Jump to content
BulForum.com

България-Хърватия


puchi

Как ще заварши мача?  

201 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Абе не знам кой е винивен кой не ама сме много зле...

И защо винаги вината се търси у трениора, като не той играе на терена??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply
@sincity - не се нерви толкова бе братче, просто разсъждаваме тука, нема се събираме на Съединение да си трошим носовете :) Честно, кажи ми някой вратар, който заслужава да му се даде шанс в национала? А Гонзо го смени, просто защото Барби е по-доказан футболист .. виждал ли си например в Милан като не върви отбора да извадят Шевченко и да оставят Томасон/Креспо? Винаги се вади по-доказния футболист, освен ако разликата в играта този мач, не е прекалено голяма ..

Не се нервя, просто дискутирам :D

Виж сега, не е моя работа аз да казвам кой вратар да повикат в националния! Нито съм специалист, нито съм треньор! Има си хора за тая работа,на които им се плаща,за да решат този проблем,ама май не го правят! Просто твърдя като запалянко, че Иванков е по-вероятно да те закопае във всеки един мач,отколкото да те спаси! Това е! Така си мисля.

За Гонзо няма да се повтарям. Да го чакаме да стане по-добър е безсмислено вече!

Link to comment
Share on other sites

стоичков щял да се откаже от стилян петров и илиян стоянов така пише в днешни 7 спорт, ако стоичков махне Стилян Петров тва ще е най-голямата простотия ако го нямаше стенли до сега отдавна да сме последни в групата ако не беше той срещу Унгария не 1 ами 100 гола щяха да ни вкарат ако стоичков махне Стилян ще призная го призная за пълен простак и идиот и ще се надявам да махната стоичков от поста възможно най-скоро защото ако направи това той за пореден път ще докаже че не става за тренър !!! без стенлито бг отбор няма да е и 1/2 от това което е сега!!!

Link to comment
Share on other sites

@don_anton, няма незаменими футболисти

А, има...........Лилчо :punk :punk :punk

Сериозно: Не вярвайте на българските спортни вестници! Конкурират се кой лъже по-добре.Мислете разумно. Че нали Ицо,ако махне Стилян, ще си отреже сам главата! Нали се сещате каква убийствена критика ще го залее отвсякъде! :)

Link to comment
Share on other sites

стоичков щял да се откаже от стилян петров

 

Аааа често ! Ако се откаже от Стенли наистина го признавам за пълен идиот /олигофрен/ . Според мен единствените двама , които в момента играят (!) са Стилян и Мартин Петров ! Дано да се окаже само "слух" , защото ако се откаже от Стилян , какво се оказва :blink: дойде Стоичков , нищо смислено не направи и преобърна отбора с главата надолу :angry: . Глупаво .

Link to comment
Share on other sites

Играчите--ами доста добри играчи имаме и само трябва да се подредят както трябва на терена...

Треньора--един е Ясен един е Ясен Петров...Стоичков не става и това е!

Link to comment
Share on other sites

Играчите--ами доста добри играчи имаме и само трябва да се подредят както трябва на терена...

Треньора--един е Ясен един е Ясен Петров...Стоичков не става и това е!

 

За жалост според мен Стоичков го държат на поста само заради името му /това , което е постигнал през спортната си кариера/ . Малко се поизсилиха , като му дадоха направо националния ни отбор :allien .

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам кой е винивен кой не ама сме много зле...

И защо винаги вината се търси у трениора, като не той играе на терена??

 

е то по тая логика за какво се ползва тоя треньор? да се намери някой да направи един план за тренировка и всеки да се спасява.

Link to comment
Share on other sites

Играчите--ами доста добри играчи имаме и само трябва да се подредят както трябва на терена...

Треньора--един е Ясен един е Ясен Петров...Стоичков не става и това е!

Стига глупости. Добри играчи, Ясен Петров...

За жалост според мен Стоичков го държат на поста само заради името му /това , което е постигнал през спортната си кариера/ . Малко се поизсилиха , като му дадоха направо националния ни отбор  :allien .

Стоичков го назначиха заради "това , което е постигнал през спортната си кариера". Вярно рано му беше за националия отбор, но щом се е хванал трябва да продължи.

Това на нищо не прилича! Стоичков беше обожествен от някои хора след като победи Исландия и Малта, направи равен с Хърватска, а сега същите хора го плюят и му искат оставката. И едно малко доказателство ;) :

Едно е ясно ще им го върнем на шведите!!!А това че няма да го има половината отбор само може да съжаляваме!Но все пак нямаме загоба със Стоичков затова мисля че това ще продължи! :)

 

Не се става треньор за 6 месеца, нито за 6 месеца се прави силен (национален) отбор. Имали сме силни играчи...Ние да не сме Бразилия и да се чудим кого да пуснем Кака или Роналдиньо. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Стилян Петров е най-добрия ни играч от млад излезе в Европа лидер е на отбора постоянен е в играта си любимец на много фенове на Селтик и то заслужено бих казал лидер и в Селтик и в националния ни ако го извади от отбора следващата стъпка сиг. е да си подаде оставкатА :)

Link to comment
Share on other sites

Стига глупости. Добри играчи, Ясен Петров...

 

Стоичков го назначиха заради "това , което е постигнал през спортната си кариера". Вярно рано му беше за националия отбор, но щом се е хванал трябва да продължи.

Това на нищо не прилича! Стоичков беше обожествен от някои хора след като победи Исландия и Малта, направи равен с Хърватска, а сега същите хора го плюят и му искат оставката. И едно малко доказателство  ;) :

Не се става треньор за 6 месеца, нито за 6 месеца се прави силен (национален) отбор. Имали сме силни играчи...Ние да не сме Бразилия и да се чудим кого да пуснем Кака или Роналдиньо. :angry1

1.Точно щото не се става треньор за 6 месеца трябваше да почне от по-слаб отбор или както правят другите звезди помощник треньор!!!

2.Имаме много силен състав...

3.Ясен Петров е много добър треньор,то се видя с работата му в Ботев Пловдив!!!!И според мен ако поеме националния ще е супер за лъвовете и ужас за канарчетата!

Link to comment
Share on other sites

3.Ясен Петров е много добър треньор,то се видя с работата му в Ботев Пловдив!!!!И според мен ако поеме националния ще е супер за лъвовете и ужас за канарчетата!

Къде е Ботев, къде е националният отбор, къде е Локо Сф? Тва, че се справя добре в Ботев не значи, че става за националния! Той е много млад също! Нека видим в А група как ще се справи.

Извинявам се за офтопика!

Link to comment
Share on other sites

1.Точно щото не се става треньор за 6 месеца трябваше да почне от по-слаб отбор или както правят другите звезди помощник треньор!!!

2.Имаме много силен състав...

3.Ясен Петров е много добър треньор,то се видя с работата му в Ботев Пловдив!!!!И според мен ако поеме националния ще е супер за лъвовете и ужас за канарчетата!

Станса по спокойно

2.Имаме много силен състав...-Не знам аз може би не познавам националите та съм точно на обратното мнение!Играчите са супер зле и гонят топката като РИБА НА СУХО а след мачове знаят само да идат и да са напият в "БИАД ПЛАНЕТА КЛУБ" и тем подобни.

Колкото до Яската наистина е добър и след 4-5 години наистина може да поеме националния но преди това нека да ни радва нас Канарите а за нататъка ще му мислим :tongue

Link to comment
Share on other sites

Станса по спокойно

2.Имаме много силен състав...-Не знам аз може би не познавам националите та съм точно на обратното мнение!Играчите са супер зле и гонят топката като РИБА НА СУХО а след мачове знаят само да идат и да са напият в "БИАД ПЛАНЕТА КЛУБ" и тем подобни.

Колкото до Яската наистина е добър и след 4-5 години наистина може да поеме националния но преди това нека да ни радва нас Канарите а за нататъка ще му мислим :tongue

:punk Абсолютно.

Link to comment
Share on other sites

Къде е Ботев, къде е националният отбор, къде е Локо Сф? Тва, че се справя добре в Ботев не значи, че става за националния! Той е много млад също! Нека видим в А група как ще се справи.

Извинявам се за офтопика!

А Пламен Марков преди да поеме националите каде беше бе а?Случайно беше в "Б" група с Видима Раковски...и от 3 сезона не можеше да ги вкара в "А" група,затова...

Докато за националите ни...според мен наредят ли се както трябва са много силни показали сме го пъти пъти...

Link to comment
Share on other sites

А Пламен Марков преди да поеме националите каде беше бе а?Случайно беше в "Б" група с Видима Раковски...и от 3 сезона не можеше да ги вкара в "А" група,затова...

Докато за националите ни...според мен наредят ли се както трябва са много силни показали сме го пъти пъти...

оТ колко години е треньор Марков и отколко Петров?
Link to comment
Share on other sites

Българския фубол не е футбол!!!Супер задръстеняци са всичките,освен някви там,като Мартин Петров и Стилян Петров...а и Бербатов!!!Западния футбол си е истината!!!Тука тоя спорт е супер заебан!!!Само като видя стадионите,направо..... :sick :sick :sick :sick :sick :sick

За съжаления няма да се оправим скоро...Важно е,какви са футболистите,но също и в каква обстановка ще тренират и кой ще ги тренира!!!Даже...и където се трепат по мачовете,само осират имена,като "Христо Ботев" и "Васил Левски"!!!

Link to comment
Share on other sites

той преобрази Ботев на 360 градуса след като дойде

 

Не смятам че 360 градуса е това което имаш предвид, защото технически погледнато ако се завъртят на 360 пак ще си вървят в същата посока. Така че правилната стойност според мен е 180 ;)

Link to comment
Share on other sites

оТ колко години е треньор Марков и отколко Петров?

Няма значение...виж едния,виж и другия какво е постигнал,с клубни отбори,май Ясен Петров се е представил по-добре! :)

Link to comment
Share on other sites

Не смятам че 360 градуса е това което имаш предвид, защото технически погледнато ако се завъртят на 360 пак ще си вървят в същата посока. Така че правилната стойност според мен е 180 ;)

все тая :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...