Jump to content
BulForum.com

България-Хърватия


puchi

Как ще заварши мача?  

201 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Абе това е топка нищо не се знае до последно.То и Франция уж нямаше да бием на Парк дьо Пренс ама Емо им го заби.100% за класиране на нашите за световното/а и Хърватите още са ни длъжници питай бай Вуцан :D

Абе да знаеш, че и ти си прав :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Просто няма накъде повече да отстъпваме! Победата е задължителна! Хърватите по-добре да се направят на болни и да не дойдат! :lol: :lol: :lol: Смятам , стадионът пак ще е пълен и хората ще са 12 -ият играч за нашия отбор :punk

Link to comment
Share on other sites

awe shte gi sma4kame pobeda za nashe i posle shte se napravim na salata.ima edna pesen trqbva vsi4ki da e peen a tq e - PIEM BIRA QDEM SOLETI I SAMO MITKO BERBATOV.AIDE NASHTE ATAKA

Моля ти се - дай ми линка на тая песен, задължително трябва да си я сваля :punk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Гласувах за "Раванство" поради две причини:

1. Мисля си че някой е искал да напише "Равенство"...

2. Наште ще напънат първото полувреме ще вкарат 1-2 гола, после ще издъхнат и ще ин ги върнат головете ;)

Link to comment
Share on other sites

Дано Бербатов влезе във форма до мача.Видя се , че вс. Швеция Гонзо игра много по-добре , че се раздава на 150% ,но в мача с унгария стоичков пак пусна Бербатов.Искренно се надявам да победим.Като гости направихме един великолепен мач и мисля , че като домакини ще вземем 3-те точки.

Link to comment
Share on other sites

Harvatite sa ni klienti,trqbva ni na 100 % pobeda,Stoichkov ni e trenior,nqmame kontuzeni i nakazani(osven Petkov),imat da ni vrashtat usluga,shte se igrae v Sofia......I kazvate,che nqma da gi biem.........

Link to comment
Share on other sites

Какво да кажа? Надявам се (както и вие да бием), ама не съм оптимист (на 100%). Нещо не върви играта и ако не се засилят малко нашите няма да стане

Link to comment
Share on other sites

абе ще ги разбием бе ейййй само тоя Иванков некой да не се ядоса повечко да та го гръмне трябва да внимава малко хора има дето са му фенове в момента но пък всеки прави грешки този път може да спаси мача :)

Link to comment
Share on other sites

Ami sega shtem,ne shtem Ivankov shte e na vratata....

Link to comment
Share on other sites

Всеки говори за Иванков и колко бил слаб...Тои че си е слаб слаб е ама ние си го познаваме от преди.А кво да кажем за звездата и едва ли не наи великия БГ футболист ДИМИТЪР БЕРБАТОВ!!!! :excl: :excl: :excl: Аз на него определено му бях по ядосан след мача с Унгария.Аз винаги съм го уважавал ама в последно време тои е боготворен ама тои с кво се отблагодари...С ЕДИН ГОЛЯМ... :excl: :devil :excl: :devil :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

И Иванков и Бербатов се осраха на последния мач!!! А дано и Митко и Мартин имат повече късмет срещу Хърватия! На мача с Унгария само Стилян игра с хъс и вяра в победата!!! Първо обаче Бербо, а после и Иванков попариха мечтите на цяла България :cry !!! Дори и да бием Хърватия пак ще ни трябва чудо че да отидем на световно :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Нямам колебания...на мача ще съм заедно с още 42 000 зрители...ще пеем химна...ще се радваме на головете на нашите...и имаме все още доста големи шансове за световното!Всичко ще се реши във Швеция на мача с България!

Хърватите,ако беше Пламен Марков...щях да съм по-сигурен че ще ги бием,но все пак футболистита играят а не треньорите! :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
А мачът на коя дата е?

 

4 юни :)

А нашите национали този weekend доста подлепиха...Митето вкара,Марто също,Валери,Кривия и той,Стенли е във форма..ако защитата играе авторитетно ще ги смажем :excl: :)

Link to comment
Share on other sites

Зависи кой ще играе! Ако тоя Бербатов играе или Иванков на вратата няма да имаме особени шансове! Иначе прогнозата ми е 2-1 за България :D

Link to comment
Share on other sites

Зависи кой ще играе! Ако тоя Бербатов играе или Иванков на вратата няма да имаме особени шансове! Иначе прогнозата ми е 2-1 за България  :D

 

Кой да пуснат на Берба на мястото :confused Манчев ли? :lol: :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Кой да пуснат на Берба на мястото :confused Манчев ли? :lol:  :)  ;)

Ми могат да пуснат Гонзо, колкото и да не ми харесва срещу Швеция игра мнооо по-добре от Бербатов. Пък и не ми се вярва Гонзо да беше изпуснал онези положения срещу Унгария ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми могат да пуснат Гонзо, колкото и да не ми харесва срещу Швеция игра мнооо по-добре от Бербатов. Пък и не ми се вярва Гонзо да беше изпуснал онези положения срещу Унгария ;)

 

Левскар съм,харесвам Гонзо,но Бербатов е доста по-добър :) Случва се на всеки да пропусне,пък и виж последните кръгове в Германия как маже :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...