Jump to content
BulForum.com

България-Хърватия


puchi

Как ще заварши мача?  

201 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Мартин Петров си го каза : излизаме на 100% и ги мачкаме , тва е :)

Само дано защитата или Иванков не ни провалят ако Иванков пак направи грешка просто не знам аз ако съм на мястото на Стоичков ще му дам почивка от доооста мачове и бих си викнал Здравков както и да е дано да ги бием 2:0 или 3:0 да се сетят къде се намират ! :)

Link to comment
Share on other sites

Купон по повод мача на националния отбор по футбол срещу Хърватия организира в събота НДСВ. От 16 часа на стадион "Христо Ботев" за успеха на националите ще пее Глория, съобщиха от пресцентъра на партията. Феновете ще могат да проследят мача на специална видеостена, монтирана на стадиона. Ако времето не позволява събитието да се проведе на открито, то ще бъде преместено в палата №3 на Панаирното градче и ще започне в 17 часа.

 

Ако това е вярно давайте да се организираме и да ходим заедно съфорумци  :rolleyes:

Баща ми каза, че неска чул по радиото, че видеостената ще е на центъра, а не на стадиона! Вярно ли е?

Link to comment
Share on other sites

Баща ми каза, че неска чул по радиото, че видеостената ще е на центъра, а не на стадиона! Вярно ли е?

Мисля, че ще има и на двете места.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък чух че на стадион Христо Ботев щяло днес да има някакав благотворителен мач.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък чух че на стадион Христо Ботев щяло днес да има някакав благотворителен мач.

az do kolkoto znam ima organizirano ot НДСВ Video stena na koqto 6te predava ma4a :) i nqkakv koncert na Aneliq :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък чух че на стадион Христо Ботев щяло днес да има някакав благотворителен мач.

Вчера имаше благотворителен мач между ветераните на Ботев и Локомотив

 

 

az do kolkoto znam ima organizirano ot НДСВ Video stena na koqto 6te predava ma4a :) i nqkakv koncert na Aneliq  :bgrin:

Концерта е на Глория

Link to comment
Share on other sites

Баща ми каза, че неска чул по радиото, че видеостената ще е на центъра, а не на стадиона! Вярно ли е?

Ами аз нещо се разболях , така че където и да е ще си го гледам в нас . Айде наште , оле оле оле :wacko: :punk

Link to comment
Share on other sites

Бербатов .. ТЪП като .. направо незнам какво. Напълно сериозно трябва Стоичков да му даде няколко мача почивка та да слезе на земята и да осъзнае, че не е толкова велик

Link to comment
Share on other sites

Много слабо полувреме за нашите! С тая тактика до никъде няма да стигнем! Айде да пуска Божинов вече! Дано направи нещо.

Link to comment
Share on other sites

Е айде сега!!!

То като неможем сами да ги бием та съдията да ни е виновен!

 

Еми да , ама ако съдията беше зачел оня гол сега резултатът можеше да е равен ... Хубав гол .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...