Jump to content
BulForum.com

Футболни трансфери


sincity

Recommended Posts

Единствената ми молба към вас е да се постват само сигурните трансфери(когато футболистът е подписал вече с даден клуб), защото в противен случай темата ще се превърне в някаква клюкарница, което не е желателно никак.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Патрик Бергер- от Портсмут в Астън Вила

Марко ван Бомел-от ПСВ в Барселона

Якубу Айегбени : От Портсмут в Мидълзбро.

Филип Лаам-от Щутгарт в Байерн Мюнхен

Томас Хицлшпергер-от Астън Вила в Щутгарт

Пол Сталтери -От Вердер в Тотнъм

Теему Таинио - от Оксер в Тотнъм

Саймън Дейвис - От Тотнъм в Евертън -4м П

Санти Ескеро - От Билбао в Барселона

Йохан Фьогел -От ПСВ в Милан

Рой Керъл- освободен от Ман Ю.

Херард Лопес -От Барса в Монако

Марек Янкуловски-От Удинезе в Милан

Рафаел Ван дер Варт- от Аякс в Хамбург

Дарън Бент-От Ипсуич в Чарлтън за 3мПд

Патрик Клуиверт-Свободен трансфер във Валенсия

Родриго Тадей-От Сиена в Рома

Едвин Ван дер Сар-От Фулъм в Ман.Ю

Чавдар Янков-Славия - Хановер 96

Джулиано Джаникеда- Лацио-Ювентус

Роберт Ковач-Байерн М.-Ювентус

Марио Регейро- Сантандер-Валенсия

Сами Куфур - Байерн М. - Рома

Димитър Иванков -Левски-Кайзериспор

Лоран Робер-Нюкясъл- Портсмут

Кевин Курани -От Щутгарт в Шалке 7мл евро

Валериен Исмаел-Вердер - Байерн М.

Торстен Фрингс -Байер М. - Вердер

Скот Паркър- Челси - Нюкясъл 6.5 млн Пд

Пер Кролдруп-Удинезе- Евертън - 5мл Пд.

Джи -Сун-Парк - ПСВ-Ман.Ю -4млн Пд

Асиер дел Орно-Билбао - Челси- 8мл Пд

Майк Ханке-Шалке -Волфсбург

Давид Вийа - Сарагоса-Валенсия 12млн евро

Себастиан Фрей- Парма- Фиорентина

Александър Хлеб- Щутгарт-Арсенал

Джон Карю-Бешикташ-Лион

Матея Кежман - Челси -Атлетико Мадрид

Кристиан Виери - освободен от Интер

Андреа Карачолу- Бреша - Палермо

Мурат Хидиуад - Литекс - ЦСКА

Кристиан Виери - Интер - Милан

Kрейг Белами - от Нюкясъл в Блекбърн

Дарън Амброуз - Нюкясъл- Чарлтън

Мохамед Сисоко -Валенсия- Ливърпул 5млПд

Хосе Рейна -Виляреал - Ливърпул 9мл Евро

Емре Белозоглу - Интер - Нюкясъл

Алексей Смертин - Челси- Чарлтън

Патрик Виейра- Арсенал-Ювентус 20млЕвро

Лука Тони -Палермо - Фиорентина

Мартин Петров :excl: Волфсбург- Атлетико Мадрид 8.5 млЕвро

Луиш Фабиано- Порто-Севиля

Давид Писаро- Удинезе -Интер

Доменико Морфео- Парма-Интер

Оливие Капо-Ювентус- Монако

Шон Райт-Филипс -Манчестър Сити- Челси 21млнПд

Будевайн Зенден-Мидълзбро- Ливърпул

Сантяго Солари- Реал Мадрид-Интер

Йон Дал Томасон-Милан -Щутгарт

Алберто Джилардино Парма- Милан 27млн Евро

Стефан Апиа Ювентус- Фенербахче 8млн Евро

Луиш Фиго - Реал Мадрид - Интер

Валтер Самуел - Реал Мадрид - Интер

Дариус Васел- Астън Вила - Манчестър Сити

Питър Крауч - Саутхямптън - Ливърпул 7млн Пд

Едгар Давидс - Интер- Тотнъм

Йеспер Гронкяр - Атлетико М. - Щутгарт

Робиньо - Сантуш- Реал Мадрид

Жулио Баптища - Севиля - Реал Мадрид

Link to comment
Share on other sites

а може ли да коментираме трансферите :P

Eстествено, иначе ще е скучно:)

Продължавам с трансферите:

Фабиан Ернст - От Вердер в Шалке 04

Златан Байрамович - От Фрайбург в Шалке 04

Делрон Бъкли - От Арминия в Борусия Дортмунд

Вахид Хашемиян - От Байерн Мюнхен в Хановер 96

Патрик Клуиверт - Освободен от Нюкясъл

Бишенте Лизаразу - Преподписал с Байерн за още 1 година

Koщиня - От Порто в Динамо Москва

Маниш - От Порто в Динамо Москва

Отсега нататък ще ги добавям всички трансфери в първия ми пост с различни цветове:)

Link to comment
Share on other sites

Ето и първите трансфери от мен:

1.Патрик Бергер : От Портсмут в Астън Вила

2.Марко Ван Бомел : От ПСВ в Барселона

3.Якубу Айегбени : От Портсмут в Мидълзбро.

Ако знаете и трансферни суми, също ги поствайте!

 

1. не знам

2. свободен трансфер

3. 6.5 милиона (цените, които ще давам винаги ще са в паундове - за мен това е стандартът).

Link to comment
Share on other sites

sincity само ще те помоля редовно да едитваш първия пост и да подреждаш трансферите по държави и да са видими още в началото на поста, а надолу да стоят коментари по тях :)

Link to comment
Share on other sites

Абе site-ове за новини и трансфери има много, но човекът вика да ги обсъдим тук...

 

Е, само той ли да пише трансферите?

Link to comment
Share on other sites

sincity само ще те помоля редовно да едитваш първия пост и да подреждаш трансферите по държави и да са видими още в началото на поста, а надолу да стоят коментари по тях :)

OK, ще се опитам да едитвам редовно,ама не съм много често в нета. Все още няма много трансфери, щото не е отворен трансферния прозорец официално, но скоро очаквам засилена активност на пазара.

Как да ги добавям всички трансфери само в първия си пост, бе човек? Знаеш ли какъв чаршаф-пост ще се получи ? Става въпрос за много трансфери все пак:) Дай няква идея :huh:

Ще поствам само трансфери на сравнително по-известни играчи, но ако някой иска да коментира и други- нека го направи:) Всякакви коментари ще са добре, стига да са свързани с трансфери:)

Наистина сайтове за трансфери има много. Тази тема ще е само като някакво допълнение към тях и един вид обобщено помагало, а и най-вече за коментари по тях :)

@Georgi K Tия Мидълзбро са луди да дадат толкова пари за тва дърво Якубу според мен :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Якубу и за мен не е кой знае колко голям, но е факт, че където и да играе е основен голмайстор на клуба, което само по себе си говори за някакви умения. От друга страна за толкова пари можеха и по-добър да купят. Мое лично мнение е, че Ричард Крезуел примерно може да се купи и за 2 милиона спокойно и да върши поне същата работа...само дето моят любимец няма късмет и винаги ще си остане да играе в Чемпиъншип...

Link to comment
Share on other sites

Aз, като фен на Нюкясъл, се надявам този трансфер да е провал за Боро, но ще видим. Иначе, те имаха нужда от нападател, поради постоянните травми на Видука и Жоб.

Якубу е доста по-млад от Кресуел и това е голямо предимство, а пък и направи силни игри с Помпи. Кресуел ще играе в Премиършип, само ако Престън влезнат( стискам им палци).

Link to comment
Share on other sites

Младостта на Якубу наистина е голямо предимство, но и него си го харесват в Англия много. Принципно схемата е такава, че едни играчи са Премиършип играчи, а други - Чемпиъншип играчи. Веднъж почнат ли да те броят за едното от двете, няма мърдане... Това спира част от играчите, които могат поне да играят в борещите се да не изпаднат отбори от висшата лига. И също така докато не одъртеят на най-високо ниво играят други посредствени играчи... Системата разбира се си има и свойте добри страни...

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид който добавя сигурни трансфери в темата после sincity да едитва първия пост и да ги подрежда там. Но, наистина е по-добре поне най-главните трансфери да се правят, че иначе баааааааая дълъг пост ще е :)

Link to comment
Share on other sites

Чавдар Янков в ЦСКА, статията е от focus-sport.net, надявам се да не е блъф.

София. ЦСКА и Славия са подписали договор за трансфера на национала Чавдар Янков още в четвъртък, научи "7 дни спорт". Както е известно, халфът на белите е една от трансферите цели на Йешич. Сърбинът ще настоява докрай да привлече на Армията и големия си любимец Благой Георгиев. От Славия обаче поискали малка отсрочка. Белите ще изчакат мача с Хърватия, тъй като интерес към халфа проявяват няколко клуба от чужбина. Ако не пристигне оферта обаче, Георгиев ще премине в ЦСКА.
Link to comment
Share on other sites

Чавдар Янков в ЦСКА, статията е от focus-sport.net, надявам се да не е блъф.

Доста съмнителна ми се струва тая информация, но кой знае, може пък да се случи някой слънчев ден това лято:)
Link to comment
Share on other sites

Доста съмнителна ми се струва тая информация, но кой знае, може пък да се случи някой слънчев ден това лято:)

 

Може,може..нали ще взимат ШЛ тази година :bgrin: :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Abramovich li im tupche pari na Dinamo moskva za teq futbolisti?

Доколкото знам не е Абрамович, но то в Русия е пълно с някви нефтени милиардери. Абрамович спонсорира ЦСКА Москва.
Link to comment
Share on other sites

Една изненадваща за мен поне новинка...Рафаел ван ден Ваарт премина от Аякс в Хамбургер Шпорт Ферайн. Цената е 4, 800, 000 паунда, което е невъобразимо малко според мен за играч от неговия калибър...ама...

Link to comment
Share on other sites

Една изненадваща за мен поне новинка...Рафаел ван ден Ваарт премина от Аякс в Хамбургер Шпорт Ферайн. Цената е 4, 800, 000 паунда, което е невъобразимо малко според мен за играч от неговия калибър...ама...

Точно и аз за този трансфер преди малко четох. 7 милиона евро все пак не са малко пари, но аз очаквах да премине в по-голям отбор. Например Барселона - той е млад и все още не е разгърнал целия си потенциал.

Link to comment
Share on other sites

Абе можеха да вземат и двойна сума за него...съвсем реално. Само след една-две години немците ще вземат сигурно тройна...

Link to comment
Share on other sites

Едва ли. Ван дер Ваарт ми харесва как играе (в мачовете, които съм гледал, а те не са много) и ми се струва, че това е стъпка надолу за него. Съмнявам се след 2 сезона при това в Германия цената му да скочи до 20-22 милиона евро. Времето ще покаже...

 

ЕDIT: Нонда от следващия сезон ще играе в Ювентус. То тва не е много нова новина, но вече е официално потвърдена.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...