Jump to content
BulForum.com

Футболни трансфери


sincity

Recommended Posts

Ван дер Сар вече официално е играч на Манчестър Юнайтед. И малко новини около трансферите на същия отбор - Парк вероятно ще подпише с Юнайтед, тъй като вече самия той е изявил желание. Също така Юнайтед ще гони подписа на Оуен.

Жерард Улие е новия треньор на Лион.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply
Ван дер Сар вече официално е играч на Манчестър Юнайтед. И малко новини около трансферите на същия отбор - Парк вероятно ще подпише с Юнайтед, тъй като вече самия той е изявил желание. Също така Юнайтед ще гони подписа на Оуен.

 

Йеееееееееее. Go Go Go Оwen. но той няма ли още договор с Реал?

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво има и какво няма, но е в трансферната листа на Реал :).

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво има и какво няма, но е в трансферната листа на Реал :).

 

Верно? е дано Манчестър го вземат тогава, макар че незнам за какво им е?? той е нападател, а те си имат 2-ма вече. освен пак резерва да го сложат. горкото момче, а е такъв добър футболист. тея Реал му разбиха кариерата.

Link to comment
Share on other sites

Глейзър е доста стиснат и Манчестър имат много нападатели. За мен това с трансфера на Оуен са само спекулации. Виж халфове е по-вероянто да купят, защото Гигс, Кийн и Скоулс остаряха вече, а няма кой да ги замени.

 

Левият защитник на Атлетик (Б) Асиер дел Орно ще премине в Челси, съобщи личният му агент Хокин Барсена пред испанския вестник “Марка”, цитиран от Би Би Си. За трансфера Челси ще плати 12 лири (16 млн. евро). 24-годишният испанец ще смени френския национал Вилям Гала, който изпадна в немилост след идването на новия треньор Жозе Моуриньо. Барсена потвърди, че Челси ще привлече грузинеца Каха Каладзе от Милан, който играе на същия пост

Link to comment
Share on other sites

Бившият треньор на Удинезе Лучано Спалети ще бъде новият треньор на Рома. Вечните врагове от Лацио пък назначиха за наставник Делио Роси от Аталанта!

Асиер дел Орно е 90% в Челси за сумата от 16 млн евро.

Зденек Земан напусна Лече след един отличен сезон за отбора!

Link to comment
Share on other sites

Дааааа..... аз даже бях чел, че вече е подписал с Ювентус, но вчера и аз прочетох, че отивал в Рома  :confused Странна работа.

 

ами от медицинския щаб на Ювентус не са го хареасали и затова не е подписал

Link to comment
Share on other sites

Красимир Балъков е новият треньор на Щутгарт

повече тук

Информацията не е сигурна. В сайта на Щутгард не пише нищо по въпроса (за сега).

 

ами от медицинския щаб на Ювентус не са го хареасали и затова не е подписал

А бе аз се чудя това да не е някакъв ход от страна на Ювентус, за да прибере Касано. Знам, че се интересуват от него, а и Капело го познава добре. Чух, че Ювето предлагат Муту и 15 милиона евро за Касано, може и Нонда да е част от тази врътка...

Link to comment
Share on other sites

Верно? е дано Манчестър го вземат тогава, макар че незнам за какво им е?? той е нападател, а те си имат 2-ма вече. освен пак резерва да го сложат. горкото момче, а е такъв добър футболист. тея Реал му разбиха кариерата.

4ма

смит,саха,рууни и рууд...най доброто нападение в света си е тва за мен.в юнайтед винаги са играели супер нападатели,няма да забравя анди коул и дуайт йорк.а относно оуен дано да дойде шото се разбират перфектно с рууни

Link to comment
Share on other sites

4ма

смит,саха,рууни и рууд...най доброто нападение в света си е тва за мен.в юнайтед винаги са играели супер нападатели,няма да забравя анди коул и дуайт йорк.а относно оуен дано да дойде шото се разбират перфектно с рууни

 

Имах предвид двама титуляри. не включвах резервите, макар че и Саха не е лош футболист. Ще видим..

Link to comment
Share on other sites

Oрманджиев по Нова тв : "Мурат Хидиуед е почти 100% сигурен за ЦСКА. Остава да мине медицински и да подпишем договора! Чакаме аржентинец от Депортиво другата седмица и още 4-5 футболисти на проби! Има и известни имена, сред които 33 годишният бивш бразилски национал Емерсон!"

Тодор Янчев ще играе във втора Бундеслига, а шансовете за трансфер на Христо Янев са около 60 %.

Link to comment
Share on other sites

Това Емерсон който играе в Ювентус ли е :confused

Не, естествено! Друг е! Сега играе в бразилското първенство - бивш играч на Депортиво! С плитки беше преди си спомням! Абе,пенсионер!

Лоран Робер преминава от Нюкясъл в Болтън!

Някой знае е ли дали трансферът на Нихат в ЦСКА Москва е финализиран,за да го добавя в първия пост?

Link to comment
Share on other sites

Шерингам подписва за още една година с Уест Хям.

 

И нещо интересно - Реал М. предлагат 10 млн. паунда + Майкъл Оуен за Кристиано Роналдо. Според мен Юнайтед ще направят грешка ако се съгласят с офертата. На Алекс не му трябва да трупа нападатели за сметка на халфове.

Link to comment
Share on other sites

Една добра(за мен) новина:

'Шави остава в Барселона до 2010

Полузащитникът на Барселона Шави подписа нов договор с клуба. Новият контракт на халфа е до 2010 г., а заплатата, която ще получава е два пъти по-висока от досегашната. Минималната сума, за която Барселона може да се раздели с 25-годишния футболист, е фиксирана на 35 милиона евро. По време на изтеклия сезон в Примера Дивисион към Шави интерес прояви Челси, но от каталунците категорично заявиха, че той фигурира в бъдещите планове на наставника Франк Рийкард и няма да се разделят с играча.'

 

Шави е ключов играч,направи страхотен сезон.Радвам се,че ще остане в Барселона :)

Относно Ман Ю-не вярвам,че Фърги ще се съгласи на подобна оферта.Съвсем наскоро той заяви,че Роналдо и Рууни са бъдещето на Ман Ю ;)

Link to comment
Share on other sites

Шерингам подписва за още една година с Уест Хям.

 

И нещо интересно - Реал М. предлагат 10 млн. паунда + Майкъл Оуен за Кристиано Роналдо. Според мен Юнайтед ще направят грешка ако се съгласят с офертата. На Алекс не му трябва да трупа нападатели за сметка на халфове.

 

100% няма да се съгласи. той е намерил този футболист и го сравнява с Гигс. ако е като Гигс, то К.Ронално наистина ще стане бъдещето на Манчестър.

 

Реал нещо почнаха много да си угаждат. Все на готово. нито една звезда не е тръгнала от там. само готови футболисти взимат и в повечето случаи нищо не правят.

Link to comment
Share on other sites

Кевин Кураний от Щутгарт подписа с Шалке 04 до 2010, но не знам дали е свободен трансфер.

Link to comment
Share on other sites

Ланс се подсили с талант от Тунис

'Френският Ланс привлече тунизийския талант Исан Жомаа за 1,5 млн. евро от местния Есперанс, предаде официалният сайт на УЕФА. 21-годишният офанзивен халф подписа договор за пет години. Това е първото ново попълнение за треньора на Ланс – Франсис Жиьо. Жомаа записа 30 мача с Есперанс през този сезон, в които вкара пет гола. Той попада и в полезрението на националния селекционер на Тунис Роже Льомер'

Link to comment
Share on other sites

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов потвърди пред Радио "Гонг" трансфера на сръбския халф Велимир Иванович в ЦСКА. "По принцип сме се разбрали с тяхното ръководство и може да считаме продажбата на Иванович за сигурна", заяви Стефанов.

Дааа ЦСКА се стяга за Европа, но с Хидиует и Иванович... както и с още половин дузина "световно известни звезди" и пенсионери едва ли ще се получи нещо.

 

EDIT:Сега видях още един нов трансфер - Л.Любенов от Левски в ЦСКА.

Link to comment
Share on other sites

Димитър Иванков в Кайзериспор

'Вратарят на носителя на Купата на България Левски и националния отбор по футбол - Димитър Иванков от вторник ще е футболист на турския Кайзериспор, съобщи радио "Спорт".

Изпълнителният директор на Левски по финансовите въпроси Константин Баждеков в момента бил в Турция, където участвал във финализирането на контракта. Очаква се Иванков да подпише договора утре (вторник), като след това ще бъде и официално представен пред медиите.

'

Владимир Шмицер ще продължи кариерата си в Бордо

Чешкият полузащитник на Ливърпул Владимир Шмицер ще продължи кариерата си във френския Бордо, съобщи мениджърът на играча.

 

Шмицер е преминал успешно медицинските прегледи и ще подпише договор за две години с Бордо.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...