Jump to content
BulForum.com

България-Хърватия


puchi

Как ще заварши мача?  

201 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Поздравявам те, пич! Четеш ми мислите :punk

Поне си признава за грешките Ицо,а не като Пламен Марков, който говореше все едно е безгрешен!

 

Пламен Марков е Бог в сравнение с Ицо..поне за мен ;)

Конкретно за мача...няма какво да обвинявате Иванков,какво е виновен той ,че оставят непокрити играчи в наказателното поле???Защитата ни е зле...меко казано :wacko: Халфовете бяха пълен фарс(визирам Чавдар и Благой),а Бербатов отново ни разочарова :(

Ето едно компетентно мнение ,което и аз споделям:

'Михаил Мадански: С трима бранители нямаше как да удържим хърватите.

Така бившият помощник-треньор на ЦСКА и преподавател в НСА Михаил Мадански коментира за Фокус причините за загубата ни с 1:3 на националния стадион. "Толкова време в първия ни тим усвояваха играта с четирима защитници в линия, не знам защо в решаващите мачове срещу Швеция и Хърватия селекционерът Стоичков избра друга тактика. Отделно не могат да се намерят най-добрите кандидати за центъра на отбраната и съперниците лесно и често пробиват там. Не мога да отмина и слабата помощ, която оказват играчите от средната линия и атаката на защитния ни вал, докато при хърватите това беше нещо изпробвано, обиграно и им донесе успеха", сподели Мадански.'

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply
Гонзо игра по-добре от Бербатов в последните два мача. Това означава ли, че и Бербатов трябва да е вън от национала? А Ивайло Петков изобщо игра ли, че го плюеш?

 

Нов вратар .. ами кой? 40-годишния сръдльо Здравков ли ? Като няма по-добър, и на тоя ще сме доволни - тоя мач специално игра добре.

Щото е по-добре играл,затва го смениха вчера на почивката още Гонзо! Толкова време не се е наложил в националния,та сега ли?

Ив.Петков го коментирах по принцип! Естествено, че не игра вчера. Нима на теб ти харесва играта му?

С Иванков не ни чака нищо хубаво. Не ми обяснявай, че в цяла Бг няма по-добър вратар. Ти да не си Лъчо Танев? Само той може да го каже тва, щото му е клиент. Или някой болен фен на Левски! Не казвам, че заради него сме загубили вчера! Той се представи добре, но си го знаем,че е риба!

Link to comment
Share on other sites

А тоя манекен Благо Георгиев също не е за тоя отбор в момента...Последните 3 мача в, които игра за националния отбор едно свястно центриране не е направил, а както се оказа май има и проблеми със спирането на топката.

Link to comment
Share on other sites

Гонзо игра по-добре от Бербатов в последните два мача. Това означава ли, че и Бербатов трябва да е вън от национала? А Ивайло Петков изобщо игра ли, че го плюеш?

 

Нов вратар .. ами кой? 40-годишния сръдльо Здравков ли ? Като няма по-добър, и на тоя ще сме доволни - тоя мач специално игра добре.

ЛИЛЧО АРСОВ!Тва е вратаря!Ако Стоичков не робува на мениджърски интереси трябваше до сега да го е викнал! :tongue
Link to comment
Share on other sites

А тоя манекен Благо Георгиев също  не е за тоя отбор в момента...Последните 3 мача в, които игра за националния отбор едно свястно центриране не е направил, а както се оказа май има и проблеми със спирането на топката.

такае той направи няколко много груби грешки на мача с харватите а вратаря без коментар

Link to comment
Share on other sites

Ами просто немогат момчетата!Слаби са,а и с треньор без завършено средно образование трудно ще направят нещо.Освен,че голяма част от играчите нямат необходимите футболни качества,тактиката беше адски грешна.При такова уж стремглаво нападение,абсолютно задължително е хлафовете да пресират още преди централната линия.Аз такова нещо не видях.Дано в скоро време да не се случва да играем срещу някое футболно джудже,защото тогава ще берем още по голям срам.Отбори като Израел,Македония,Албания и т.н. прогресират постоянно.За разлика от нашите...

Link to comment
Share on other sites

абе стоичков ще го оставят 100% дано да направи нещо иначе ако тези квлификации нема подобрение по-добре да си иде в Барса да се научи после може пак да дойде за мен най-удачно е да сложат Балъков но той няма да дойде за разлика от Стоичков той обича да е наясно с нещата които прави но ги прави както трябва видя се как цяла Германия го боготвори за мен Балъков е неизбежно да е трен. дано да стане по-скоро ...

Link to comment
Share on other sites

Нашите футболисти са си чиста проба манекени. за тях футбола е начин да привличат погледите. хич не се бутат за прогрес. един приятел ми разказваше - някакъв наш футболист, не помня име, но играел във Франция или Германия, купил си Мерцедес последен модел, почнал да пуши и ония от клуба го изгонили :D :woot

Link to comment
Share on other sites

абе играчите не са ни никви манекени играят си добре лошото е че класните играчи които са в европа са малко а те само знаят как трябва да се играе ако бяха манекени нямаще бербватов да е 3тия най-добър голмайстор в Германия този сезон М. Петров нямаше да е избиран за най-добър играч на кръга няколко пъти и С.Петров нямаше да е бих казал лидер на селтик толкова години наред... тва че са ни манекени е тъпо клише ... а и Янков нямаше да играе в Хановер, Янев нямаше да го искат от Франция както прочетох днес абе част от играчите ни са доста добри но нямаме отбор а и защитата куца цялата ни защита играе в нащо първенсвто което е огромен "-" е Илиянов не е в бг но както и да е и той не прави изключение

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо се надъхвате сигурно до 2014 България няма да има отбор на световно заради куците пилета с които играе

Link to comment
Share on other sites

абе играчите не са ни никви манекени играят си добре лошото е че класните играчи които са в европа са малко а те само знаят  как трябва да се играе ако бяха манекени нямаще бербватов да е 3тия най-добър голмайстор в Германия този сезон М. Петров нямаше да е избиран за най-добър играч на кръга няколко пъти и С.Петров нямаше да е бих казал лидер на селтик толкова години наред... тва че са ни манекени е тъпо клише ... а и Янков нямаше да играе в Хановер, Янев нямаше да го искат от Франция както прочетох днес абе част от играчите ни са доста добри но нямаме отбор а и защитата куца цялата ни защита играе в нащо първенсвто което е огромен "-" е Илиянов не е в бг но както и да е и той не прави изключение

 

Даже и треньора ни ходи прави реклами и дава интервюта вместо да си върши работата. 5 футболиста отбор не правят.

Link to comment
Share on other sites

Михаил Мадански: С трима бранители нямаше как да удържим хърватите.

Да така е. При положение, че имаме слаби защитници по-добре е поне да се заложи на количество. То и без тва нямаме чак толкова блестящи играчи напред. Гонзо, Бербатов,Манчев и Божинов не са вкарали все още гол в квалификациите за 2005 година - най-добре даже да играм с един нападател. Хем няма да си пречат.

Link to comment
Share on other sites

Според мен треньора не е виновен и с Стоичков и с Марков пак толкова си играеха така че толкова можем толкова играем

Link to comment
Share on other sites

Ако Ясен Петров стане треньор ще ги стегне и ще заиграят по друг начин. Просто той е много по-добър треньор и от Стоичков и от Марков

Link to comment
Share on other sites

абе ако беше Марков с тези резултати сега щяха да са го махнали 10 пъти дано времето което дават на Стоичков да си заслужава а тва че прави реклами голямо чудо че е отделил 1 час за реклама !

Link to comment
Share on other sites

Ако Ясен Петров стане треньор ще ги стегне и ще заиграят по друг начин. Просто той е много по-добър треньор и от Стоичков и от Марков

 

za tva po dobre da si sedi pri nas :>

Link to comment
Share on other sites

Ако Ясен Петров стане треньор ще ги стегне и ще заиграят по друг начин. Просто той е много по-добър треньор и от Стоичков и от Марков

 

Ясен е добре,но си представете да сложат него + Едо!!!Ще мачкаме всички :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Темата не е за Ясен Петров все пак,моля ви се!

Бате Ицо трябва да остане засега!

Link to comment
Share on other sites

 

Боже опази! Тоя пък какъв футболен опит има :D Театрален да, ама футболен ..

 

 

@sincity - не се нерви толкова бе братче, просто разсъждаваме тука, нема се събираме на Съединение да си трошим носовете :) Честно, кажи ми някой вратар, който заслужава да му се даде шанс в национала? А Гонзо го смени, просто защото Барби е по-доказан футболист .. виждал ли си например в Милан като не върви отбора да извадят Шевченко и да оставят Томасон/Креспо? Винаги се вади по-доказния футболист, освен ако разликата в играта този мач, не е прекалено голяма ..

Link to comment
Share on other sites

Нашите келеши въобще не разбират от футбол. Как не си намокриха екипчетата .... Иванков SuX ! Гонзо ... no comment.

Защо ли не пусна Камбуров ....

 

Ама които и да беше пуснал се същата работа. Слаби сме , не можем да играем , по добре да не ходим да се излагаме в Германия.

Link to comment
Share on other sites

Ето едно изказване:

'България няма да се класира за Световното, но това не е проблем", коментира Христо Стоичков в традиционния си анализ на страниците на вестник "Ел мундо депортиво".

 

"Не крия, че съм малко разочарован, че няма да излезем на терените в Германия догодина. Не толкова заради самия мен, а защото видях, че някои играчи не отговориха на очакванията", добавия селекционерът на българския национален тим.

 

"В край сметка нищо фатално не е станало. Фактът, че 40 хиляди на стадиона аплодираха отбора, въпреки загубата, ми дава спокойствие и сили да продължа напред", добавя Камата.'

 

За пореден път Стоичков не поема вината,а се оправдава с играчите...просто е доста нагло :(

Тук още интересни новини,може би са спекулации,но заслужават внимание :)

 

Стоичков гони Стилиян Петров и Илиян Стоянов

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...