Jump to content
BulForum.com

България-Хърватия


puchi

Как ще заварши мача?  

201 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

По-нескопосано написани отговори на пол не бях виждал. Авторът си е оставил ръцете. Поне малко да се беше постарал,майна!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

!--QuoteBegin-notor1ous+May 27 2005, 18:42 PM-->

QUOTE(notor1ous @ May 27 2005, 18:42 PM)
Хайде, бе! Само седмица има до мача, а темата тъне в забрава!

 

Споко в деня преди мача пак ше се изпишат 5 страници :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Споко в деня преди мача пак ше се изпишат 5 страници  :bgrin:

Не се съмнявам...между другото хората не искат да говорят за да не прокълнат мача...щото с Швеция голе приказки а нищо(признам си че и аз бях от тези които викаха че ще бием шведите) НО за хърватите имам едно съобщение...бягайте че извънземните идват(даже 11 на брой) :allien :allien :allien :allien :allien :allien :allien :allien :allien :allien :allien

Link to comment
Share on other sites

Хърватия трябва и ще ги бием, на Стоичков му се поорони самочувствието и сега вярвам и искрено се надявам да ги постегне ония разлигавени пишлемета които си мислят че победата сама ще дойде

Link to comment
Share on other sites

Около 7000 билета са продадени за мача България - Хърватия

 

София. Около 7000 билета за световната квалификация България - Хърватия са продадени в първите няколко часа след пускането им на касите на Националния стадион "Васил Левски", съобщиха за Агенция Фокус от БФС. Феновете извиха огромни опашки още от обяд, когато започна продажбата на билети. Мачът на 4 юни е решителен за нашия отбор.

Link to comment
Share on other sites

Продадените билети вече са 30 000 !

 

Българи ЮНАЦИ!

 

Трябва ни 100%-това победа...ако това стане, шведският стадион се превръща в новия Парк де френс :)

Link to comment
Share on other sites

!--QuoteBegin-simbata+Jun 1 2005, 17:08 PM-->

QUOTE(simbata @ Jun 1 2005, 17:08 PM)
Трябва ни 100%-това победа...ако това стане, шведският стадион се превръща в новия Парк де френс  :)

Ако не новият "Парк де френс", то поне старият Парк де Пренс. Но първо да си свършим работата с хърватите пък после ще мислим за другите. Нямаме право на повече грешки. Всеки следващ мач е най-важен, разбира се, ако не загубим от Хърватска.

Жалко, че Манчев няма да е в състава - играе добре срещу хърватските защитници. Надявам се Божинов да се стегне, че много се разглези напоследък. Даже най-добре Стоичков да го остави резерва в началото... но пък то няма кой друг да пусне до Бербо. Е Гонзо е вариант, ама... Не, че е лош играч, но според мен Гонзо и Бербатов не си пасват добре и си пречат на терена. Надявам се този път защитата и Иванков да се справят поне малко по-добре. Ако те играят както срещу Шведите нищо не може да ни помогне!

Link to comment
Share on other sites

като си спомня колко се вбесих след предния мач с Унгария,много се двоумя дали изобщо да гог гледам този мач,особено като знам,че Хърватия са къде къде над Унгария.Не знам,дано бием...вярвам,че ще стане,но колко нерви ще се похабят по време на мача?!?Вече не ми доставя удоволствие да гледам БНО :(

Link to comment
Share on other sites

По-нескопосано написани отговори на пол не бях виждал. Авторът си е оставил ръцете. Поне малко да се беше постарал,майна!

 

 

:laughing1: :laughing1: :laughing1:

4e kvo i e na temata poll kato poll B)

Link to comment
Share on other sites

Купон по повод мача на националния отбор по футбол срещу Хърватия организира в събота НДСВ. От 16 часа на стадион "Христо Ботев" за успеха на националите ще пее Глория, съобщиха от пресцентъра на партията. Феновете ще могат да проследят мача на специална видеостена, монтирана на стадиона. Ако времето не позволява събитието да се проведе на открито, то ще бъде преместено в палата №3 на Панаирното градче и ще започне в 17 часа.

 

Ако това е вярно давайте да се организираме и да ходим заедно съфорумци :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

A-a-a-a-a-aбе хора, какво се самозалъгвате? В момента отбора ни е толкова слаб, с толкова слаб треньор, че не знам дали ще можем да бием дори Македония. Добре че поне в отбора ни има силни индивидуалности в халфовата линия и в атаката, защото иначе сме заникъде! Дори и да успеем да бием Хърватия (в което ВЕЧЕ доста силно се съмнявам) да не мислите че ще се класираме на световното? Ми ние шведите не можем равен да им измъкнем в София (даже падаме с 3 гола), камо ли да ги бием в Стокхолм и при това те да загубят още точки, а ние да спечелим навсякъде.........тва малко на "sci-fi"бие според мен... :(

Link to comment
Share on other sites

Стилиян Петров се е контузил на днешната тренировка :angry1 :( Май е нещо сериозно..пфууу..аман от тоя наш късмет :angry: :cry

Link to comment
Share on other sites

Стилиян Петров се е контузил на днешната тренировка :angry1  :( Май е нещо сериозно..пфууу..аман от тоя наш късмет :angry:  :cry

И аз го разбрах това, но се надявам все пак да играе утре! Супер малшанс пак,ама ще го преодолеят момчетата, надявам се! :)

Българи Юнаци!!!!!! :punk

Някой ще ходи ли да гледа мача на площада или на Стадион Ботев( и на двете места май ще има видеостени).

Link to comment
Share on other sites

Кво мислите, че ще направят младежите :confused

Като ги знам кви са ...... сигурно пак ще се изложат. Е дано да бият, но честно казано съм песимист.

Link to comment
Share on other sites

Изкушавам се да си изтрия горният пост B) Браво на нашите младежи - раздадоха се и заслужено спечелиха! Въпреки това трябва да признае, че защитата ни е много зле. Точно както и при батковците, само дето младежите имат по-добър вратар ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...