Jump to content
BulForum.com

Футболни трансфери


sincity

Recommended Posts

Ето това е една изненадваща новина за мен(просто Каладзе не ми допада като играч):

Грузинският национал Каха Каладзе преминава от Милан в Челси, съобщават руските медии. Двата клуба са договорили трансфера на 27-годишния футболист днес. Каладзе обяви през зимата, че не иска да продължи да играе в Милан, но тогава италианският клуб не го пусна в Челси.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Нонда е ясен, че ще играе за Юве, но има ли вече подписан договор и ако да, каква е трансферната сума? Каладзе хич не ми допада и на мен и е изненадващ ход на Челси при положение, че търсят ляв бек и се натискат за Ашли Коул и сега да се натресат на Каладзе...просто леко тъпо... Друга новина да кажа аз, макар и не потвърдена още - Жуниньо Пернамбукано в Ман Юнайтед за само 3 милиона лири.

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен, но ми се струва, че Нонда отива в Ювентус със свободен трансфер. Четох, че и Герард от Барса тези дни ще подпише с Монако пак със свободен. Колкото до "Жуниньо Пернамбукано в Ман Юнайтед за само 3 милиона лири" - не е сигурно, а 3 милиона лири са бая пари, особенно за 30 годишен играч. То с тея пари можеш да купиш половината от нашия национален ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе не е баш така... За боклуци като Джемба Джемба се дадоха 3.5 милиона, сега за Жининьо ми се видят малко...

Link to comment
Share on other sites

Чавдар Янков в ЦСКА, статията е от focus-sport.net, надявам се да не е блъф.

Ем а дано,тва се отнася и за Б.Георгиев,щото ЦСКА е отбора-трамплин за излизане навън,няма кво се лъжем.Да поиграят малко в ЦСКА и след това в някой добър западноевропейски клуб,защото наистина имат качества,които ако не успеят да развият,ще последват съдбата на Гонзо.

Link to comment
Share on other sites

Марек Янкуловски е първото попълнение за Милан

'Чешкият полузащитник на Удинезе Марек Янкуловски подписа договор с Милан.

За трансфера пред телевизия РАИ съобщи президентът на Удинезе Джанпаоло Поцо.

'

Трансферът е официално потвърден.

 

Относно Чавдар Янков:

Според последните новини скаути на Виляреал ще наблюдават играта на Чавдар Янков по време на мача с Хърватия......Интерес към Янков има и от Еспаньол :) Наско Сираков пък каза,че ако Чавдар не напусне България,със сигурност ще облече екипа на Левски :rolleyes:

 

Марка": Мартин Петров почти е подписал с Атлетико (Мадрид)

'10:30 31.05.2005г.

Агенция "Фокус"

Мадрид. Атлетико (Мадрид) почти е приел в редиците си лявото крило на Волфсбург Мартин Петров. "Дюшекчиите" печелят битката над германския гранд Байерн (Мюнхен), който също наддаваше за българина. Това пише в днешния си броя испанския вестник "Марка". 26-годишният Петров, който има 43 мача за националния отбор, е много амбициозен играч, а в родината му на него се гледа като наследник на Стоичков. В Бундеслигата Петров вече е играл в 116 мача и е отбелязал 28 гола.'

 

'Месина привлече японски национал'

Японският национал Ацуши Янагисава подписа тригодишен договор с Месина. Играчът бе преотстъпен на тима през този сезон от Кашива Антлърс и с изявите си доказа, че има място в състава.

Link to comment
Share on other sites

Марек Янкуловски е първото попълнение за Милан

'Чешкият полузащитник на Удинезе Марек Янкуловски подписа договор с Милан.

За трансфера пред телевизия РАИ съобщи президентът на Удинезе Джанпаоло Поцо.

'

Трансферът е официално потвърден.

 

А цена знаеш ли?

Link to comment
Share on other sites

Никъде не намерих потвърждение на трансфера на Ван дер Варт и затова не съм го постнал още горе!Явно има още неща за уточняване по него!

За Янков нищо не е категорично! Очаквам да напусне Славия.

Ливърпул са взели днес някакъв млад испанец(изненада?) от Сегунда ( Лейда).

Еду се очаква съвсем скоро да премине във Валенсия!

Каладзе май наистина напуска Милан, но не е сигурно, че отива в Челси,защото те могат да вземат Асиел дел Орно от Билбао,който играе също ляв бек!

Link to comment
Share on other sites

Друга новина да кажа аз, макар и не потвърдена още - Жуниньо Пернамбукано в Ман Юнайтед за само 3 милиона лири.

 

тея луди ли са? за какво им е тоя дъртак? фергюсън взимаше само млади футболисти. гледам, че е взел вратар 87 набор. имаше и някакъв 89. :) още като взе Роналдо.. знаех, че ще иска да си изгради сам играчите, а не да разчита на готово.

Link to comment
Share on other sites

Каладзе май наистина напуска Милан, но не е сигурно, че отива в Челси,защото те могат да вземат Асиел дел Орно от Билбао,който играе също ляв бек!

 

Доколкото знам и двамата имат вече подписани договори. Предполагам, че баска ще го ползват и като ляв халф тук-таме... Абе да се оправят.

 

Фърги наистина гради млад отбор. Предполагам взима един по-опитен, който все още обаче е в силата си, около когото да се върти играта в средата на терена. Един вид да се комбинират със Скоулси.

Link to comment
Share on other sites

Каладзе сигурно ще го използват,за да се осъществи размяна с Креспо :) Ернан наистина направи добър сезон и показа,че е качествен футболист :P

Link to comment
Share on other sites

тея луди ли са? за какво им е тоя дъртак? фергюсън взимаше само млади футболисти. гледам, че е взел вратар 87 набор. имаше и някакъв 89. :) още като взе Роналдо.. знаех, че ще иска да си изгради сам играчите, а не да разчита на готово.

 

Не е много луд. Взима невероятен плеймейкър за малка сума. Спокойно може да играе още 4-5 години и да замести Рой Кийн.

 

Бтв в темата предлагам да се пише инфо и за трансферите под наем, подновяване на договорите и за това кой се отказва от футболната си кариера. В случая Йеро, Карпин и Греъм Льо Со се отказват.

 

EDIT: Малка поправка, Якубу е продаден за 7.5 млн. паунда. Портсмут пък освен Якубу са освободили Стоун, Хислоп и Бергер (вече в Астън Вила на свободен трансфер). По мое мнение, Портсмут си изгубиха 80% от отбора.

 

Саймън Дейвис от Тотнъм в Евъртън за 4млн паунда.

Ман Сити освобождават МакМанамън. Арсенал пък Еду.

Link to comment
Share on other sites

Някои знае ли съдбата на Раян Гигс и дали скоро ще доиде класен футболист в МАН Юнайтед

 

поднови договора с клуба си ама незнам за колко години май 2 бяха

Link to comment
Share on other sites

'Франческо Тоти подписа нов петгодишен договор с Рома до 30 юни 2010 година и ще получава по 10,4 милиона евро (12,8 милиона долара) на сезон.

 

Допълнително са предвидени 520 000 евро на година от имиджови права.

На Тоти дори е осигурено място в мениджърския екип на Рома, когато спре с футбола.

'

Link to comment
Share on other sites

Сантос от Сошо в Тулуза.

 

Еех Сошо си разпродадоха състава в началото на сезона и се видя, че нямат сили дори за Интертото. Сега и без Сантос не знам за къде са...дано има доста парички за трансфер, че ще стане лошо. Представянето на Тулуза пък беше много добро и като се подсилят с този талантлив нападател ще стигнат доста далеч.

Link to comment
Share on other sites

Кристиано Роналдо май го освободиха. чалъмара. нищо не направи. нииииищо. още си мисля, че не трябваше фергюсън да продава Верон.

Link to comment
Share on other sites

'Славия взе Тодор Колев за 5 години

Славия направи първия удар на трансферния пазар това лято, съобщава в. "7 дни спорт".

 

"Белите" се разбраха с нападателя на Левски Тодор Колев за 5-годишен договор'

 

Тошко е качествен нападател за нашето първенство,така че отборът на Славия може само да спечели от този трансфер :)

Link to comment
Share on other sites

. Представянето на Тулуза пък беше много добро и като се подсилят с този талантлив нападател ще стигнат доста далеч.

Беше добро до преди 2-3 месеца. Сега ги виж на кое място завършиха.Накрая на сезона се провалиха тотално.Могат много повече.

 

 

Кристиано Роналдо май го освободиха. чалъмара. нищо не направи. нииииищо. още си мисля, че не трябваше фергюсън да продава Верон.

Освободиха? В смисъл? За какво им е Верон? Добре го пробутаха на Челси според мен.Не забравяй, че беше цял сезон контузен миналата година в Челси!Едва ли щеше да свърши работа на Ман Ю.Да потърсят нещо по-младо сега на пазара.

 

'Славия взе Тодор Колев за 5 години

Славия направи първия удар на трансферния пазар това лято, съобщава в. "7 дни спорт".

 

"Белите" се разбраха с нападателя на Левски Тодор Колев за 5-годишен договор'

 

Тошко е качествен нападател за нашето първенство,така че отборът на Славия може само да спечели от този трансфер :)

Не знам дали това е вярно, но ако е вярно, честито дърво на Славия. :D
Link to comment
Share on other sites

sincity, абе Тулуза объркаха сметките на доста отбори, което не е за подценяване :). Иначе за Роналдо това го чувам за първи път и не мога да го повярвам. Той е супер талантлив футболист и пасва много добре на тима. Като се има предвид и възрастта си е направо нешлифован диамант.

Аз обаче още повече се притеснявам за Рио. Иска повече пари, а клуба не ще да ги дава. Чета, че все повече се доближава до нов договор, но докато подпише ще съм на нокти. Той е невероятно важен за отбора и без него може и до УЕФА да не стигнем :angry: . Верон си беше страхотен плеймейкър, но с тези контузии...

 

Еду след като беше освободен от Арсенал, подписа с Валенсия 5 годишен договор.

Link to comment
Share on other sites

Освободиха? В смисъл? За какво им е Верон? Добре го пробутаха на Челси според мен.Не забравяй, че беше цял сезон контузен миналата година в Челси!Едва ли щеше да свърши работа на Ман Ю.Да потърсят нещо по-младо сега на пазара.

 

Сега като се разгледах из страницата на Манчестър.. видях, че били спекулации. иначе се пишеше, че срещу 20 милиона ще се мести в Реал.

Link to comment
Share on other sites

'Ювентус привлече Джаникеда от Лацио

Шампионът на Италия Ювентус привлече полузащитника на Лацио Джулиано Джаникеда без трансферна сума, съобщи "Гадзета дело спорт".

 

30-годишният халф, към когото интерес проявяваше и Интер, сложи подписа си под двегодишен договор със Старата госпожа и ще получава по 1,1 милиона евро на сезон.

 

Междувременно Луиджи дел Нери пое тима на Палермо, който завърши на шесто място и ще играе в турнира за купата на УЕФА. Дел Нери наследява на поста Франческо Гуидолин. Той е 30-ият наставник в 18-годишната ера на президента на сицилианците Маурицио Дзампарини'

Link to comment
Share on other sites

Кристиано Роналдо май го освободиха. чалъмара. нищо не направи. нииииищо. още си мисля, че не трябваше фергюсън да продава Верон.

Сега като се разгледах из страницата на Манчестър.. видях, че били спекулации. иначе се пишеше, че срещу 20 милиона ще се мести в Реал.

Да не са луди да го освободят?!? И как да не прави нищо - направи добър сезон и продължава да се развива. На 19-20 години е звезда! А коклото до евентуален негов трансфер в Реал - едва ли, но Реал ще се оглеждат, защото Фиго почти сигурно напуска.

Link to comment
Share on other sites

Сега като се разгледах из страницата на Манчестър.. видях, че били спекулации. иначе се пишеше, че срещу 20 милиона ще се мести в Реал.

 

Слуховете са си слухове. Дайте да обсъждаме само сигурни трансфери, както си говорихме в началото. А и да го вземат Реал, все ще е за повече пари...все пак Юнайтед платиха 12.5 милиона на Спортинг за него на 18 години...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...