Jump to content
BulForum.com

България-Хърватия


puchi

Как ще заварши мача?  

201 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply
Еми да , ама ако съдията беше зачел оня гол сега резултатът можеше да е равен ... Хубав гол .

Оффффф. Мислиш ли , че ако беше зачетен онзи гол нещата щяха да останат същите ? Както се видя , че когато вкарахме ние, Хърватите тръгнаха напред за гол и го получиха. Не си мисли, че ако голът беше зачетен нещата щяха да се развият по друг начин. Освен това Хърватският отбор ни надигра тотално, така че загубата си е заслужена :(. И така "Ще гледаме Световното през крив макарон" :angry: - както се казва в една много хубава поговорка :(

Link to comment
Share on other sites

Трагичен мач,Бербатов отново си развяваше кръшната снага по терена като пеперудка,пасовете към него трябва да се насочат точно в тялото му,защото той отказва да се помръдне от мястото,което е сметнал за най-удобно.защитата ни беше гола вода,абсолютно неориетирани,никаква координация помежду им,оня изрод Илиян Стоянов как се въздържа този път да не тегли някоя мощна балтия на някой :confused .Нападението също си куцаше,имам чувството,че им липса желанието на тея момчета да се напънат за топката,а не да чакат да ги удари в главите.Божинов нищо не показа,все едно го нямаше на терена.А за физическото състояние на голяма част от отбора няма да коментирам-едно полувреме не могат да изкарат ако се движат.Просто ми е чудно какво е нужно,за да запонат да играят футбол тези пичове.Остава да чакаме шведите,които ще ни отнесат здраво

Link to comment
Share on other sites

Трагичен мач,Бербатов отново си развяваше кръшната снага по терена като пеперудка,пасовете към него трябва да се насочат точно в тялото му,защото той отказва да се помръдне от мястото,което е сметнал за най-удобно.защитата ни беше гола вода,абсолютно неориетирани,никаква координация помежду им,оня изрод Илиян Стоянов как се въздържа този път да не тегли някоя мощна балтия на някой :confused .Нападението също си куцаше,имам чувството,че им липса желанието на тея момчета да се напънат за топката,а не да чакат да ги удари в главите.Божинов нищо не показа,все едно го нямаше на терена.А за физическото състояние на голяма част от отбора няма да коментирам-едно полувреме не могат да изкарат ако се движат.Просто ми е чудно какво е нужно,за да запонат да играят футбол тези пичове.Остава да чакаме шведите,които ще ни отнесат здраво

 

по-хубаво да не излезем изобщо да играем срещу Шведите. поне само 3:0 ще паднем.

Link to comment
Share on other sites

по-хубаво да не излезем изобщо да играем срещу Шведите. поне само 3:0 ще паднем.

ако не излезем ще ни сложат глоби ... и наказания ... няма смисъл ....

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се вдигне глава и да се гледа напред! Дано завършим квалификациите достойно поне! Още подмладяване е нужно. Илиян Стоянов вън от националния! Както и Гонзо! Както и Ивайло Петков! Път на нови лица трябва да се дава, но няма много качество в младежкия,като че ли! И по-добър вратар трябва.Иванков е много непостоянен!

Вчера мачът беше абсолютно копие на мача с Швеция! А когато едни и същи грешки се повтарят, това не говори добре и за треньора! Явно Ицо не ги е научил достатъчно тия момчета, но той е отскоро на поста все пак.Не бяха тези мачове най-подходящите, за да се учи тепърва Ицо да бъде треньор! Жалко за някои от талантливите ни футболисти, че пропускат големия форум!

Link to comment
Share on other sites

Бербатов: Много жега бе, тренер!

Гонзо: Ами....ъ-ъ-ъ....Баси сърбите....ъ-ъ....Ама щвейцарците следващия път ща ги бием и ща са класираме.

Link to comment
Share on other sites

Ми естествено, че ще загубим! Тоя Иванков е толкова зле горкия ;) По-хубаво Лилчо да пусне :D Гронзо не знае къде се намира :music заблуден си е по рождение :P Тоя Бербатов и той не може да играе, незнам защо всеки мач го пускат по-хубаво Божинов :blink:

Link to comment
Share on other sites

Стоичков може да беше много голям играч ама като треньор хич го няма  :angry1

Как можеш да правиш такова изказване след като има 6 официални мача като треньор и още толкова контроли.

snolp,Jun 5 2005, 11:39 AM]Golemite igra4i po4ti nikoga ne se okazvat dobri Treniori ...

Общи приказки.... ми то ква ново да кажеш след като за един ден си пуснал над 70 поста.

 

Ми естествено, че ще загубим! Тоя Иванков е толкова зле горкия ;) По-хубаво Лилчо да пусне  :D Гронзо не знае къде се намира  :music заблуден си е по рождение  :P Тоя Бербатов и той не може да играе, незнам защо всеки мач го пускат по-хубаво Божинов  :blink:

Иванков, че е зле, зле е - то това се знае, но в този мач въобще не можем да го виним. Головете не бяха вратарски. Гонзо първото полувреме игра по-добре от Бербатов. Стоичков не трябваше да го сменя. А за Бербатов вярно е, че последните мачове не играе на ниво. Според мен това се дължи на мързел. Иначе е отличен футболист има много качества, а освен това е млад и за в бъдеще може да се развие още много, но само ако е по-трудолюбив. Божинов... може би еднствени правилен ход на Стоичков в този мач беше, че го остави резерва. След трансфера му в Фиорентина се самозабрави. Само интервюта дава. няма да е зле даже да се върне за един-два мача при младежите, че да се осъзнае. За мача с хърватите може много да се говори, но няма особен смисъл така или иначе се провалихме... :(

Link to comment
Share on other sites

Испания-България-6:1

Чехия-България-6:0

Швеция-България-5:0

България-Швеция-0:3

България-Хърватия-1:3

България-Полша-0:3

Чехия мл България мл-8:0

Испания мл България мл-7:0

На дали има отбор който да има претенции да играе някъде а в последните години да е претърпял такива загуби :(

А за тоя мач с Хърватия аз разправях че просто ша на смачкат,ама никой не ми вярваше!

Гледайте Волейбол и Сесил Каратанчева!

Link to comment
Share on other sites

Тъжно,тъжно :( Този отбор с тази игра(ако това е отбор и това може да се нарече игра)не заслужава тази ВЕЛИКА ПУБЛИКА :angry1 - 40 000 души на едно място и пеещи с пълно гърло националния химн-това го няма никъде в България :excl:

Link to comment
Share on other sites

Това ни е пълния капацитет!

Това е каймака на БГ футбола....

Скоро няма да имаме успехи. Което е много лошо. И ме е ЯДДДД , ама това е!

Link to comment
Share on other sites

Как можеш да правиш такова изказване след като има 6 официални мача като треньор и още толкова контроли.

 

Общи приказки.... ми то ква ново да кажеш след като за един ден си пуснал над 70 поста.

Иванков, че е зле, зле е - то това се знае, но в този мач въобще не можем да го виним. Головете не бяха вратарски. Гонзо първото полувреме игра по-добре от Бербатов. Стоичков не трябваше да го сменя. А за Бербатов вярно е, че последните мачове не играе на ниво. Според мен това се дължи на мързел. Иначе е отличен футболист има много качества, а освен това е млад и за в бъдеще може да се развие още много, но само ако е по-трудолюбив. Божинов... може би еднствени правилен ход на Стоичков в този мач беше, че го остави резерва. След трансфера му в Фиорентина се самозабрави. Само интервюта дава. няма да е зле даже да се върне за един-два мача при младежите, че да се осъзнае. За мача с хърватите може много да се говори, но няма особен смисъл така или иначе се провалихме... :(

Поздравявам те, пич! Четеш ми мислите :punk

Поне си признава за грешките Ицо,а не като Пламен Марков, който говореше все едно е безгрешен!

Link to comment
Share on other sites

Както и Гонзо! Както и Ивайло Петков! Път на нови лица трябва да се дава, но няма много качество в младежкия,като че ли! И по-добър вратар трябва.Иванков е много непостоянен!

 

Гонзо игра по-добре от Бербатов в последните два мача. Това означава ли, че и Бербатов трябва да е вън от национала? А Ивайло Петков изобщо игра ли, че го плюеш?

 

Нов вратар .. ами кой? 40-годишния сръдльо Здравков ли ? Като няма по-добър, и на тоя ще сме доволни - тоя мач специално игра добре.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...