери купувач, който да брои сумата от 6 млн. евро.

 

Спортният директор на Валенсия Хавиер Субирац обяви, че клубът се е разбрал с Реал за сумата. Трансферът ще стане факт през следващите няколко дни.

 

Фиго е първият "галактически", който напуска "белия балет". Доста имента се коментират в Испания за негов заместник, като сред тях най-често се споменават тези на Тиери Анри и Стивън Джерард.

Link to comment
Share on other sites

Хановер , където ще се съзтезава и Чавдар-чо, са купили Бърдайч от Леверкузен (не съм сигурен) и някакъв си Бобич със свободен трансвер. Незнам сумата в 1-вия трансвер

 

Фреди Бобич ?

Link to comment
Share on other sites

Здравко Лазаров преминава в шампиона на ОАЕ Ал Аин

 

Националът Здравко Лазаров преминава в шампиона на ОАЕ Ал Аин , съобщи радио Гонг. Той напуска турския Газиантепспор. “Ходих на преговори там, хареса ми всичко. Тимът играе в Шампионска лига на Азия. Целят да спечелят лигата. Отивам да подпиша. Всичко е договорено. Треньорът е германец, който е работил и в Турция. Помощник е българинът Данчо Христов”, обясни Електричката и допълни, че в отбора има двама чужденци и той ще бъде третият. “Добре е, малко е топло, но ще свикна. Ще получавам двойно повече от Турция. Не знам дали ще ме вика Христо Стоичков в националния отбор. Аз продължавам да тренирам и да поддържам формата си”, заключи националът

 

 

Байерн (Мюнхен) потвърди за новия договор на Зе Роберто

 

Полузащитникът на Байерн (Мюнхен) Зе Роберто ще продължи контракта си с клуба за още един сезон, съобщиха официално от баварския гранд. По този начин се слага край на всички спекулации относно бъдеще на бразилеца. Новият договор на Зе Роберто ще е за една година и се очаква да бъде подписан в близките дни. Сериозен интерес към играча проявяваха Атлетико (Мадрид) и Рома.

Link to comment
Share on other sites

Луиш Фиго подписва с Валенсия до няколко дни

 

Португалският полузащитник на вицешампиона в Примера дивисион Реал Мадрид - Луиш Фиго, се разбра с Валенсия за трансфера си.

Фиго е първият "галактически", който напуска "белия балет". Доста имента се коментират в Испания за негов заместник, като сред тях най-често се споменават тези на Тиери Анри и Стивън Джерард.

Супер за Фиго, но какво имаш предвид с това, че Тиери Анри и Стивън Джерард се спрягат като негови заместници :confused те въобще нямат нищо общо с неговия стил на игра и функции на терена. виж Хоакин от Бетис може да го замести.

 

Парк Джи Сун от ПСВ в Манчестър Юнайтед за 4 години срещу 7 млн.паунда

Бернд Шустер стана треньор на Хетафе

Да видим след провала си в леванте какво ще направи в изненадата поне за мен Хетафе. За Парк Джи Сун - супер покупка :punk

 

А за Лазаров това трябва да е краят на периода му в нац-а. аз лично него харесвах, защото е възрастен и така и не сработи с ключовите играчи. Единственото, с което го запомних е голът му срещу Камерун и едно падане в наказателното срещу Дания на европейското, за което можеше да се свири дузпа, но уви... :cry

 

Добавям една новина:

Порто привлече бразилеца Андерсон Оливейра. Южноамериканецът е само на 17 години и идва от Гремио.

и още една

Валенсия. Холандският нападател Патрик Клуйверт вече е играч на Валенсия, след като успешно премина медицинските прегледи. Той ще бъде представен официално на 27 юни. Футболистът, който миналия сезон игра в Нюкасъл, подписа тригодишен договор. 28-годишният холандски голмайстор трябваше да финализира трансфера си в началото на месеца, но тогава се оказа, че има травма. Сега всичко е наред и той ще носи екипа на Валенсия през следващия сезон.
Link to comment
Share on other sites

Супер за Фиго, но какво имаш предвид с това, че Тиери Анри и Стивън Джерард се спрягат като негови заместници  :confused те въобще нямат нищо общо с неговия стил на игра и функции на терена. виж Хоакин от Бетис може да го замести.

Да видим след провала си в леванте какво ще направи в изненадата поне за мен Хетафе. За Парк Джи Сун - супер покупка  :punk

 

Аз нямам нищо предвид,просто копирах направо новината от сайт-а :)

Добре е,че Клуйверт премина във Валенсия,стара слабост ми е :) Със сигурност ще се справи по-добре от Ди Вайо :)

Link to comment
Share on other sites

!UP

Трансферно лято’05 в Серия “А”

 

 

Независимо, че последният участник в Серия "А" още не е известен, повечето от отборите в калчото започнаха с привличането на нови футболисти и освобождаването на тези, на които няма да разчитат в предстоящия сезон. Най-дейни в "меркатото" до този момент са отборите на Рома и Удинезе.

 

 

 

Каляри

Треньор:

Нови:

Напускащи: Алварес (Национал), Брамбила (изтичащ договор), Делнево (изтичащ договор), Йецо (изтичащ договор)

 

Киево

Треньор:

Нови: Бова (Имолезе)

Напускащи: Маркеджани (изтичащ договор)

 

Емполи

Треньор: Сома (остава)

Нови: Асколи (Катандзаро)

Напускащи: Роки (Лацио)

 

Фиорентина

Треньор: Прандели (нов)

Нови: Донадел (Милан), Броки (Милан)

Напускащи: Дели Кари (изтичащ договор), Ди Ливио (изтичащ договор)

 

Дженоа

Треньор:

Нови: Маркович (Цървена Звезда), Лавеци (Естудиантес)

Напускащи:

 

Интер

Треньор: Манчини (остава)

Нови: Жулио Сезар (Фламенго)

Напускащи:

 

Ювентус

Треньор: Капело (остава)

Нови: Джаникеда (Лацио), Р. Ковач (Байерн М)

Напускащи: Капо (Монако)

 

Лацио

Треньор: Делио Роси (нов)

Нови: Фирмани (Катания), Роки (Емполи)

Напускащи: Джаникеда (Ювентус), Коуто (Динамо М)

 

Лече

Треньор: Грегучи (нов)

Нови: Пекорари (Триестина)

Напускащи:

 

Ливорно

Треньор: Донадони (остава)

Нови: Джинестра (Вис Пезаро)

Напускащи: Видигал (Удинезе), Граусо (изтичащ договор)

 

Месина

Треньор: Мути (остава)

Нови: Калиони (Аталанта)

Напускащи: Аморузо (изтичащ договор), Елефтеропулос (изтичащ договор), Кучиали (изтичащ договор)

 

Милан

Треньор: Анчелоти (остава)

Нови: Фогел (ПСВ Айнтховен), Янкуловски (Удинезе)

Напускащи: Донадел (Фиорентина), Броки (Фиорентина)

 

Палермо

Треньор: Дел Нери (нов)

Нови:

Напускащи: Дзаули (Сампдория)

 

Парма

Треньор:

Нови:

Напускащи:

 

Реджина

Треньор: Мацари (остава)

Нови:

Напускащи:

 

Рома

Треньор:

Нови: Тадеи (Сиена), Куфур (Байерн М), Нонда (Монако)

Напускащи:

 

Сампдория

Треньор: Новелино (остава)

Нови: Дзаули (Палермо)

Напускащи:

 

Сиена

Треньор: Де Канио (остава)

Нови: Бакини (свободен трансфер)

Напускащи: Тадеи (Рома), Манингер (Залцбург)

 

Удинезе

Треньор:

Нови: Барето (Тревизо), Видигал (Ливорно), Д’Агостино (Тревизо), Кандела (Болтън)

Напускащи: Янкуловски (Милан)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...