Jump to content
BulForum.com

Футболни трансфери


sincity

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Ами аз пиша сигурна информация - Раул преговаря. Мисля си, че това си е доста сериозен трансфер и може да се казват переодично подробносите околко подобни.

Link to comment
Share on other sites

Абе това, дето го пише в Sun винаги е предпоследно. Даже и да ти кажат, че е играл за отбора, пак трябва да се усъмниш. Не се заяждам. Просто гледам да се придържаме към някаква схема в темата, щото слуховете ни засипват всеки ден, а трансферите, които се осъществяват от тях, са около 2% сигурно. И не знам, дали има смисъл да ги обсъждаме. А и topicstarter-ът определи в началото, че говорим само за сигурни и завършени трансфери. Затова...

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се вижда логично Раул да се премести. и без това в Реал не играе напоследък и не го пускат горкия, апък той е толкова добър играч....

Link to comment
Share on other sites

тоя Парк не беше ли нападател? за какво са им още нападатели на Юнайтед? според мен трябва да намери някой опитен, който да замести Кийн.

Ми той Фергюсън обича да се обгражда с нападатели... ;) За замесник на Кийн е хвърлил око на Джерард или Гатузо...

Link to comment
Share on other sites

Явно Коул наистина ще напусне Арсенал. Бъдещето на Люнгберг също не е ясно. Раул пък вече преговаря с Ливърпул за трансфер. Есиен е съгласен за трансфера си в Челси.

Няма смисъл да коментираме кой с кого преговаря! Нека да говорим,след като трансферът вече е факт, а не преди него! Иначе ще стане много клюкарско изпълнение.Няма смисъл.
Link to comment
Share on other sites

Вратарят Едвин ван дер Саар подписа с Манчестър Юнайтед

 

'Вратарят на холандския национален отбор Едвин ван дер Саар подписа двегодишен договор с Манчестър Юнайтед. До момента той бе играч на Фулъм. Ван дер Саар трябва да премине медицински прегледи веднага след завръщането си от Холандия. Снощи той игра в световната квалификация с Румъния, която неговия отбор спечели с 2:0.'

Link to comment
Share on other sites

Вратарят Едвин ван дер Саар подписа с Манчестър Юнайтед

много добра покупка ;) едно време ме кефеше като играеше в Ювентус но от тогава не съм го наблюдавал

Link to comment
Share on other sites

Изненандаща новина! Малко е възрастен, но пък е отличен вратар. Аз се изненадах и преди няколко години, когато премина от Ювентус във Фулъм.

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм изненадан! На Ман.Ю. им трябваше опитен вратар! Договорът му е само за 2 години,заради възрастта му! Ван дер Сар се ползва с много добра репутация в Англия, а Фулъм не могат да му плащат огромната му заплата! Той им е най-скъпият играч и те не могат да си позволят вече. Напусна Юве,заради Буфон преди години! Логичен трансфер за мен.

 

Edit: Чавдар Янков премина в Хановер официално. Желая късмет на момчето.

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм изненадан! На Ман.Ю. им трябваше опитен вратар! Договорът му е само за 2 години,заради възрастта му! Ван дер Сар се ползва с много добра репутация в Англия, а Фулъм не могат да му плащат огромната му заплата! Той им е най-скъпият играч и те не могат да си позволят вече. Напусна Юве,заради Буфон преди години! Логичен трансфер за мен.

 

Добър траснфер за Юнайтед . Ван дер Саар е един от любимите ми вратари и мисля , че пази отлично ! Плюс това е много опитен и е с дълга кариера ;) .

Link to comment
Share on other sites

Славия преотстъпи Чавдар Янков на Хановер

'Националът Чавдар Янков ще играе през следващия сезон в германския Хановер. Той е преотстъпен за една година от Славия на тима от Бундеслигата. Новината съобщи в предаването "Неделен стадион" на БНТ Лъчезар Танев. Той не пожела да уточни финансовите параметри на сделката. "Нека това направят от Славия. Ще кажа само, че сумата за периода на преотстъпване за клуба и футболиста е общо 1 милион евро", заяви Танев. "Чавдар Янков е един от най-добрите играчи в България и се радвам, че той ще играе при нас. Надяваме се Янков да израстне през следващия сезон и да направи име в Европа", заяви мениджърът на Хановер Иля Кенцих.'

 

Една добра новина,дано да се опази от контузии и да му дават шанс за изява.Може спокойно да стане играч от европейска величина :) Пожелавам му успех

Link to comment
Share on other sites

лол...новината за Чавдар Янков е малко шокираща след като вчера се писа че Хановер са се отказали от него след слабия мач...

все пак е добра новина :) за всеки наш футболист е най-добре колкото се може по-бързо да излезе от смешното ни първенство

Link to comment
Share on other sites

Не е точно за каквото говорим, но смятам, че си го е заслужил...да го споменем поне. След легендарна кариера от 43 (или 44 не съм сигурен) година начело на Оксер Ги Ру се пенсионира. Пожелавам му сладка ваканция. Заслужи си я.

 

Голмайсторът на шведското първенство Маркус Розенберг отива в Аякс за 3,35 милиона паунда.

 

Определено трансферът на ван дер Сар ме изненада честно казано. Кариерата му тръгна надолу още след заминаването му от Аякс, което беше бая отдавна. Въпреки това смятам, че през всичките тия години беше отличен вратар и с опитът му вече може да се окаже добро попълнение. Поне се надявам...

Link to comment
Share on other sites

Радвам се за Чавдар Янков. Хановер определено е слаб отбор, но все пак играе в Бундеслигата. Това за Маркус Розенберг беше очаквано.

Link to comment
Share on other sites

Радвам се за Чавдар Янков. Хановер определено е слаб отбор, но все пак играе в Бундеслигата. Това за Маркус Розенберг беше очаквано.

От пето място в А група - към 10-то в Бундеслигата...това си е доста голям скок :)

 

EDIT: обърках мястото, сори, глупава грешка :music

Link to comment
Share on other sites

Според мен ... Фергюсън ще използва ван Дер Сард освен да пази вратата (:)) , и да обучи младия Хауърд в който има потенциал, но няма опит. така .. Фергюсън ще има добър вратар докато Ван Дер Сар се пенсионира и после ще има млад вратар със знанията на Ван Дер Сар :) поне това са мой предположения.

Link to comment
Share on other sites

Една новина, която едва ли ще заинтересува някого, но все пак:

Ламберто Дзаули премина от Палермо в Сампдория - договорът е за една година.

 

И една не особенно сигурна новина - "Нападателят на Щутгарт и германския национален отбор Кевин Курани се съгласи на трансфер в тима на Шалке, разкрива вестник “Кикер”."

 

Колкото до Ван дер Саар - Буфон в момента е много по-добър, но Манчестър за този сезон разполагат с малко средства (за тяхния стандард).

Link to comment
Share on other sites

за мен Ван дер Саар е пълна риба никога не е бил сред най-добрите играчи на поста си напоследък май е по-стабилен но то пък след 100 години стаж оставаше и да не стане по-добър а иначе за Курани в Шалке според мен кофти действие на Курани Шалке в Европа нищо няма да направят трябваше да си намери по-добър отбор не е лош футболист

Link to comment
Share on other sites

Робърт Дъглас премина в Лестър

'Вратарят на Селтик и шотландския национален отбор – Робърт Дъглас, премина в английския Лестър, информира официалният сайт на УЕФА. 33-годишният вече бившият съотборник на Стилиян Петров подписа 3-годишен договор с втородивизионния английски клуб, начело на който е неговия сънародник Крейг Ливайн. “Той постигна всичко в Шотландия, а сега иска предизвикателство в Англия. Радвам се, че ще играе в моят отбор”, заяви Ливайн.'

Link to comment
Share on other sites

Браво, браво, добър трансфер. Дано АЗ тази година не се издънят като миналия сезон в който имаха шанс за място в ШЛ и бяха на крачка от финала за УЕФА. Накрая останаха с пръст в уста.

Link to comment
Share on other sites

Успех на Чавдар Янков

Другата покупка която видях бе на Ман Юнайтед Според мен опита на Ван дер Сар ще си каже думата Мен той много ме кефеше в периода когато беше в Юве

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...